Go to ...

EMİNOTOMOTİV İle Hayalinizdeki Otomobili Faizsiz Alın


Eminotomotiv, Emin oto nedir?, Faizsiz araba, Otomobil almanın en kolay yolu- Arabasız bir yaşam gerçekten de çok zor. Yazın ayrı dert kışın ayrı dert. Hastalık zamanı ayrı dert, alışveriş zamanı ayrı bir dert. Misafirliğe gitmek ayrı bir dert, dönmek ayrı bir dert. İş için başka bir şehire gitmek ve bir kaç vasıta değiştirmek bambaşka bir dert. Aslında ilk zamanlarda arabanın önemi tekerleğin icadı ile daha anlaşılmış. araba aşkından tekerlek icat etmişiz 🙂 Tabi bu işin latifesi.

KONUT EN BÜYÜK GEREKSİNİM AMA ARABALARDA EN BÜYÜK İHTİYAÇ

Kısacası araba herkese lazım. Hatta en büyük ihtiyacımız da diyebiliriz. Tamam ev yani konut en büyük gereksinimimiz ama arabalarda en büyük ihtiyacımız. Hem öyle eskisi gibi lüks falanda değil. Çok büyük zaruri ihtiyaç. Kış ayında işe gitmek için dolmuş beklemek kolay mı? Hele birde yağmur altında. Doktor çocuğunuzun boğazı şişti diye 10 tane ine yazar. Sabah akşam bunu yaptırmanız gerekir. Hastaneye git gel kolay mı? hiçte değil. Herkesin kendine göre onlarca araç satın alma nedeni vardır.

ARTIK TERCİH MODELLİ ARABALARA

Tabi yıllar geçtikçe bizlerin tercihlerinde de farklılıklar meydana gelebiliyor. Örneğin eskilerde araba olsun da işimizi görsün de markası modeli fark etmezdi. Ama şimdilerde bu isteğimiz birazcık daha da değişti. Artık zevkimize ve konforumuza daha da fazla önem veriyoruz. Artık eski model klimasız ve hiç bir özelliği olmayan arabaya bineceğimize modelli, güvenliği, üst seviyelerde olan ve bizi kolay kolay sanayiye götürmeyecek arabaları tercih ediyoruz.

ARABA KREDİSİ FAİZ ORANLARI ÇOK YÜKSEK

Maalesef ki araç almak için bankalara gittiğimizde önümüze çok yüksek faiz oranları getiriliyor. Bu oranlar gerçekten de çok yüksek ve ödeyebilmek için ek mesailer bile yapıyoruz. 40 bin lira kredi çekelim diyoruz ama önümüze 15 bin lira hatta daha fazla faiz geliyor. 40 bin lira bize 55 bin liraya patlıyor. Üstelik birde faiz ödeme durumu da var. Ülkemizde bir çok insan faize bulaşmak istemiyor. Dolayısıyla farklı çözüm yolları arıyoruz.

ARABA ALMAYA BİR ALTERNATİF YÖNTEM EMİN OTO

Her zaman elinizin altında alternatiflerinizin olması gerekiyor. Hatta tüm hayatta bunu kural haline getirmelisiniz. Bu sayede en uygun ürünü elde edebilirsiniz. Bankalardan kredi alamıyor, yada yüksek faiz ödemek istemiyor olabilirsiniz. İşte bu durumda Emin otoyu düşünebilirsiniz. Peki emin oto nedir? bizlere ne gibi imkanlar sunuyor ve nasıl çalışıyor? Bu soruyu binlerce insan soruyor. Çok fazla merak ediliyor. Bizlerde bu platformdan tüm merak edilenleri sizler için açıklamaya çalışacağız.

ALLAH AŞKINA ŞU EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ NEDİR?

Eminotomotiv sayesinde binlercesi kendi bütçesine göre ve ödeme planına göre araba sahibi olabiliyor. Bu sistemde faiz yoktur. Dilediğiniz kişiden arabanızı satın alabilirsiniz. Eminotomotiv sistemine EL BİRLİĞİ sistemi denmektedir. İmece anlayışı ile yardımlaşma sayesinde her ay bir kişiyi otomobil sahibi yaparlar. Dünyadaki ve Türkiye deki ilk organizasyondur.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ SAYESİNDE NASIL OTOMOBİL SAHİBİ OLUNUYOR?

Bu sistemde ne kadarlık bir bir araba alacağınızı ilk etapta belirlersiniz. Kendi çapınızda biraz birikmişiniz vardır. Buna ilave ederek çok güzel bir araba alabilirsiniz. Yada direkt olarak istediğiniz arabanın fiyatına göre de talepte bulunabiliyorsunuz. Ardından kaç ay vade ile ödeme yapacağınızı kararlaştırıyorsunuz. 20 ay ile 40 ay arasında bir vade belirleyebiliyorsunuz.

Diyelim ki bunu 20 ay vade ile ödeyeceksiniz. Buna göre gruptaki kişi sayısı da taksit sayısı ile aynı oluyor. Bu grupta her ay biriken para bir araba parası ediyor. Yani her ay bir kişiye araba alınıyor. Yalnız bu kişi gelişi güzel seçilmiyor. Noter huzurunda çekiliş ile belirleniyor.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNİN AVNTAJLARI NELERDİR?

Bu sistemde organizasyon ücreti ödersiniz. bunun dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca faizsiz bir şekilde otomobilinizi alırsınız. Bu da Müslüman bir ülkede çok önemli bir durum. Bunun dışında daha ilk aydan itibaren bile otomobilinize kavuşabilirsiniz. Otomobilini almak için bekleyenlerde alıncaya kadar belirli bir ücret yardım alırlar. Bu sayede otomobil daha da ucuza gelmiş olur. İlla şu firmadan yada şu ilden otomobil alın diye bir dayatma söz konusu değildir.

Dilediğiniz yerden otomobilinizi alabilirsiniz. Taksitleriniz sabittir ve kesinlikle değişmemektedir. Dilediğiniz zaman otomobilin fiyatını artırabilir yada azaltabilirsiniz. Yani sonradan değişiklik yapabiliyorsunuz. Taksit dundurma gibi bir şansınız da var. hani durumunuz kötüleşebilir. Bu da güzel bir fırsat. Bunun dışında diyelim ki sistemden ayrılmak zorunda kaldınız, o zaman da organizasyon ücreti hariç ödediğiniz tüm paranızı geri alırsınız.

TAKSİDİMİ ÖDEMEZSEM NE OLUR? ALDIĞIM ARABANIN BORCUNU BİR ANDA KAPATABİLİR MİYİM?

Eminotomotiv sisteminde taksitler ayın 1’i ile 20’si arasında ödenmektedir. Bu zamanlarda taksitlerinizi ödemezseniz veya geciktirirseniz önünüze iki farklı seçenek gelecektir. Bu seçeneklerden bir tanesi ödemediğiniz taksitlerde ufak bir gecikme cezası uygulanmaktadır. İkincisi ise borcun ödenmediği ay kadar ev alma geciktirilmektedir. Aldığınız arabanın borcunu dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Erkenden ödediğiniz içinde herhangi bir ücret talep edilmez.

EMİNOTOMOTİV SORU CEVAP BÖLÜMÜ

Hangi araçlarda Eminotomotiv kullanılabilir?: Gerek otomobil gerekse işmakineleri her türlü araç satın alınabilir. Banka kredileri ile Eminotomotiv arasındaki fark nedir?: bu sistemin en belirgin özelliği faizsiz olmasıdır. Dilediğiniz yerden otomobilinizi alırsınız. İsteyen herkes bu sistemden yararlanabilir mi?: Taksidini ödeyen herkes eminotomotiv sisteminden yararlanabilir ve başvurusunu yapabilirler. Taksitler sabit mi?: Borcunuz bitinceye kadar taksitleriniz de sabitmiş.

Arabamızı hemen alamama nedenimiz nedir?: Arkadaşlar şuan için bizim ülkemizde anında araba almak isteyenler ya kredi çekecekler yada peşin parası varsa onunla alacak. Dolayısıyla cebinden direkt 50 bin lira çıkarıp da araba alacak çok az kişi var. Eminotomotiv de sizleri faizsiz bir şekilde araba sahibi yapmaya çalışıyor. Dayanışma usulüne göre yapılıyor. Tıpkı altın günü gibi. Ayrıca arabanın borcu bitinceye kadar alınan arabaya satılamaz kaydı konulur ki diğer grup üyeleri mağdur olmasın.

Çekiliş sistemi dışında başka sistemlerde var mıdır?: Eminotomotiv de üç farklı araç satın alma sistemi vardır. Çekiliş ile sistemi biliyorsunuz zaten. Birde Vade ortası sistem vardır. Herkes arabasını vade ortasında alır. Burada peşinat ödemezsiniz. Bir de peşinatlı erken teslim sistemi vardır. Bura da araba alacaklar telim tarihlerini bilirler.

Başvuru: Başvuru için ilinizdeki eminotomotiv şubelerine uğrayabilirsiniz. Yada eminotomotiv yetkililerinin sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. yapmanız gereken bu eminoto.com.tr/ linki internet tarayıcınıza yapıştırmak emin otomotiv sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada ufacık bir form var. Bunu dolduruyorsunuz. Ardından yetkililer sizler ile iletişime geçiyor. Bu sayede de aklınızda sorular varsa yetkililere yöneltebiliyorsunuz.

Sevgili okurlarımız, Eminotomotiv çok eski bir kurum. binlerce kişi de bu sistemden araba almış. Faiz ödemiyorsunuz. Farklı ödeme sistemleri de var. Bankalar kredi vermiyorsa yada ileride araba nasıl olsa alırım diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Bizlerde elinizin altında bir alternatif olsun diye bu yazıyı sizler ile paylaştık.

SİZLERDEN RİCA ETSEM ARABA ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli 40.000 TL Taşıt Kredisini Hangi Bankalar En Uygun Veriyor

50 bin TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade İle Uygun Faizli Veren Bankalar

Uygun Faizli Qnb Finansbank Standart Taşıt Kredisi

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

 

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Findeks Kredi Notuma İtiraz Etmek İstiyorum Nasıl ?

Findeks kredi notuna nasıl itiraz yapılır? Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu İtirazı, Risk Raporu İtiraz Sorgulama – Kredi notu bir çok kimsenin hayatını çekilmez hale getirebiliyor. Özellikle de dünyamızda bir çok dengenin altında para yatıyor. Maddi güç ile iş ve işlemlerimizi rayına sokuyoruz. Para çok önemli. Yalnız vatandaşta yok. Herkesin yaptığı gibi en ufak

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin