Go to ...

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da


Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok. Çünkü hangi banka ne sunmuş ise, sitemizde sizler için yayınlayarak paylaştık. Bu yazımızı ise Fibabanka’ya ayırdık.

FİBABANKA KURBAN BAYRAMI KREDİSİNİ DUYDUNUZ MU?

Yazımızda fibabankanın kurban bayramına özel olarak hazırlayıp, sunduğu ihtiyaç kredisini ele alacağız. Hem bayram masrafları hemde diğer karşılanması gereken ihtiyaçları karşılamak adına bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Gelir belgesinin ise sunulması şart. Kampanya gereği en düşük kredi limiti 1.000 TL olarak sunuluyor. Bundan sonrasında ise geliriniz ölçüsünde kredi alabiliyorsunuz. Yalnız SMS ile başvuru yapılacağı zaman en fazla 20.000 TL için işlem yapılabiliyor. Üst tutarı için diğer yollara başvurmak gerekiyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ VE ŞARTLARI NASIL?

Fibabanka kredi vadesi olarak en az 3 ay ve en fazla da 48 ay taksit imkanı sunuyor. Kredi vadenizi siz belirliyorsunuz. Yalnız bilmeniz gereken önemli bir husus; faiz oranlarının vade sayısına bağlı olduğu. Nasıl mı? Alacağınız krediyi 3 aydan tutunda 36 aya kadar vade yapmayı düşünüyorsanız fibabanka %1,45 faiz oranı sunuyor. Alacağınız krediyi 37 aydan tutunda 48 aya kadar vade yapmayı düşünüyorsanız fibabanka %1,33 faiz oranı sunuyor. Uzun vadede faiz oranı daha uygun oluyor.

Bunun haricinde kredi aldığınızda iki farklı gideriniz de olacak. Gerçi bunu tüm bankalar yerine getirmenizi istiyor. İlk başta alacağınız kredinin binde beş oranı kadar masraf gideri olan tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında yaş ve cinsiyetinizin ele alınarak hesaplanan hayat sigortası ücreti ödemeniz gerekiyor. Tabi hayat sigortası hesaplamasında kredi limiti, faiz oranı ve vade sayısı da önem arz ediyor.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Krediye SMS ile başvuru yapma imkanınız bulunuyor. Telefonunuzun mesaj ekranına 11 haneli vatandaşlık numaranızı yazıyorsunuz. Sonrasında ise GSM operatörünüz ister Türk Telekom olsun, ister Vodofone, İster de Turkcell,  bunlara çok fazla takılmadan mesajınızı 3422’ye yollamanız gerekiyor. gelen mesaj olumlu ise bankaya gelir belgenizi alarak gitmeniz gerekiyor. Direkt olarak banka şubesinden de başvuru yapabilirsiniz. Her halukarda nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz yanınızda olmalı.

ONLİNE BAŞVURU YOLLARI

Krediye online başvuru yapma imkanınız da bulunuyor. Oturduğunuz yerden online başvuru yapmak istiyorsanız şu internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx linki internet tarayıcınıza yapıştırarak, başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Ardından bir kaç bilgi girerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz. Gelen cevaba göre de hareket ediyorsunuz. Müşteriler zaten ister cep şubeden, isterse internet şubeden kolayca kredi başvurusu yapabilir. Kredileri onaylanırsa da, fibabanka şubesine uğramadan anında kredilerini hesaplarına alabilirler.

BAYRAM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Bayram kredisi almayı planlıyorsunuz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurduğunuzda 10.000 TL’nin işinize yarayacağını gördünüz. Ödeme yaparken de zorluk çekmek istemiyorsunuz. Doğal olarak da 48 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz. Vade sayısına bakıldığında faiz oranınızın %1,33 olacağı görülüyor. Aylık ne kadar ödemeniz gerektiğini hesapladığımızda 299,80 TL karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası için net olmasa da ortalama tutar olan 323 TL ödemeniz gerektiğini belirtelim. ha bir de 52,50 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

%1,29’dan Başlayan Faizler İle Kurban Bayramı Krediniz Garantide

Garanti Bankası 2017 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Garanti Bankası Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Sevgili okurlarım, sizlerin de kredi çekmek için sabırsızlandığını biliyorum. Zaten piyasa kurban bayramı kredi kampanyalarıyla doldu taştı. Ama sizlere tavsiyem Kurban bayramına son bir iki haftaya kadar beklemeniz. Zira bırakın ki bankalar eteklerindeki taşlarını döksünler. Bir bakalım hangi banka

About Benjamin