Go to ...

Şerkerbank’da İhtiyaç Kredisi Tek Bir SMS’ye Bakar


Şekerbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Kolay ve Hızlı Kredi Başvurusu – Kredi denince 724krediler.com hemen akla geliyor. Özellikle bu sıralar sıklıkla karşılaşmaya başladım. Esnafından tutunda, vatandaşa kadar krediyi hesaplı, avantajlı ve kolay isteyen herkesin ortak adresi diyebiliriz. Bu yazımızda kolay kredi konusuna değineceğiz. Kim ne derse desin vatandaş bankaya gitmek istemiyor. Herkes için vakit çok değerli ve çok kıymetli. Milletin işi gücü var. Haliyle başvuru için bankada bir gününü kim vermek ister ki?

ŞEKERBANK SMS KREDİ KAMPANYASI

Vatandaşın bu isteği, bankalar tarafından da karşılık buluyor tabi ki de. Kimi banka online, kimi bankada sms ile kredi başvuru sistemlerini geliştirmiş. Tabi bunu yapan bankalara başvurularda oldukça fazla oluyor. Millet işini bırakmadan oturduğu yerden bu sayede kolayca başvurularını yapabilecekler. Şekerbank’da belirttiğim bu bankalardan birisi. Bir SMS ile Kredi Başvuru yapabilme imkanı tanıyor. Bizlerde yazımızın devamında Şekerbank’ın sizlere sunmuş olduğu kredinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

ŞEKERBANK’DAN BİR SMS İLE KREDİ ÖZELLİKLERİ

Basit bir şekilde krediye başvuru yapmak ve kolay kredi alabilmek isteyen herkes şekerbank seçeneğini değerlendirebilir. Bu kredi kampanyasında başvuru için bankaya gitme, sıra bekleme, saatlerce onay bekleme tarzında bir durum söz konusu değil. Çünkü bir tek sms atıyorsunuz ve başvurunuzu bu sayede kolaylıkla yapıyorsunuz. Peki SMS ile başvuru nasıl oluyor? Hemen bunu da sizler için açıklayalım. telefonunuzun mesaj uygulamasına girin ve ekrana Kredi yazın. Ardından bir boşluk bırakın ve T.C. Kimlik Numaranızı yazın.

Şimdi mesaj metniniz hazır. O zaman bu metni hemen 1953’e yollayın. Hepsi bu kadar. Bu aşamadan sonra şekerbank anında sizi değerlendirmeye alıyor. Değerlendirme sonucunuz olumlu ise kredinize dair onay mesajı geliyor. Tabi bu durumun tersi de doğrudur. Değerlendirme olumsuz ise Kredi cevabı da olumsuz oluyor. Ama çok beklemiyorsunuz. Cevabınızı anında öğreniyorsunuz. Buda önemli bir şey zaten. Onay aldıktan sonra paranızı almak için bankaya gidiyorsunuz.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Bu kredinin faiz oranına değinelim ilk başta. Faiz oranı kredi vadesine göre değişiyor. Nasıl mı? hemen belirtelim; 3 ay ile 24 ay arasında vade yapmayı planlıyorsanız faiz oranı %1,70 dir. 25 ay ile 36 ay arasında vade yapmayı planlıyorsanız faiz oranı %1,73 dür. 36 ay ile 48 ay arasında vade yapmayı planlıyorsanız faiz oranı %1,75 dir. Kredinin üst limiti 50 bin liradır. Kredinin en küçük vadesi 3 aydır. Ayrıca en uzun vade ise 48 aydır. Sizlerde ödeme gücünüze göre kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırmanız gerekecek. Allah gecinden versin ama ölüm her an herkesin başına gelebiliyor. Bu açıdan banka kendini sağlama almak istiyor. Ayrıca sizde ailenize borç bırakmamış oluyorsunuz. Hayat sigortası olmazsa olmazınız olacak. Sigortada yaşınıza, cinsiyetinizi ve kredi tutarına göre belirlenmektedir. Tabi birde kredi vadesine göre. Alacağınız kredinin tahsis ücreti de vardır. Haydi şimdi ufak bir hesaplama yapalım.

ŞEKERBANK SMS KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

Diyelim ki 10 bin lira lazım. Şimdi bu krediyi 48 ay taksit ile geri ödemeyi planladığınızı varsayalım. Tabi faiz oranı bu vadeye göre %1,75 olacak. Kredi tahsis ücretiniz 52,5 lira olacaktır. Peki aylık taksidiniz ne kadar olacak? Bunu da sizler için hesapladık. Aylık taksidiniz 332,69 TL dir. Geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı da 15.969,12 TL olacaktır. Aylık toplam maliyet oranı %2,3933 dür. Yıllık toplam maliyet oranı da %28, dür. Hayat sigortası sonradan hesaplanacaktır.

Peki bu kredi avantajlı mıdır? Esasen buna karar verecek olan sizlersiniz. Çünkü krediye kolay başvuru ve kolay alma imkanı var. Ama faiz oranı bence yüksek. Ama değerlendirecek olan da sizlersiniz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin