Go to ...
RSS Feed

Odeabank Nakit Hazır Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi 3 Ay Ertelemeli


2017 Odeabank Ramazan Bayramı Kredisi, Bayrama Özel Kredi, Hesaplı ihtiyaç kredisi, kredi notuna göre kredi – Neredeyse Ramazan Ayının 4. haftasına gireceğiz. Ne çabuk geçti zaman değil mi. Şimdi biraz da bayramda sevdiklerimiz ile birlikte vakit geçireceğiz. Aile büyüklerini ziyaret edip, bayramın hakkını vermeye çalışacağız. Bununla birlikte bazı planlarımızda olacak. Tatil gibi, Haziranın sonu bayram. Haliyle de herkes tatil yapmak istiyor. Tabi vatandaşın kendine göre bir gideri küçük yada büyük olacak.

ODEABANK RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ FIRSATI

Bankalar böylesi özel günlerde daha hesaplı kredi veriyorlar. Dolayısıyla da bu günleri fırsat bilip, çeşitli ihtiyaçları ve sebepleri nedenleri ile kredi çekecek olan kişi sayısı da oldukça fazla. Bizlerde elimizden geldiği kadarıyla bankaların hesaplı olan kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. odeabank’da bu bankalardan bir tanesi. Ramazan bayramı için kredi fırsatı hazırlamışlar. Kampanyanın detaylarını tabi ki inceledik ve elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaşmak istedik.

ODEABANK RAMAZAN KREDİSİ DETAYLARI VE ÖZELLİKLERİ

Bayramı doya doya yaşayın ve sevdikleriniz ile birlikte neşeli vakitler geçirin diye, ihtiyaç duyduğunuz nakit paraya odeabank’ın kredi kampanyası ile ulaşabilirsiniz. Vatandaşın kendine göre giderleri olacak. Bu açıdan da herkesin faydalanabilmesi için de en küçük kredi limiti 3.000 TL dir. Ayrıca yararlanılabilecek en yüksek kredi limitinin de 35 bin lira olduğunu söylebiliriz. Aslında kredinin üst limitini daha çok sizlerin bankaya sunacağı gelir belgesi belirleyecektir. Kredinizi 3 ay ertelemeli olarak alabiliyorsunuz.

FAİZ ORANLARI VE KREDİ NOTU

Ertelemeli kredi kampanyası olduğundan kurban bayramı masrafınızı da düşünerek odeabank’tan kredi alabilirsiniz. Ramazandan önce kredinizi alırsınız ve kurban bayramından sonra eylül ayında da kredinizi ödersiniz. Bu kredi kampanyasına göre faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Kredi notunuza göre faiz oranları şekilleniyor.Çok yüksek kredi notuna sahip olanlar düşük faiz elde edebiliyorlar. Ama ben yinede faiz oranlarının %1,29 ile %1,79 arasında değiştiğini söyleyebilirim.

KREDİ VADESİ VE DİĞER HUSUSLAR

Kredi vadesi için en uzun taksit sayısının 48 ay olduğunu belirtelim. Sizlerde kendi ödeme gücünüze göre; 48 aya kadar olan dilediğiniz vade sayısını seçebilirsiniz. Maddi durumunuz yerindeyse elbetteki 12 ay vade işinizi görecektir. Hayat sigortası kampanyanın şartlarından birisidir. Yaş, cinsiyet, kredi limiti ve kredi vadesine göre hayat sigortası hesaplaması yapılıyor. Bunun dışında cebinizden çıkacak ek bir gider daha var. o da kredi tahsis ücretidir.

ODEABANK BAYRAM KREDİNE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

İster müşteri olun, isterseniz de olmayın ama herkes başvurusunu bu odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx link aracılığı ile online olarak gerçekleştirebilirler. Ayrıca SMS ile başvuru da yapabilirsiniz. Üstelik çok kolay ve basit. Yapmanız gereken şey sadece mesaj metni olarak NAKIT yazmaz ve bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. numaranızı yazmak. Sonrasında ise bunu 8444‘e yollamalısınız. Tabi isteyenler banka şubelerine de uğrayarak kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler. Odeabank müşterileri internet şube veya cep şube aracılığı ile anında kredi başvurusu yaparak, şubeye uğramadan hemen kredilerine kavuşabilirler.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI VE ÖDEME PLANLARI

10.000 TL krediye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Tabi limite göre de ödeme vadenizi 48 ay olarak belirlediniz. Odeabank’ı tercih etme sebebiniz kredi notunuzun çok yüksek olması. Banka da bunu gördüğünden faiz olarak %1,29 oranını uygun gördü. Öncelikle bu verilere göre aylık ödemeniz gerekecek kredi taksidinizin 297 TL olduğunu belirtelim. Kredi tahsis ücreti olarak 53 TL ödersiniz. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz belirlendikten sonra hesaplanacak. Efektif yıllık faiz oranının ise %20,5950 olduğunu belirtelim.

 

Tags: , , , , , , , ,

One Response “Odeabank Nakit Hazır Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi 3 Ay Ertelemeli”

  1. cemil
    7 Temmuz 2017 at 22:29

    Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar