Go to ...

Garanti Bankası ile Yaz Krediniz Anında Hesabınızda


Garanti Bankası Yaz Kredisi, Hızlı İhtiyaç Kredisi, Garanti Uygun ve Hesaplı Kredi – İlkbaharın sonunda, geldik yine yaz aylarına. Havalar sıcak olsa da, bizler için tatil zamanı. Kimimiz Ak denizin sıcak kumlarına kendini bırakacak, kimimiz ise Kara denizin o eşsiz manzarasını seyrederek, yorgunluğumuzu atacağız. Tabi herkesin yine eşitli ihtiyaçları söz konusu. Kına geceleri ve düğünleri de es geçmeyelim. Anlayacağınız hepimizin biraz nakit paraya ihtiyacı var.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİ KAMPANYASI

Bu durumda da kredi kaçınılmaz sonu olarak karşımıza çıkıyor. Bankalar da yaz aylarını fırsat bilerek bir birinden güzel kredi kampanyaları yayınlıyor. Piyasa kredi haberleri ile dolup taştı. Bende bu haberleri sizler için derleyip paylaşıyorum. Bu sayede sizler de, aralarından en hesaplı olanı seçip tercih edebiliyorsunuz. Bu yazı da yine güzel bir alternatif kredi niteliğinde olacak. Garanti Bankası Yaz Kredi Kampanyası Hazırlamış. Tabi bu kampanyanın detayları yazımızın kalan kısmında olacaktır.

GARANTİ BANKASI YAZ AYI KREDİ FIRSARI VE AYRINTILARI

Malumunuz garanti bankası kredi noktasında oldukça fazla tercih ediliyor. Bu sıralar da yaz ayına özel olarak kredi kampanyası derlemiş. Bu kampanyaya gelir belgesi olan ve bunu belgelendirebilen herkes başvuru yapabiliyor. En kısa kredi vadesi 3 ay olarak belirlenmiş. En uzun kredi vadesinin yani taksit sayısının da 48 ay olduğunu söyleyelim. Sizlerde gücünüze göre ister 12 ay, ister 24 ay, ister 36 ay ve isterseniz de 48 ayı tercih edebilirsiniz.

YAZ KREDİSİ FAİZ ORANI VE LİMİTLERİ

Kredi için belirlenen en yüksek faiz oranı %1,69 dur. En düşük faiz oranı ise %1,29 olarak karşımıza çıkmaktadır. Faiz oranları kredi limitine göre şekilleniyor. Almak istediğiniz kredi tutarı arttıkça faiz oranı da düşüyor. Ters orantı var anlayacağınız. Yine alabileceğiniz en yüksek kredi tutarının 75.000 TL olduğunun da altını çizelim. Herkesin gelirine göre Kredi limiti belirleniyor. Sizlerde aylık gelirinizi ele alarak ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Kısacası aylık gelirinizin yarısı sizin, bir ayda ödeyeceğiniz en yüksek kredi taksit tutarını verecektir.

GARANTİ YAZ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Başvuru için bir çok yolunuzun olduğunu söyleyebiliriz. Garanti şube bana yakın ve daha fazla bilgi almak istiyorum diyorsanız, banka şubesine uğrayabilirsiniz. Yada işim gücüm var ve bırakamıyorum diyorsanız da bu; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page linki kullanarak online başvuru da gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi iseniz cep şubeyi yada internet şubeyi kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerin onaylanan kredi limitleri, istedikleri zaman hesaplarına anında yatıyor. Dolayısıyla da bankaya gitme durumunda kalmıyorlar. Yalnız maaş müşterisi değilseniz en fazla 25.000 TL kredi internetten alabiliyorsunuz. Bu tutardan daha yüksek limitli kredi almak istiyorsanız da mecburen banka şubesine uğramanız gerekiyor.

GARANTİ YAZ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

Ben konunun daha iyi anlaşılması adına en yüksek limit olan 75.000 TL üzerinden bir hesaplama yapmak istiyorum. 75.000 TL’yi 48 ay vade ile aldığınızı düşünelim. Bankada bu isteğinize göre, sizlere faiz olarak %1,29 oranını veriyor. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.225,76 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası ve vergi ücreti olarak da 1.143,75 TL ödeyeceksiniz. Toplam maliyet tutarınız da 107.230,49 TL olacaktır.

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

İhtiyaç Duyduğunda N Kolay Kredi Anında Hesabında

Aktifbank ihtiyaç kredisi, N Kolay Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi, Çabuk Kredi – Saygıdeğer okurlarım, malumunuz üzere, satın alamadığımız tek şey zaman. Vaktimiz çok kıymetli. Tabi kredinin de hayatımızda ki rolü tartışılamayacak kadar büyük. Kredi ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz. Düğün, nikah, ev, araba, eğitim, sağlık, tatil vs. vs. Hepsinin altında kredi var. Yalnız krediye bu kadar

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek

Fibabanka İnternet Bankacılığı İle Müşterilere Anında Kredi

Fibabanka Anında Kredi Kampanyası, Müşterilere internetten anında ihtiyaç kredisi – Arkadaşlar son 3 -5 aydır bankalar kredi verme politikalarında ve sistemlerinde köklü değişikliklere gittiler. Bir bankanın hedefi daha da çok büyümektir. Bu açıdan da daha da fazla müşteriye ulaşmak durumundadır. Banka şubelerine yeni müşteri gittiğinde ise saatlerce sıra beklemek zorunda kalmaktadır. İşte bu açıdan bankalar

Qnb Finansbank Hazır Kredi ile İhtiyaç Duyduğunuz Anda Paranız Hesapta

Qnb Finansbank Hazır Kredi, Acil Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi – Sevgili Qnb Finanasbank müşterileri, bu yazımız sizlere özel olarak geliyor. Her banka müşterileri için bazı özel hizmetler sunar. Bu sayede de kendinizi hem özel hisseder, hemde işlerinizi çarçabuk halledersiniz. Esasen bu zamanda en önemli işlerimiz para ile dönüyor. Hatta öyle anlar oluyor ki, acil nakite

About Benjamin