Go to ...

Denizbank Hoş Geldin Kredisi Başvurusunda Belge Yok Kefil Yok


Hesaplı Denizbank Hoş Geldin Kredisi Başvurusu, Uygun ve Düşük Faizli Denizbank Hoş geldin kredisi- Acil Kredi lazım. Kolay kredi almak istiyorum. Başvurusu da kolay olan, alma sürecide basit olan bir kredi kampanyası aradım durdum ama pek fazla bulamadım. Sonunda da bu siteye rastladım. Bir iki banka istediğim gibi kredi veriyormuş. Bu site sayesinde gördüm. Tabi niyetim başka güncel kredi kampanyaları var mı bunu görmek ve öğrenmek.

En azından, artık bilinçli tüketicileriz ve 3- 4 bankayı incelemek istiyorum. Bu açıdan yardımınızı istedim. Bu arada kredi sicilim de hiç bir problem yok. Allah’a şükür düzenli bir gelirim ve iyi bir de maaşım var. Kredi notumu da öğrendim Türkiye ortalamasının üzerinde çıktı. Fena değil yani. Daha önce Akbank ve Garanti Bankalarından kredi çekmiştim. Ödemeleri zamanında yapınca da kredi notum tavan yapmış. Şimdi bana sunacağınız alternatifi bekliyorum.

DENİZBANK’DA SİZLERE GÖRE BİR KREDİ KAMPANYASI VAR DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ

Anladığım kadarıyla hesaplı ve kolay başvuru yapabileceğiniz ve tabi ki de kolay kredi alabileceğiniz kredini derdindesiniz. Bazı bankaların özel kredi kampanyaları olabiliyor. Bugün de sizlere sunmayı planladığımız kredi kampanyası Denizbank’dan gelecek. Dersinize derman olabilecek gibi. Ama her zaman dediğimiz gibi, sadece bir krediye bağlı kalmayın. Bu açıdan diğer bankaların da kredi haberlerine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ DETAYLARI

Denizbank özel müşterileri ile tanışmak için özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Bu kredi kampanyasına başvuracak kişilerin daha önce denizbank’ın ihtiyaç kredisine başvuru yapmamış olmaları gerekiyor. Tek şart bu. Bunu sağlayan herkes hesaplı, düşük faizli ve vade seçenekli krediye başvuru yapabiliyor. Belirlenen faiz oranı %1,29 dan başlıyor. Bu denizbank’ın diğer kredi kampanyalarına göre avantajlı bir faiz oranı.

Vadesi de uzun. Dilerseniz 48 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Alacağınız kredinin en üst limiti 55 bin liradır. Başvurusu da oldukça basittir. Şubeye kadar gidip yorulmanıza gerek yok. Sizlerde internet tarayıcınızın adres çubuğuna bu linki https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/web-kredi-basvuru.aspx yapıştırarak başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada telefon numaranızı ve 11 haneli vatandaşlık numaranızı girersiniz. Ardından başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Denizbank istihbaratından sonra size onay mesajı gönderir. Onay mesajı alırsanız nüfus cüzdanınız ile bankaya gider, kredinizi alıp çıkıp gidersiniz. üstelik aynı gün. Arzu ederseniz şimdide bazı hesaplamalar yaparak konumuzu tamamlayalım.

DENİZBANK HOŞ GELİN KEDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMALARI

3.000 TL Kredi aldınız ve bunu da 12 ay vade ile ödeyeceksiniz. O halde sizlere sunulan faiz oranı %1,29 oluyor. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 276 TL oluyor. Hayat sigortanızın primi 31 TL ve Kredi tahsis ücretiniz de 15 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranı da %21,4514 oluyor.

3.000 TL Kredi aldınız ve bunu da 48 ay vade ile ödeyeceksiniz. O halde sizlere sunulan faiz oranı %1,29 oluyor. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 89 TL oluyor. Hayat sigortanızın primi 63 TL ve Kredi tahsis ücretiniz de 15 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranı da %20,5950 diye hesaplanıyor.

10.000 TL Kredi aldınız ve bunu da 24 ay vade ile ödeyeceksiniz. O halde sizlere sunulan faiz oranı %1,35 oluyor. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 506 TL oluyor. Hayat sigortanızın primi 140 TL ve Kredi tahsis ücretiniz de 50 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranı da %21,9244 diye hesaplanıyor.

10.000 TL Kredi aldınız ve bunu da 48 ay vade ile ödeyeceksiniz. O halde sizlere sunulan faiz oranı %1,35 oluyor. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 301 TL oluyor. Hayat sigortanızın primi 212 TL ve Kredi tahsis ücretiniz de 50 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranı da %21,6272 diye hesaplanıyor.

 

 

 

Tags: , , , , , ,

One Response “Denizbank Hoş Geldin Kredisi Başvurusunda Belge Yok Kefil Yok”

  1. 24 Nisan 2017 at 21:33

    acil beş bin lira nakit ihtiyacım var ala bilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin