Go to ...

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır


En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin 10 güne çıkarılmasıydı. Bu bayram ailecek gezmelere gideceğiz, güzel güzel tatilimizi geçireceğiz.

HANGİ BANKA EN HESAPLI VE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİYİ VERİYOR?

Tabi sadece tatilciler değil, çeşitli ihtiyaçları olan ve bunları karşılamak için bayram kredilerini fırsat bilip, kredi çekmek isteyenlerde olacaktır. Piyasa doldu taştı. Faizlerde farklı farklı. Hangi banka en hesaplı ve düşük faizli krediyi veriyor? Teker teker gezemeyiz ya. İşte bende bu sorununuzu ortadan kaldırmak için Kurban Bayramında Kredi Veren tüm bankaları bir araya getirdir. Kim hangi şartlarda ne krediyi nasıl veriyor? hepsini gözler önüne sereceğim. Bu sayede de sizlerin işi kolaylaşmış olacak ve doğru bankaları değerlendirebileceksiniz.

 FİBABANKA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİ

Fibabanka günde 10 TL ödeyerek, 10.000 TL alabilmenize olanak tanıyor. Bununla birlikte en yüksek kredi limitinin 20.000 TL olduğununda altını çizmek istiyorum. Kredi vadesi için en uzun taksit sayısının 48 ay olduğunu da belirtelim. Faiz oranları vade sayısına göre belirleniyor. Eğer alacağınız krediyi 3 ay ile 36 ay arasında vadelendirirseniz faiz oranınız da %1,45 olacaktır. Eğer alacağınız krediyi 37 ay ile 48 ay arasında vadelendirirseniz faiz oranınız da %1,33 olacaktır. Tahsis ücreti bulunuyor. Müşteriler internetten kredi başvurusu yapıp, anında kredilerine ulaşabilirler.

FİBABANKA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 10.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,33 faiz oranını uyguluyor. hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 299,80 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı ise 323 TL. Yıllık efektif faiz oranı ise %21,2814 dür.

YAPI KREDİ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİ

Yapı kredi bankası da, kurban bayramında kredi kampanyası yapan bir diğer banka. Yapı kredi ile de günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Kredi vadesini en uzun vade olan 48 aya kadar tercih edebiliyorsunuz. Bu şartlarda da faiz oranı olarak %1,33 sunuluyor. Daha yüksek meblağlarda kredi isteyenlerin faiz oranları daha farklı olabiliyor. Krediye müşteriler cep şube yada internet şubeden kolayca başvuru yapabilirler. Hayat sigortası ve tahsis ücreti de sizlerden tahsil ediliyor.

YAPI KREDİ BANKASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 10.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,33 faiz oranını uyguluyor. Hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 299,80 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı yaş ve cinsiyet gibi veriler dikkate alınarak bankada hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı ise %21,2814 dür.

İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİ

Türkiye iş bankasına sıra geldi. İş bankasından en az 3 bin lira ve en fazla ise 100 bin lira kredi alabilirsiniz. Kredi vadesi de 3 ay ile 48 ay arasında yapılabiliyor. Siz kendiniz ödeme planınızı oluşturuyorsunuz. Kredinin faiz oranları kredi limiti ile ters orantılı. Kredi limiti arttıkça faiz oranı azalıyor. Tabi kredi limiti azaldıkça da faiz oranı artıyor. En düşük faiz %1,25 ve en yüksek faiz ise %1,29’dur. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti cebinizden çıkacak olan ek masraflardır. Bu banka ve diğer bankaların detaylı kredi kampanyaları sitemizde yer alıyor zaten. Şimdide ufak bir hesaplama yapalım.

İŞ BANKASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 5.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,29 faiz oranını uyguluyor. Hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 148 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 25 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı yaş ve cinsiyet gibi veriler dikkate alınarak bankada hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı ise %20,5953 dür.

 VAKIFBAN KREDİSİ

Vakıfbank, kurban bayramı kampanyası ile oldukça yüksek bir kredi limiti sunuyor. Buna göre en düşük kredi limiti 1.000 TL kadar oluyor. En yüksek kredi limiti ise 90.000 TL oluyor. Burada tahsis ücreti çok önemli oluyor. Tahsis ücretinize göre faiz oranı belirliyor. Ben tahsis ücretini ödeyeceğim derseniz, en hesaplı faiz oranından da yararlanabiliyorsunuz. En küçük faiz %1,16 ve en yüksek faiz ise %1,25 dir. En az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Hayat sigortası ve tahsis ücreti talep ediliyor.

VAKIFBANK İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 20.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Ayrıca tahsis ücreti ödemeyi de kabul ediyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,20 faiz oranını uyguluyor. Hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 580,01 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 100 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı yaş ve cinsiyet gibi veriler dikkate alınarak bankada hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı ise %19,0617 dir.

AKBANK KREDİSİ

Arkadaşlar tüm bankalarda gelir belgesinin sunulması şarttır. Akbank’ta sunacağınız gelir belgesine göre bir kredi üst limit hesaplaması yapıyor. Kredi limitine göre de faiz oranları belirleniyor. En yüksek faiz %1,45 olarak sunuluyor. En düşük faiz ise %1,29. Alacağınız kredi 50 bin lira ve üstündeki bir tutar kadar olursa, faiz oranı da %1,29 olarak sunuluyor. Kredi vadesi 1 aydan tutun da 48 aya kadar belirlenebiliyor. Bankaların tümü tahsis ücreti alıyor. Hayat sigortası da en büyük şart. Akbank müşterileri internet şube aracılığı ile kolayca krediye ulaşabilirler.

AKBANK İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 50.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,29 faiz oranını uyguluyor. Hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 1.483,84 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 250 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı yaş ve cinsiyet gibi veriler dikkate alınarak bankada hesaplanacaktır.

GARANTİ BANKASI EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİ

Garanti bankası da kurban bayramında müşteri kaçırmamak için, bayram kredisi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre alabileceğiniz en yüksek kredi limiti 75.000 TL oluyor. Faiz oranı kredi limiti azaldıkça yükseliyor. En düşük olanı %1,29 ve en yüksek faiz oranı ise %1,89 olarak sunuluyor. Kredi vadenizi 48 ay gibi uzun bir taksit olarak seçip, belirleyebilirsiniz. Elbetteki hayat sigortası yaptırılıyor. Kredi tahsis ücreti kesintisi yapılıyor. Maaş müşterilerinin dışındaki, müşteriler internetten en fazla 25.000 TL krediyi anında alabilirler. Daha yüksek limitli kredi için banka şubesine uğramanız gerekir.

GARANTİ BANKASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 75.000 TL lazım. Bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bankada bu isteğinize binaen %1,29 faiz oranını uyguluyor. Hesaplamaların ardından ortaya çıkan verilere göre aylık taksit tutarınız 2.225,76 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 375 TL yapıyor. Hayat sigortası prim tutarı yaş ve cinsiyet gibi veriler dikkate alınarak bankada hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı ise %20,5950 dir.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

%1,29’dan Başlayan Faizler İle Kurban Bayramı Krediniz Garantide

Garanti Bankası 2017 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Garanti Bankası Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Sevgili okurlarım, sizlerin de kredi çekmek için sabırsızlandığını biliyorum. Zaten piyasa kurban bayramı kredi kampanyalarıyla doldu taştı. Ama sizlere tavsiyem Kurban bayramına son bir iki haftaya kadar beklemeniz. Zira bırakın ki bankalar eteklerindeki taşlarını döksünler. Bir bakalım hangi banka

About Benjamin