Go to ...
RSS Feed

Yapı Kredi Bankası Bireysel ihtiyaç Kredisi Kampanyası Kolay Başvuru


Yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi, 48 ay vadeli hesaplı ve anında kredi, kolay kredi, hızlı başvuru – Yine bir kredi haberi ile karşınızdayız. 724krediler.com olarak piyasada ki bütün kredi kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Bu açıdan avantajlı kredi çekmek isteyen herkesin bu siteyi takip etmelerini öneririz. Sadece bir bankaya yada kampanyaya da takılmayın. Konut, taşıt veya ihtiyaç, sitemizde diğer bütün bankaların kampanyaları da mevcut. Tüm koşullara bu siteden ulaşarak en hesaplı krediye ulaşabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi almayı düşünenlere güzel bir  alternatif sunacağız. Kredinin lazım olmadığı kimseler yok. Kredi ile işlerimizi çeviriyoruz. Yapı kredi bankası da size özel bir fırsat sunuyor. Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlamışlar. Bizlerde önceden inceledik ce sizler ile paylaşmaya değer bulduk. Muhakkak ki bu krediden istifade edecek olanlarda vardır. Peki yapı kredi bizlere ne sunuyor? Neden bu krediyi seçmeliyiz? Şartları ve özellikleri gerçekten de iyi mi? Diğer kampanyalardan bir farkı var mı? Cevaplar aşağıda.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç kredisi lazımsa yapı kredi yanınızda. İster yapı kredi müşterisi olun, isterse olmayın herkes ama herkes bu krediye başvuru yapabilir. Kredi vadesi de yönetmeliğe göre en üst seviyededir. 48 ay ile geri ödemenizi yapabilirsiniz. Bu kredinin alt limiti 1.000 TL dir. Üst limit için ise bir tutar yok. herkesin kendine göre bir değerlendirmesi oluyor. Örneğin ben sisteme girdiğimde 30 bin lira anında kredi karşıma çıkıyor. Ama başkası için bu tutar yükselebilir ve alçalabilir. Faiz oranlarına gelelim isterseniz.

FAİZ ORANLARI

En düşük faiz oranı %1,19’dan başlıyor. En yüksek faiz oranı ise %1,45 olarak belirlenmiş. Peki faiz oranı nasıl belirleniyor. Öncelikle alacağınız kredinin limiti ve vadesi etkili oluyor. Bunun dışında müşteri özeline göre de faiz oranı tam anlamıyla belirleniyor. Kredi notundan banka ile olan ilişkilerinize kadar bir çok şeye bakılıyor. Ama genel itibariyle çok yüksek değil faiz oranları. Ayrıca %1,19’u tutturursanız çok daha avantajlı olursunuz.

 BAŞVURU SEÇENEKLERİ

Yapı kredi kampanyası ile oldukça fazla başvuru imkanı sunuluyor. Bunların ilki dijital kanallardır. Dijital kanallardan kastın internet bankacılığı ve cep şubedir. Tabi buna doğal olarak internet şifresini bilen yapı kredi müşterileri başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Ayrıca müşterilerin bankaya gitmelerine de gerek yoktur. Başvurunuzu oturduğunuz yerden yapar ve paranızın anında hesabınıza yatmasını izlersiniz. Bunun dışında telefon bankacılığını yada ATM’leri de başvuruda kullanabiliyorsunuz.

Başvuru için banka şubeleri de sizleri bekliyor olacak. Birde SMS ile başvuru yolu vardır. Telefonunuzun mesaj ekranına Kredi türünü, kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Ardından da 4411‘e yolluyorsunuz. Hepsi bu kadar. (Örnek metin olarak; Bireysel 31313131313 2000 ) Bankadan başvuru yapacak diğer müşteriler gelir belgesini, nüfus cüzdanını ve adres teyidi için de bir belge sunmaları gerekiyor. Örnek Hesaplamalar bakalım isterseniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
  • 5.000 TL Krediyi 24 ay vade ile çekeceksiniz. Müşteri özelinize göre size sunulan faiz oranı %1,45. Aylık taksit tutarınız 256,63 TL dir. Toplam geri ödeme tutarınız ise 6.159,12 TL dir.
  • 5.000 TL Krediyi 24 ay vade ile çekeceksiniz. Müşteri özelinize göre size sunulan faiz oranı %1,34. Aylık taksit tutarınız 252,76 TL dir. Toplam geri ödeme tutarınız ise 6.066,24 TL dir.

 

  • 25.000 TL Krediyi 48 ay vade ile çekeceksiniz. Müşteri özelinize göre size sunulan faiz oranı %1,35. Aylık taksit tutarınız 753,32 TL dir. Toplam geri ödeme tutarınız ise 36.159,36 TL dir.
  • 25.000 TL Krediyi 48 ay vade ile çekeceksiniz. Müşteri özelinize göre size sunulan faiz oranı %1,19. Aylık taksit tutarınız 723,14 TL dir. Toplam geri ödeme tutarınız ise 34.710,27 TL dir.

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar