Go to ...

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi


Yapı Kredi Bankası Bayramı Kredisi 2017, Ramazan Bayramına Özel İhtiyaç kredisi Kampanyası – Bir başka ramazan bayramı kredisi haberi ile karşınızdayız. Artık bankalar eteklerindeki taşları dökecek. Yani kampanyalarını yayınlayacak. Tabi nakit paraya ihtiyaç duyanlarda bu kampanyaların arasından en hesaplı olanı seçip tercih edecek. Bizler de en doğru tercihi yapabilmeniz için bankaların ramazan kredi haberlerini anında yayınlayarak sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Bu bayram masraflı geçecek. Fiyatlar aldı başını gidiyor. İhtiyaçlar da söz konusu tabi ki de. Çocuklar desen, baba tatile çıkalım diyor. Hanıma baksan, küçük ev aletleri istiyor. Gelen giden de cabası. Esnaf ve vatandaş, kısacası herkes krediye ihtiyaç duyuyor. Bu yazının da sizler için farklı bir alternatif oluşturacağı kanaatindeyim. Yapı kredi bankası ramazan bayramına özel olarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Bir çok kişi başvuru yapacak. Ama özellikler neler? Dilerseniz detaylara hep birlikte değinelim.

YAPI KREDİ BANKASI RAMAZANA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Yapı kredi bankasında ramazan bayramı ihtiyaçlarınızı karşılamanız için günde 10 TL vererek, 10.000 TL alabileceğiniz bireysel kredi kampanyası hazırlanmış. Bu kampanyadan bayram arefesine kadar yararlanabilirsiniz. Yani 23 hazirana kadar başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadesinin oldukça uzun olduğunu söyleyebiliriz. 4 yıl yani 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Ödeme gücü zayıf olanlar uzun vade tercih edecektir elbette. Belirlenen faiz oranın ise %1,33 olduğunu belirtelim ve söyleyelim.

Kredi tahsis ücreti %0,5 oranında dır. Bunu ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bankaların çoğu artık hayat sigortasını kırmızı çizgi sayıyorlar. Bende hayat sigortası yaptırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Dilerseniz bu konuyu daha iyi anlamak ve ölçüp tartmak için ufak bir örnek hesaplama yapalım.

YAPI KREDİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Giderleriniz de söz konusu olduğundan, geri ödeme yaparken 48 ay vade yani taksit işinize oldukça fazla yarayacak. bu durumda da sizlere sunulan faiz oranı %1,33 olacaktır. kredi tahsis ücreti, 10.000 TL’nin binde beşi kadar olduğundan 50. TL ekstradan ödersiniz. Hayat sigortasının ise yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanacağını söyleyelim. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 14.390,40 TL dir.

BAŞVURU YOLLARI

Başvuru yapacak olanların bir kaç yolunun olduğunu söylemek istiyorum. Dilerseniz size en yakın yapı kredi bankası şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya uğramak istemeynler SMS ile başvuru yapabilme imkanı da yakalıyor. Bunun için Kredi türü yazılıyor ve bir boşluk bırakılarak tc numarası yazılıyor. Ardından bir boşluk daha bırakılarak aylık net gelirinizi yazıyorsunuz. (Örneğin; Bireysel, 66666666666 2000)  Mesaj metni hazır olduğundan bunu 4411‘e yolluyorsunuz.

yapı kredi müşterileri dilerse Banka ATM’sinden de başvurularını gerçekleştirebilirler. ayrıca 444 0 444 çağrı merkezinden de başvuru yapabilirler. İnternet ve cep şubeden de başvuru yapabiliyorsunuz. Hani bu sayede bankaya gitmek durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca da dilediğiniz zaman onaylanan krediniz hesabınıza yatıyor. Belgeler ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bankadan başvuru yapacakların gelir belgesini, nüfus cüzdanını ve adres teyit edici bir belgeyi de sunması gerekiyor.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

Günde 9,5 TL’ye 10.000 TL Hesaplı İhtiyaç Kredisi ICBC Bank’da

ICBC Hesaplı İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Teminatsız ve Kefilsiz Düşük Faizli Kredi – Arkadaşlar, bu sıralar faizler ciddi manada yükseldi. Hatta öyle böyle değil. Bu iş nereye kadar gidecek diye düşünmeden edemiyordum ki, geçenlerde başbakan Binali YILDIRIM bankalara bir uyarıda bulundu. Ama bankalarda karşılık bulur mu? tam olarak bilemiyoruz. Bulursa da ne zaman faizler düşer o

Günde 10 Liraya 48 Ay Vade İle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’ta

Kredim akbank’ta, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, 10 bin lira hesaplı kredi detayları- Geçenlerde bir okurumuzun sorusunu cevaplamaya ve sıkıntısına çözüm yolu aramaya çalıştık. Bu diyaloğu sizler ile paylaşmak istiyorum. Öyle sanıyorum ki yüz binlerce kişinin durumu aynı. Bu yazı ile çok özel ve güzel bir kredi kampanyasına ulaşabileceksiniz. Haydi O zaman bu görüşmeyi sizler ile paylaşalım.

Qnb Finansbank’dan Günde 10 TL’ye 10 Bin Lira Kredi

Qnb Finansbank 10.000 TL ihtiyaç Kredisi- Bende kredi istiyorum diyenler el kaldırsın bakalım. Özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Artık bankalara gerek kredi kartı ile gerekse de kredileri ile bağımlıyız. Kredi çekmeden duramıyoruz. Zira ciddi manada bir ihtiyaçlar listemiz var. Bundan dolayı da bankalar bizler için çözüm yolu oluveriyor. Bizlerde bu sayede ihtiyacımız olan krediye

About Benjamin