Go to ...
RSS Feed

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi


Yapı Kredi Bankası Bayramı Kredisi 2017, Ramazan Bayramına Özel İhtiyaç kredisi Kampanyası – Bir başka ramazan bayramı kredisi haberi ile karşınızdayız. Artık bankalar eteklerindeki taşları dökecek. Yani kampanyalarını yayınlayacak. Tabi nakit paraya ihtiyaç duyanlarda bu kampanyaların arasından en hesaplı olanı seçip tercih edecek. Bizler de en doğru tercihi yapabilmeniz için bankaların ramazan kredi haberlerini anında yayınlayarak sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Bu bayram masraflı geçecek. Fiyatlar aldı başını gidiyor. İhtiyaçlar da söz konusu tabi ki de. Çocuklar desen, baba tatile çıkalım diyor. Hanıma baksan, küçük ev aletleri istiyor. Gelen giden de cabası. Esnaf ve vatandaş, kısacası herkes krediye ihtiyaç duyuyor. Bu yazının da sizler için farklı bir alternatif oluşturacağı kanaatindeyim. Yapı kredi bankası ramazan bayramına özel olarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Bir çok kişi başvuru yapacak. Ama özellikler neler? Dilerseniz detaylara hep birlikte değinelim.

YAPI KREDİ BANKASI RAMAZANA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Yapı kredi bankasında ramazan bayramı ihtiyaçlarınızı karşılamanız için günde 10 TL vererek, 10.000 TL alabileceğiniz bireysel kredi kampanyası hazırlanmış. Bu kampanyadan bayram arefesine kadar yararlanabilirsiniz. Yani 23 hazirana kadar başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadesinin oldukça uzun olduğunu söyleyebiliriz. 4 yıl yani 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Ödeme gücü zayıf olanlar uzun vade tercih edecektir elbette. Belirlenen faiz oranın ise %1,33 olduğunu belirtelim ve söyleyelim.

Kredi tahsis ücreti %0,5 oranında dır. Bunu ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bankaların çoğu artık hayat sigortasını kırmızı çizgi sayıyorlar. Bende hayat sigortası yaptırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Dilerseniz bu konuyu daha iyi anlamak ve ölçüp tartmak için ufak bir örnek hesaplama yapalım.

YAPI KREDİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Giderleriniz de söz konusu olduğundan, geri ödeme yaparken 48 ay vade yani taksit işinize oldukça fazla yarayacak. bu durumda da sizlere sunulan faiz oranı %1,33 olacaktır. kredi tahsis ücreti, 10.000 TL’nin binde beşi kadar olduğundan 50. TL ekstradan ödersiniz. Hayat sigortasının ise yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanacağını söyleyelim. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 14.390,40 TL dir.

BAŞVURU YOLLARI

Başvuru yapacak olanların bir kaç yolunun olduğunu söylemek istiyorum. Dilerseniz size en yakın yapı kredi bankası şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya uğramak istemeynler SMS ile başvuru yapabilme imkanı da yakalıyor. Bunun için Kredi türü yazılıyor ve bir boşluk bırakılarak tc numarası yazılıyor. Ardından bir boşluk daha bırakılarak aylık net gelirinizi yazıyorsunuz. (Örneğin; Bireysel, 66666666666 2000)  Mesaj metni hazır olduğundan bunu 4411‘e yolluyorsunuz.

yapı kredi müşterileri dilerse Banka ATM’sinden de başvurularını gerçekleştirebilirler. ayrıca 444 0 444 çağrı merkezinden de başvuru yapabilirler. İnternet ve cep şubeden de başvuru yapabiliyorsunuz. Hani bu sayede bankaya gitmek durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca da dilediğiniz zaman onaylanan krediniz hesabınıza yatıyor. Belgeler ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bankadan başvuru yapacakların gelir belgesini, nüfus cüzdanını ve adres teyit edici bir belgeyi de sunması gerekiyor.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar