Go to ...
RSS Feed

3 Dakikada 3.000 TL Bahar Kredisi Qnb Finansbank’ta


Qnb Finansbank Bahar Kredisi, Hesaplı Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi- Zorlu bir kış ayı sonunda geride kalmış oldu. Kış ayı zor ve çetin geçti. Kimi yerlerde seller kalktı, kimi yerlerde karlar yolları kapattı. Şimdilerde ise çiçekler açtı ve sular duruldu. Haliyle tamir tadilat işlerine başlanılacak. Kimisi oturma odasını boyayacak, kimisi iş yerinden ufak tadilatlar yapacak. İstinasız herkesin kendine göre bir harcaması olacak. Buna kesin gözüyle bakıyoruz.

QNB FİNANASBANK BAHAR KREDİSİNİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ?

İhtiyaçlar ufak. Dolayısıyla ihtiyaçlar ölçüsünde kredi çekilecek. sonrasında da kimseye minnet etmeden yavaş yavaş taksitler ödenecek. Şimdi ise en banka için araştırmalarda bulunuldu. Genelde bankalarda kredi limiti arttıkça faiz oranları düşüyor. Düşük kredide ise yüksek faiz karşımıza geliyor. Bizlerde bu yazı ile sizlere uygun bir kredi fırsatı sunmak istedik. Qnb Finansbank başvurusu kolay ve basit bir kredi kampanyası gerçekleştirmiş.

QNB FİNANASBANK BAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kolay başvuru, düşük faiz ve uygun ödeme koşulları bu kredide. Ayrıca 3 ay erteleme imkanınız da var. Çekeceğiniz kredinin limiti düşük. Bu da size kolay ödeme yapabilme imkanı sunacaktır. Faiz oranı %1,19 olarak belirlenmiş. Çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 3.000 TL dir. Ha bir de taksit sayısı da var. aldığınız krediyi 12 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Dilerseniz hızlıca bir iki hesaplama ile bu kredinin ödeme planlarını çıkaralım.

3 AY ERTELEMELİ 3.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

Çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı 3 bin lira kredi çekmeye karar verdiniz. 3 ay erteleyip, kredinizi de 12 ayda geri ödemek istiyorsunuz. Bu koşullarda faiz oranı %1,19 oluyor. Sizlerde aylık 282 TL ödüyorsunuz. Toplam geri ödediğiniz kredi miktarı ise 3.384 TL olacaktır. Kredi tahsis 15,75 TL dir. Bir de hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. hayat sigortasına da ortalama olarak 39,09 TL ödersiniz.

3 AY ERTELEMESİZ 3.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

3.000 TL krediyi 12 ay taksit ile alacaksınız. Tabi faiz oranı sabit olduğundan %1,19 oranını alarak aylık ödemeniz gereken taksit tutarını hesaplıyoruz. Buna göre aylık ödemeniz gereken tutar 274 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödeyeceğiniz kredi tutarı 3.288 TL dir. Hayat sigortanız 39,09 TL dir. Kredi tahsis ise 15,75 TL olacaktır.

Kredi tahsis hesaplanırken kredi tutarının binde 5’i alınır. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmanız zorunludur. Yalnız hayat sigortası kredinizin limiti vadesi, sizin yaşınız ve cinsiyetinize göre değişiklik gösterebiliyor. Bu açıdan yukarıdaki hayat sigortası 47 yaşındaki bir erkek müşteriye göre hesaplanmıştır.

BAŞVURULAR

QNB Finansbank müşterileri başvurularını, internet şubeden 3 dakikada gerçekleştirebilirler. Ayrıca daha da yüksek limitli kredi alabilirler. Onaylanan kredileri için de banka şubesine gitmelerine gerek kalmaz. Zira kredileri hesaplarına yatar. Qnb Finansbank müşterisi olmayanlar ise bir mesaj atarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Üstelik mesaj metni olarak 11 haneli vatandaşlık nuamranızı yazmanız yeterli oluyor. Sonrasında ise Turkcell, Vodofone veya Türk Telekom operatörü fark etmiyor, 0,65 TL karşılığında 5030’a mesaj yolluyorlar.

Şimdi sıra finansbank’da. Kısacık bir süre içerisinde sizin hakkınızda değerlendirmede bulunuyor. İstihbarat çalışması yapıyor anlayacağınız. Sıkıntı çıkmadığı zamanda, zaten dakikalar içerisinde sizlere ön onay mesajı geliyor. Sizlerde gelir belgenizi, kimliğinizi ve adınıza düzenlenmiş bir faturanızı veya ikametgah belgenizi alıp herhangi bir qnf finansbank şubesine uğrayarak kredinizi şip şak alabiliyorsunuz.

Tıp Haftasına Özel Düşük Faizli 90.000 TL Kredi Vakıfbank’ta

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar