Go to ...
RSS Feed

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası


İhtiyaç tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri bekliyor. Kışa hazırlık mecburen sonbaharda yapılıyor. Her evde tatlı bir heyecan var. Tabi ev reisini maddi kaygılar sarmaya başladı. Ne yaparım parayı nereden bulurum diye. Durumu olanlar borç para ile bu sıkıntısını çözmeye çalışıyor. Ama bu devirde borç veren kimse kalmadı derseniz de sizleri yadırgamam.

BANKALAR SONBAHAR KREDİSİ KAMPANYASINA HIZ VERDİLER

Vatandaş kredi çekmek durumunda. Hem bunu sadece bireysel tüketiciler için de düşünmeyin. Kobisi, Esnafı, Çiftçisi kısacası herkesin maddi sıkıntısı var ve para bulmak durumundalar. Haliyle de kredi çekmek en büyük kolaylık gibi gözüküyor. Bankalar vatandaşın bu durumunu bildiğinden sonbahar kredi kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Bizlerde kolları sıvazladık tabi de. Bankaların sonbahara özel olarak yayınladıkları kredi kampanyalarını bu site aracılığı ile sizler ile paylaşacağız. Yazımızın kalan kısmında ise İş bankasından söz edeceğiz.İhtiyaç tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz hesaplama yaparak bütün bankaların faiz oranlarına ulaşınız.

İŞ BANKASINDAN SONBAHARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

İhtiyacınız ne olursa olsun, iş bankası her zaman yanınızda. Sonbaharda da güzel bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre iş bankasından alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 3.000 TL kadardır. Ayrıca iş bankasından alınabilecek en yüksek kredi tutarı ise 100.000 TL dir. Yalnız bankaya mutlak suretle gelir belgesi sunulması gerekiyor. Zaten aylık gelirinize göre de bankadan alabileceğiniz en yüksek kredi limiti belirleniyor. Yalnız görüldüğü gibi ihtiyaç kredisine göre çok yüksek bir limit belirlenmiş. Dolayısıyla da herkesimin düşünebileceği bir kampanya.

KREDİNİN MERAK EDİLEN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Öncelikle bu kredi ile birlikte cebinizde 2 farklı masrafında çıkacağını belirtmek istiyorum. Bu masraflardan birisi hayat sigortası. Alacağınız kredinin özellikleri ile birlikte, sizlerin yaş ve cinsiyetiniz dikkate alınarak hesaplanıyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti de var. Buda almayı planladığınız kredinin %0,5’i oranı kadar bir ödeme yapacağınız anlamı taşıyor. Örneğin 10.000 TL alacaksanız 50 TL’de tahsis ücreti ödüyorsunuz. Kredi için belirlenen vade sayıları da 3 ay ile 48 ay (dahil) aralığındadır. Taksit sayınızı siz kendiniz belirliyorsunuz.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI
  • İş bankasından aşmayı düşündüğünüz kredi tutarı 50.000 TL ile 100.000 TL arasında ise sizlere sunulacak olan faiz oranı da ,25 olacaktır.
  • İş bankasından aşmayı düşündüğünüz kredi tutarı 2 ile 49.999 TL arasında ise sizlere sunulacak olan faiz oranı da ,27 olacaktır.
  • İş bankasından aşmayı düşündüğünüz kredi tutarı 3.000 TL ile 29.999 TL arasında ise sizlere sunulacak olan faiz oranı da ,29 olacaktır.

 

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar dilerseniz, krediye başvuru yapmak için Türkiye İş Bankasının Şubelerine uğrayabilirsiniz. Ayrıca Mesaj atarak da başvuru yapabilme imkanınız var. SMS ile başvuru için de sırasıyla NAKİT yazıyorsunuz ve bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. sonra bir boşluk daha bırakıyorsunuz ve İstediğiniz Kredi tutarını yazıyorsunuz. Ardından bir boşluk daha bıraktıktan sonra Aylık Gelirinizi yazıyorsunuz. En sonunda ise hazırladığınız mesajı 4402‘ye yolluyorsunuz. Örnek Mesaj Metni; NAKİT 77777777222 15000 2250 )

İş bankası müşterileri bir adım daha da önde diyebiliriz. Çünkü onlar dilerlerse Cep şubeden, internet şubeden, iş bankası bankamatiğinden ve iş bankası telefon şubesinden de başvurularını gerçekleştirebilirler. Eğer kredi onayı alırlarsa internet şubeden paralarını kolayca hesaplarına aktarabilirler. Bankaya gitme ve belge sunma durumu yaşamazlar. İhtiyaç tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz böylece karşınıza çıkacak olan tüm bankaların oranlarını görebilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

100.000 TL kredi lazım. Bunun için de başvuru yaptığınızda gelirinizin yeterli olduğunu ve onay verdiğini belirtmiş olsun. Tabi böyle bir limiti de geri ödemek için 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Ayrıca istediğiniz kredi tutarına göre sizlere sunulan faiz oranının da ,25 olacağını belirtelim. Gereken hesaplamaları yaptığımız zaman aylık ödemeniz gereken taksit borcunuzun 2.938 TL olduğunu söyleyebiliriz. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL ödeme yaparsınız. Yıllık ortalama hayat sigortası için de 627 TL olduğunu belirtelim. Yıllık maliyet oranı da 9,9113 dür.

Tags: , , ,

One Response “Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası”

  1. Muhammet
    9 Mart 2018 at 20:27

    Is bankasi musterisiyim ve kredi puanim1140 maasimida is bankasindan aliyorum ama gecmiste yasamis oldugum bi sirun karsima cikiyor borcum ve herhangi bi icram dahi yok acil krediye ihtiyacim var calismakta oldugum bankadan faydalanamiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar