Go to ...

Tıp Haftasına Özel Düşük Faizli 90.000 TL Kredi Vakıfbank’ta


Vakıfbank tıp haftasına özel hesaplı kredi, vakıfbank avantajlı ihtiyaç kredisi özellikleri- Sabah, akşam demeden tüm vakitlerini bizlerin sağlığına adayan tüm doktorlarımızın ve sağlık personelinin Tıp Bayramını ve haftasını kutlayarak yazımıza geçmek istiyorum. Herkesin kendine göre sebeplerden dolayı bir sürü ihtiyacı oluyor. Tabi bu ihtiyaçların karşılanabilmesi adına da doğal olarak bankalardan kredi alma yolunu tercih ediyoruz.

VAKIFBANK SAĞLIK PERSONELİ İÇİN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Kredi çekilecek çekilmesine ama mühim olan doğru bankadan kredi çekmeye geliyor. Zaten tüm gün hastaların dertleri ile uğraşıyorsunuz. Birde banka noktasında araştırma yapma fırsatınız olmaya bilir. Bizlerde bu yazı ile en avantajlı krediyi çekmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Zira Vakıfbank’dan tıp bayramı haftasına özel ihtiyaç kredisi kampanyası geldi. Bu haber henüz yepyeni. Haliyle de sınırlı bir süreye sahip olduğundan hemen sizler ile paylaşma gereği duyduk.

VAKIFBANK TIP HAFTASINA ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ DETAYLARI

Vakıfbank, tüm sağlık personeline yüksek limitli ve düşük faizli kredi kampanyası imkanı sunuyor. Bu krediye doktorlarda başvuru yapabileceği gibi sağlık çalışanları da başvurularını gerçekleştirebilirler. İhtiyacınız ne kadar büyük olursa olsun, krediniz de o kadar büyük. Çünkü tamı tamına 90 bin liraya kadar kredi çekebilme şansınız var. Üstelin bu krediyi de en düşük 3 ay da en yüksek de 48 ayda geri ödeyebiliyorsunuz. Vade seçenekleriniz var anlayacağınız.

Ha birde ödeme seçenekleriniz de var. Örneğin aldığınız krediyi değişken taksitli olarak geri ödeyebileceğiniz gibi, 3 ay ertelemeli olarak da ödeyebilirsiniz. Aylık eşit taksitli olarak kredi alabileceğiniz gibi 3 ayda bir eşit taksitli olarak da geri ödeyebilirsiniz. Anlayacağınız şartlar sizden yanı. Hele birde faiz oranı var ki baldan tatlı. Vakıfbank tıp haftasına özel olarak %1,11 faiz oranı uyguluyor. Şimdi bu anlattıklarımızı hesaplamalara dökelim ki daha da iyi anlaşılır olsun.

90.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN HESAPLAMA

Kazanç Allah’a şükür iyi. Ama ona göre de giderler var. Haliyle yüksek limitli kredi çekmeyi planlıyorsunuz. 90 Bin lirayı 48 ay vade ile ödeyeceksiniz. Peki aylık taksidiniz ne kadar olacak? Bu durumda faiz oranı olan %1,11’i hesaplamalarda kullanacağız. Taksidiniz ise 2.549,89 TL olacaktır. Geri ödenmesi gereken toplam kredi ise 122.394,72 TL olacaktır. Tahsis ücretiniz 450 TL ve Efektif yıllık faiz oranı da %17,5463’dür.

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN HESAPLAMA

Şimdide düşük limitli bir kredi hesaplaması yapalım. Örneğin 10 bin lira lazım. Bunu da 48 ay vade ile çekeceksiniz. Haliyle de faiz oranı değişmediğinden ve özel olduğundan %1,11’e göre değerlendirme yapacağız. Bir ayda ödemeniz gereken kredi tutarı 283,33 TL ve toplam geri ödenecek kredi tutarı ise 13.599,84 TL dir. Yıllık efektif faiz oranı %17,5464 dür. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL olarak karşınıza çıkıyor.

MALİYET HESAPLAMALARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENDİRME

Kredi tahsis ücretini hesaplarken, çekmek istediğiniz kredi limitinizin %0,5’i yani binde beşini alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca en az bir asgari ücret tutarında da kredili mevduat hesabı açtırmanız şart. Hayat sigortasına bir iki örnek verelim. Diyelim ki 35 yaşındaki erkek bir birey 48 ay vade ile 10.000 TL kredi çekecek olursa, yıllık sigorta primi 35,55 TL olacaktır.

Aynı kişi 90 bin lirayı 48 ay vade ile çekecek olursa; yıllık sigorta primi olarak ödemeniz gerekecek ücret 339,63 TL olacaktır. Yukarıdaki efektif yıllık faiz oranına vergiler, faiz ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Ama hayat sigortası kredi tutarı, kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değiştiği için bu orana dahil edilmemiştir. EN son olarak 3 ay ertelemeli kredi aldığınız da geri ödemesini 45 ay da yapmanız gerektiğini de belirterek yazımıza son verelim.

BU ÖZEL KREDİ KAMPANYASINI TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ULAŞTIRMAMIZ GEREKİYOR. LÜTFEN FACEBOOK HESABINI ZİLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Kredi Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Yardımcı Olur musunuz?

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin