Go to ...
RSS Feed

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi


2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını açıkladı. Burada amaç bankaları beraber değerlendirerek en uygun olanını tercih etmek. Zaten sitemizde diğer bankaların kurban bayramı kampanyası da yer alıyor.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ MERAK EDİLENLERİ

Bankaların tüm kredi kampanyalarını sizler için anlık olarak sunuyoruz. Bugün vakıfbank kurban bayramına özel bir kredi kampanyası açıkladı. Bu kampanyaya göre kredinin en düşük limiti 1.000 TL oluyor. Ama güzel tarafı ise 90.000 TL gibi üst tutarının olması. Düşük ihtiyaçlarınızda da, yüksek limitli ihtiyaçlarınızda da vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz. Minimum kredi faiz oranı %1,16 ve maksimum kredi faiz oranı ise %1,25 dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında yapabiliyor.

DİĞER ÖZELLİKLER

Kredinin artan taksitli, azalan taksitli, eşit taksitli, değişken taksitli, üç ayda bir ödemeli, üç ay ertelemeli ve son taksiti balon ödemeli seçenekleri mevcut. Hayat sigortası vakıfbank’ın sunduğu birinci şart. Bunun dışında özel faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, krediyi alacağınız gün en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Dilerseniz bu durumu detaylandıralım.

KREDİ TUTARI VE FAİZ ORANLARI
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 1.000 TL ile 90.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti beni ilgilendirmek, bunu ödemek istemiyorum diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,25 olacak şekilde belirleniyor.
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 1.000 TL ile 20.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti öderim, sıkıntı yok diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,20 olacak şekilde belirleniyor.
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 20.001 TL ile 90.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti öderim, sıkıntı yok diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,16 olacak şekilde belirleniyor.

 

OTURDUĞUN YERDEN KREDİYE BAŞVURU İMKANI

Vakıfbank’ın geleneksel bayram kredisine bir ufak SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Mesaj olarak aralarına birer boşluk koyacak şekilde KREDI, T.C. Kimlik Numarası ve Aylık Gelirinizi yazıyorsunuz. (Örnek: KREDI, 77777733333 2250 )Bundan sonrasında ise mesajınızı hangi operatörden olursanız olun, 5724’e bunu yollamanız gerekiyor. Başvuru yaptığınız zaman Vakıfbank sizleri incelemeye alıyor. Risk durumunuzu vs. bakıyor. Herhangi bir problem bulmazsa onay veriyor. Sizde maaş bordronuzu alıp, vakıfbanka uğruyorsunuz.

20.000 TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

Bayram masraflarınız ve diğer ihtiyaçlarınızdan dolayı 20.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Bu krediyi öderken de 48 ay vadeden yararlanmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğim, problem olmaz dediğinizden dolayı da banka sizlere %1,20 faiz oranını vermiş olsun. Hızlıca hesaplama yaptığımızda; 48 ay boyunca her ay ödemeniz gerekecek olan taksit borcunuz 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretinizin de 100 lira olduğunu belirtelim. Yıllık efektif faiz oranı da %19,0617 dir.

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar