Go to ...

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi


2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını açıkladı. Burada amaç bankaları beraber değerlendirerek en uygun olanını tercih etmek. Zaten sitemizde diğer bankaların kurban bayramı kampanyası da yer alıyor.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ MERAK EDİLENLERİ

Bankaların tüm kredi kampanyalarını sizler için anlık olarak sunuyoruz. Bugün vakıfbank kurban bayramına özel bir kredi kampanyası açıkladı. Bu kampanyaya göre kredinin en düşük limiti 1.000 TL oluyor. Ama güzel tarafı ise 90.000 TL gibi üst tutarının olması. Düşük ihtiyaçlarınızda da, yüksek limitli ihtiyaçlarınızda da vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz. Minimum kredi faiz oranı %1,16 ve maksimum kredi faiz oranı ise %1,25 dir. Kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında yapabiliyor.

DİĞER ÖZELLİKLER

Kredinin artan taksitli, azalan taksitli, eşit taksitli, değişken taksitli, üç ayda bir ödemeli, üç ay ertelemeli ve son taksiti balon ödemeli seçenekleri mevcut. Hayat sigortası vakıfbank’ın sunduğu birinci şart. Bunun dışında özel faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, krediyi alacağınız gün en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Dilerseniz bu durumu detaylandıralım.

KREDİ TUTARI VE FAİZ ORANLARI
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 1.000 TL ile 90.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti beni ilgilendirmek, bunu ödemek istemiyorum diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,25 olacak şekilde belirleniyor.
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 1.000 TL ile 20.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti öderim, sıkıntı yok diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,20 olacak şekilde belirleniyor.
  • Almayı düşündüğünüz kredi tutarınız, 20.001 TL ile 90.000 TL arasında olacak ise ve kredi tahsis ücreti öderim, sıkıntı yok diyorsanız faiz oranınız da banka tarafından %1,16 olacak şekilde belirleniyor.

 

OTURDUĞUN YERDEN KREDİYE BAŞVURU İMKANI

Vakıfbank’ın geleneksel bayram kredisine bir ufak SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Mesaj olarak aralarına birer boşluk koyacak şekilde KREDI, T.C. Kimlik Numarası ve Aylık Gelirinizi yazıyorsunuz. (Örnek: KREDI, 77777733333 2250 )Bundan sonrasında ise mesajınızı hangi operatörden olursanız olun, 5724’e bunu yollamanız gerekiyor. Başvuru yaptığınız zaman Vakıfbank sizleri incelemeye alıyor. Risk durumunuzu vs. bakıyor. Herhangi bir problem bulmazsa onay veriyor. Sizde maaş bordronuzu alıp, vakıfbanka uğruyorsunuz.

20.000 TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

Bayram masraflarınız ve diğer ihtiyaçlarınızdan dolayı 20.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Bu krediyi öderken de 48 ay vadeden yararlanmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğim, problem olmaz dediğinizden dolayı da banka sizlere %1,20 faiz oranını vermiş olsun. Hızlıca hesaplama yaptığımızda; 48 ay boyunca her ay ödemeniz gerekecek olan taksit borcunuz 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretinizin de 100 lira olduğunu belirtelim. Yıllık efektif faiz oranı da %19,0617 dir.

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

Şerkerbank’da İhtiyaç Kredisi Tek Bir SMS’ye Bakar

Şekerbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Kolay ve Hızlı Kredi Başvurusu – Kredi denince 724krediler.com hemen akla geliyor. Özellikle bu sıralar sıklıkla karşılaşmaya başladım. Esnafından tutunda, vatandaşa kadar krediyi hesaplı, avantajlı ve kolay isteyen herkesin ortak adresi diyebiliriz. Bu yazımızda kolay kredi konusuna değineceğiz. Kim ne derse desin vatandaş bankaya gitmek istemiyor. Herkes için vakit

About Benjamin