Go to ...
RSS Feed

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi


Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi kampanyası yapacağını düşünüyorum. Biz tüketicilerin hızlı davranmasına gerek yok. En fazla bir hafta daha beklemenizde fayda var.

YAPI KREDİ BAYRAM KAMPANYASINI DUYURDU

Bu sayede tüm bankaların ne sunduğunu görebileceğiz. Zaten bankaların kampanyalarını ayrı ayrı bura da sizler ile paylaşıyoruz. Birde önümüzdeki günlerde tüm bankaların bir arada olduğu yazımızı sunacağız. Dün yapı kredi bankası bayram için hazırladığı kredi kampanyasını piyasaya sundu. bizlerde yapı kredinin paylaştığı kampanyayı inceledik ve elde ettiğimiz verileri sizler ile paylaşmak istedik.

YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası piyasa şartlarına göre iyi veya orta halli diyebileceğimiz, bir kampanya başlatmış. Bu kampanya ile gizlere günde 10 liraya 10.000 TL vereceğini belirtiyor. Peki detaylar nasıl? Şimdi bunlara bakalım. Öncelikle 10 bin lira için faiz oranını %1,33 olarak belirlemiş. Diğer bazı bankalarda bu oranının çok daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. Kredi vadenizi siz belirleyebiliyorsunuz. Tamı tamına 48 aya kadar taksit sayınızı seçebilirsiniz. Bu tamamen ödeme gücü ve imkanınız ile alakalı bir tercih olacaktır.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Bankadan daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz ama faiz oranları değişiklik gösterecektir. Hayat sigortası var mı diye soranlar için; evet var diyebilirim. Zaten kredi çektiğiniz anda hayat sigortası da otomatik olarak yapılıyor. Hayat sigortasında yaş, cinsiyet ve kredi özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplama yapılıyor. Kredi tahsis ücreti zaten var. Tahsis ücretiniz alacağınız kredinin %0,5’i oranı kadar oluyor. Başvuruda gelir belgesinin ibraz edilmesi gerekiyor. Benim gelirim yok diyenler maalesef krediye başvuru yapamıyorlar.

SMS İLE BAŞVURU YOLU

SMS ile başvuru imkanınız bulunuyor. Yapacağınız şey de çok basit mesaj ekranına Bireysel yazıp bir boşluk bırakarak T.C Numaranızı yazıp Bir boşluk daha bırakıyorsunuz ve Aylık Geliriniz ne kadar ise onu yazıyorsunuz. En sonunda ise hazırladığınız bu mesajı 4411′e gönderiyorsunuz. Banka sizi çabucak değerlendirmeye alıyor. Ardından dakikalar içerisinde cevap geliyor. Olumlu cevap alırsanız, bankaya gidiyorsunuz. tabi kimliğiniz, gelir belgeniz ve adres teyidi için de bir belgeyi yanınızda bulundurun.

DİĞER BAŞVURU YOLU VE ŞEKİLLERİ

Bankaya giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında müşteriler telefon bankacılığı olan 444 0 444 ile de başvuru yapabilirler. ATM’ile başvuru adımını da es geçmeyelim. Yapı kredi bankası müşterileri bir de cep şube veya internet şubeyi kullanarak da başvurularını gerçekleştirebilirler. İnternet şube çok kolay ve rahattır. başvurudan hemen kısa bir süre içerisinde cevap geliyor zaten. Sonrasında da bankaya gitmek durumun da kalmadan paranız hesabınıza yatıyor. Cumartesi veya pazar günü dahi olsa müşteriler kredi talebinde bulunup, başvurularını gerçekleştirebilirler.

GÜNDE 10 LİRAYA 10 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ

Kurban bayramı masraflarınız ve diğer giderleriniz var. Kredi başvurusunda bulunduğunuzu varsayalım. 48 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi talebinde bulunuyorsunuz. Banka da kampanya gereği sizlere %1,33 faiz oranını uyguluyor. Hayat sigortanız için net bir şey söyleyemiyoruz. Zira yaşınız ve cinsiyetiniz de ele alınacak ve o şekilde bankada hesaplanacak. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL gibi ufak bir ücret olacak. Taksitiniz de 299,80 TL olacaktır. Gördüğünüz gibi günlüğü 10 liraya denk geliyor.

 

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar