Go to ...

Kredi Notu Öğrenme BKM Express İle 1 TL Durma Sende Sorgula


BKM Express ile Findeks Kredi Notu Sorgulaması 1 TL- İhtiyaçlar noktasın da bankalar en büyük çözüm noktamız. Eskiyene v eşyaların yenilenmesinden tutun da Roma tatiline kadar, tüm edinmek istediklerinizin ve gerçekleştirmek istediklerinizin maddi bir karşılığı oluyor. Sonuçta dünyaya kaç defa geleceğiz bir arabamız olsun da rahat rahat gezelim diyen milyonlarca kişi var. Aynı şekilde bize ait olsun da gerekirse küçük olsun ama bir evimiz olsun diyenler var.

Tüm ihtiyaçların giderilmesi noktasında bankalar gerçekten de çözüm noktamız. Kredisiz iş kuramıyoruz. Mal mülk desen o da hayal oluyor. Doğal olarak bankalara gidiyoruz. Tamam eskiden olsa hani babamızdan, kardeşimizden yada arkadaşlarımızdan isterdik. Lakin devrimiz de bu durum söz konusu değil. O çağ kapandı. Artık bankalar var. Gerekirse 3 kuruş faiz ödüyoruz ama işimizde görülüyor.

KREDİ NOTU KREDİ ALIMLARININ ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGEL

Kredi başvurusu için bankaya başvurduğumuz da hemencecik kredi notu karşımıza çıkıveriyor. Banka memuru maalesef kredi veremiyoruz diyor. Kredi notunuz düşük. Kredi alamazsınız deniyor. Yada kredi notunuz istediğiniz limit için yeterli değil deniyor. Bu açıdan bir çok kişi de kredi alamıyor. Yada kredi çekmeden önce kredi notunu öğrenmek istiyor. Kredi notu yüksek se onu artırmak ve ona göre önlem almak istiyor.

Çünkü kredi notu yüksek olan her zaman düşük faizli kredi çekebiliyor. Kredi notu düşük olduğun da ise ya kredi alınamıyor, yada kredi alınsa bile çok yüksek faiz uygulanıyor. İşte bu husus için kredi notunu öncesinden öğrenme isteği oluşuyor. Sonuçta benim ekonomik hayatıma bu kadar çok etkisi varsa kredi notumu neden öğrenmeyeyim ki? sorusu soruluyor. Ayrıca kredi notunun tam olarak ne olduğu bilmeyenler de var. Yazımızın devamında bu hususlar üzerinde duracağız.

KREDİ NOTUNU AZ AÇIKLAR MISINIZ?

Kredi notu sizin bankacılık adına yaptığınız tüm işlerin bir karnesidir de diyebiliriz. Findeks vatandaşlara kredi notunu vermektedir. Genelde banka borçlarını zamanın da ödeyen kişilerin kredi notu da yüksek oluyor. Ama banka borçlarına sadık olmayan kişilerin kredi notu da yerlerde sürünüyor. Kredi notunun 0 dan başlayıp 1900’de son bulduğunu da söyleyelim. 0 en düşük puandır. İyi bir puan için başlama noktası 1500 puandır.

Bankalar borcuna sadık müşterilerini ödüllendirmeyi, borcunu ödemeyen müşterilerini de cezalandırmak adına geliştirmişler. Ayrıca müşterilere kredi notunuza bakılarak ortak muamele gösterilir. İyi müşteri tüm bankalarda muamele görsün. Kötü müşteri de tüm bankalarda aynı muameleyi görsün gibi bir amacıda vardır.

KREDİ NOTU RAPORUNDA HANGİ BİLGİLER YER ALIYOR?

Kredi notu risk raporunuz da hiç hayal edemediğiniz kadar bilgi yer almaktadır. Sırf bu bilgiler için bile periyodik olarak alınabilir. zaten kredi notunun periyodik bir şekilde alınması gerektiği uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Öncelikle kredi notunuzu görebiliyorsunuz. Ardından Türkiye ortalamanızı da öğrenebiliyorsunuz. Kaç tane bankada hesaplarınız varsa karşınıza çıkıyor. Ayrıca hesaplarınız da ne kadar para var? Bunu da öğrenirsiniz.

Çok önemli olan bir diğer husus ise kaç tane kredi kartınız var ve hangi bankalarda öğrenebilirsiniz. Bu kredi kartlarının kaç tanesini kapattınız? Kaç tanesi halen aktif bunları da öğrenebiliyorsunuz. Özellikle kapkaça uğramış olanlar yada adına kredi kartı dolandırıcılığı yapılıp yapılmadığını öğrenmek adına çok önem arz ediyor. Bir diğer konu ise kapattığınız kredileri, risk olanları ve halen ödemesine devam ettiğiniz kredileri görebiliyorsunuz. Tabi bunlar devede pire. Daha bir çok husus sizleri bekliyor olacak.

BKM EKSPRESS İLE FİNDEKS KREDİ NOTU 1 TL

Normalde findeks kredi notunu öğrenmek sizlere KDV dahil 8,85 TL’ye mal oluyor. Ama BKM Express ile ödemenizi yaparsanız bu sizlere 1 TL’ye mal oluyor. BKP Expres’i merak edenler için de hemen kısaca açıklayalım. BKM Ekxpress dijital cüzdanınızdır. Ekstradan güvenlik üst seviyededir. Kredi kartınızı ve banka kartlarınızı tanıtırsınız. Sonrasında da bir daha da kart taşımanıza gerek kalmaz. Bir çok firma BKM Express’e her geçen gün üye oluyor.

Dolayısıyla kullanım noktaları da çok fazla. Üstelik kredi kartınızdan kazandığınız bonus ve kampanyaların dışında da bu sistemde dünyalar kadar kampanyalar oluyor. işte bu kampanyalardan birisi de ilk defa BKM Express’i kullanacak olan kişiler ilk alışverişleriniz findeks.com üzerinden; findeks kredi notunuzu ve risk raporunuzu aynı anda alırsanız 1 TL’ye mal oluyor. Ödeme seçeneğine geldiğiniz de BKM Expres ile öde bölümün olduğunu göreceksiniz. Buradan 1 liraya öğrenebilirsiniz.

Kredi Kayıt Bürosu (KKB), bu kampanyada değişiklik hakkına sahiptir. Çünkü bu kredi belirli süreler aralığında yapılıyor. Süresi bittiğinde yeniden tekrarlanıyor. Ama dediğim gibi KKB tutup da kampa da değişiklik yapabilir. Yada BKM Express ile anlaşamayabilir. Şuan 1 TL’ye sorgulanabiliyorken sizlerde denemelisiniz.

Sevgili okurlarımız, findeks kredi notu nasıl 1 TL’ye öğrenilir ve kredi notu hakkında diğer merak edilenleri bu yazı ile sizlere sunmaya çalıştık. Umarım ki sizler için de faydalı olmuştur. Çünkü çok fazla kişi kedi notu merak ediyor. Ayrıca şirket ve firmalarda merak ediyor. Sizlere bu işin en ucuz yolunu anlatmış olduk. Yeni bir yazıda buluşuncayadek hoşça kalın ve tabi ki de bizimle kalın.

SİZDEN RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İL BEĞENEREK DİĞER ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notu Artırma Teknikleri Kesin Çözüm İçin Tıkla

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Findeks Kredi Notuma İtiraz Etmek İstiyorum Nasıl ?

Findeks kredi notuna nasıl itiraz yapılır? Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu İtirazı, Risk Raporu İtiraz Sorgulama – Kredi notu bir çok kimsenin hayatını çekilmez hale getirebiliyor. Özellikle de dünyamızda bir çok dengenin altında para yatıyor. Maddi güç ile iş ve işlemlerimizi rayına sokuyoruz. Para çok önemli. Yalnız vatandaşta yok. Herkesin yaptığı gibi en ufak

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin