Go to ...

48 Ay Vadeli Halkbank Bordro24 İhtiyaç kredisi Başvurusu


Hesaplı Halkbank bordro24 ihtiyaç kredisi, Düşük faizli halkbank ihtiyaç özellikleri- Arkadaşlar gerçekten de çok fazla ihtiyacımız oluyor. Tabi bu ihtiyaçların bir de maddi karşılığı oluyor. Düşünün şuan LCD TV ler bile 3 -4 bin liradan aşağı değil. Birde beyaz eşyalarınızı değiştireceğinizi düşünün. Yada arabanızın bir üst modelini aldığınızı. Tabi bunlar bir kaç basit örnek. Herkesin kendine göre türlü türlü ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçları da öteleyemiyoruz.

BANKALARIN KIRMIZI ÇİZGİSİ KREDİ NOTU

İhtiyaçlar söz konusu olunca da bankalara borçlanmayı kabul ediyoruz. Kredi çekilecek bari en hesaplı olanı tercih edelim diyoruz. Tabi burada kredi notunuzun da iyi olması gerekiyor. Çünkü bankalar kredi notunuza çok fazla önem veriyor. Kredi notu çok düşük ve riskli olanlar kredi çekemiyorlar. Sizlerde BURADAN Kredi Notunuzu Nasıl Sorgulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

HALKBANK BORDRO24 KREDİSİNİ DUYDUNUZ MU?

Sizlerde halkbank müşterisi iseniz ve maaşınızı halkbankdan alıyorsanız, bugün sizlere özel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Çünkü hesaplı ve doğru kredi tercihi yapmak hayati öneme sahiptir. Sizlere tavsiyemiz, sadece bir bankaya bağımlı kalmamanız. Sitemizde tüm bankaların kredi haberlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz şimdide Halkbank’ın sunduğu kredi kampanyasının özelliklerini inceleyelim.

HALKBANK, BORDRO24 KREDİSİ İLE NE SUNUYOR?

Maaşınız halkbank aracılığı ile alan çalışanları çok özel kredi imkanları bekliyor. Avantajlı kedi alabilme fırsatı sunuluyor. Özellikle de faiz oranı ile sizleri farklı müşteri statüsünde değerlendiriyorlar. Bu da sizi ayrıcalıklı kılıyor. En düşük faiz oranı %1,13 dür. En yüksek faiz oranı ise %1,19 dur. 2 seçeneğiniz vardır. Bu seçenekleri belirleyen de kredi tahsis ücreti oluyor. Eğer kredi tahsis ücreti istemezseniz faiz oranı %1,19 oluyor.

Yok kredi tahsis ücretine varım derseniz de faiz oranı sizler için %1,13 oluyor. isteyip istemediğinize göre değişiyor. Bunun dışında 48 aya kadar çektiğiniz krediyi vadelendirebiliyorsunuz. Uygun ödeme koşulları var. Bütçenize ve ödeme gücünüze göre taksit sayılarınızı belirleyebilirsiniz. Tabi çekeceğiniz kredi limitinden de söz etmek gerekir. Zira 50 bin lira üst limitli kredi tüm ihtiyaçlarınızı gidermeye yetecek büyüklüktedir.

HALKBANK BORDRO24 KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI

Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstiyorum derseniz faiz oranı sizler için %1,13 olacaktır. Buna göre 15 bin lira kredi çektiğinizi varsayalım. Aylık Taksit tutarınız 427 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam kredi tutarınız ise 20.496 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis ücretine ise 78,75 TL ödersiniz. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,8815 dir.

Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstemiyorum derseniz faiz oranı sizler için %1,19 olacaktır. Buna göre 15 bin lira kredi çektiğinizi varsayalım. Aylık Taksit tutarınız 434 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam kredi tutarınız ise 20.832 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis ücreti ise sıfır (0) TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,5480 dir.

Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstiyorum derseniz faiz oranı sizler için %1,13 olacaktır. Buna göre 50 bin lira kredi çektiğinizi varsayalım. Aylık Taksit tutarınız 1.424 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam kredi tutarınız ise 68.352 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis ücretine ise 262,50 TL ödersiniz. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,8815 dir.

Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstemiyorum derseniz faiz oranı sizler için %1,19 olacaktır. Buna göre 50 bin lira kredi çektiğinizi varsayalım. Aylık Taksit tutarınız 1.446 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam kredi tutarınız ise 69.408 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis ücreti ise sıfır (0) TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,5480 dir.

BİLMENİZ GEREKENLER

Yukarıdaki kredi hesaplamasında kredi tahsis ücretinizi sizlerde hesaplayabilirsiniz. Yapmanız gereken çekmek istediğiniz limitin binde beşini bulmaktır. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmalısınız. Hayat sigortası ise kişinin demografik yapısına göre, kredinin limitine ve kredinin vade sayısına göre değişebiliyor. Ayrıca birde kredi taksidiniz göre de kredili mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor.

Denizbank 55.000 TL Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin