Go to ...

Masrafsız Banka Kredi – Fibabanka’dan 30.000 TL PTT İhtiyaç Kredisi


Fibabanka, Ptt İhtiyaç Kredisi, Emekliler ve Tüm Ptt Müşterilerine Kredi – Değerli dostlarımız, bankaların en yeni ve en güncel kredi haberlerinin en doğru adresi, 724krediler.com olarak, avantajlı kredi alabilmeniz için sabah akşam çalışıyoruz. Sevgili okurlarımız, demin bazı kredi sitelerini dolaştım ve yalan yanlış haberler ile doldurulduğuna şahit oldum. Bizim sitemizde böyle bir durum yok ve olmayacak. Bu açıdan arkadaşlarınızın da hesaplı kredi alabilmeleri adına sitemizi önermenizi veya yazımızı facebook hesabınız ile paylaşmanızı rica ederiz.

FİBABANK’NIN PTT KREDİSİNİ DUYMUŞ MUYDUNUZ?

Tüm kredi alternatiflerini önünüze sunmak adına küçük büyük banka ayırımı yapmıyoruz ve kampanyalarını paylaşıyoruz. Bu açıdan sizlere önerimiz sitemizde en az 5 bankaya göz atmanız. Merak etmeyin 10 dakikanızı almayacaktır Bu yazımızda ise Fibabanka PTT İhtiyaç kredisini ele alacağız. Faiz oranlarından tutunda, kredi vadesine kadar, kredi hesaplamalarından tutunda, kredi şartlarına kadar, bir çok konuya değineceğiz. Tabi kredi kampanyası işinize yararsa değerlendirebilirsiniz. Haydi başlayalım isterseniz.

FİBABANK PTT İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde sıcacık nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız, krediniz hazır. Tüm PTT Müşterileri Fibabankanın kredisinden faydalanabilirler. Ayrıca başvuru için de ülkemizin istediğiniz PTT şubesine uğrayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredinize de hemen ve anında kavuşursunuz. Ödemelerinizi de ise istediğiniz PTT şubesine uğrayarak yapabilirsiniz. Alacağınız kredinin minimum tutarı 1.000 TL dir. Kredinizin üst limitinin ise 30 bin lira olduğunu belirtelim. Gayet makul bir tutar ve aklınıza gelebilecek bir çok ihtiyacınızı a rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

FAİZ ORANI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Kredinin en uzun vadesi 48 aydır. Buda 4 yıla tekabül etmektedir. Sizlerde bütçenize bakarak kredi vadenizi belirleyebilirsiniz. Uzun vade bir çok kimsenin işine yarayacaktır. Faiz oranı %1,55 ile %1,65 arasında değişiyor. Daha doğrusu kredinizi 1 ay ile 36 ay arasında geri öderseniz faiz oranı da %1,55 olacaktır. Eğer 37 ay ile 48 ay arasında kredi çekecek olursanız da faiz oranı %1,65 olacaktır.  Aldığınız kredinin hayat sigortası olduğunu da unutmayın. Hayat sigortası ise yaş, cinsiyet, kredi tutarı ve vadesine göre belirleniyor.

TAHSİS ÜCRETİ YOK

Bu kredinin bir çok kişi tarafından çekici olmasının bir yanı da kredi tahsis ücretinin olmayışıdır. Kimisi tahsis ücretini duydu mu kıllanıyor 🙂 sinirleri tepesine çıkıyor. Neden durduk yere bankaya para vereyim ki diyor? Bu konuda da oldukça haklı sayılırlar. Fibabanka Ptt ihtiyaç kredisinde de tahsis ücreti alınmıyor. PTT Emeklileri ve Personeli dışındaki müşterilerden elbetteki maaş bordrosu veya gelir belgesi talebi edilecektir. Bu krediden 80 yaşına kadar olan müşteriler faydalanabiliyor. Diyelim ki 77 yaşında birisi var ise 3 yıl yani 36 ay vade ile en fazla kredi çekebilir.

ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

Bu kreid kampanyasının daha da iyi anlaşılması adına bir tane örnek hesaplama yapalım. Diyelim ki ufak bir ihtiyacınız var ve 5.000 TL kredi çekeceksiniz. Kredi limiti düşük olduğundan 12 ay vade ile borcunuzu kapatmayı planlıyorsunuz. Bu isteğinize göre faiz oranının %1,55 olduğunu daha önceden belirtmiştik. Hiç bir şekilde kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz ve 0 TL dir. Ne kadar ödersiniz hemen hesaplayalım. Hesaplamalarımıza göre aylık taksit borcunuz 468,74 TL dir.

Geri ödenecek toplam kredi tutarının ise 5.624,88 TL olduğunu belirtelim. Bu krediyi 45 yaşında erkek bir müşterinin çektiğini düşünelim. Buna göre yıllık hayat sigortası tutarı 75 TL dir. Aylık toplam faiz maliyet oranı %1,8599 dur. Yıllık toplam faiz maliyet oranı %24,7498 dir.

Fibabanka Ptt ihtiyaç kredisi hakkında aklınıza gelebilecek bir çok konuya değindik. Tabi değerlendirme noktasında sizi etkilemek istemediğimizden bu aşamadan sonra müsaade istiyoruz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın.

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır.

About Benjamin