Go to ...

Denizbank 55.000 TL Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi, Denizbank online kredi başvurusu, kolay ve çabuk kredi- Bankaların türlü türlü ihtiraslarından sıkıldım ve bıktım. Allah aşkına bir kredi içi 2 saat sırada bekleme ne demek ya. Dün bir bankaya daldım inan ki millet bir birinin üstüne yığılacaktır. Sıradakileri görmeniz gerekiyordu. Sıkıldım, bunaldım ve kendimi zor dışarı attım. Tamam kredi hayatımızda çok önemli bir yere sahip ama bu da bir işkence. Kolay kredi başvurusu yapmak istiyoruz.

Yanılmıyorsam artık bazı bankalar kredi başvurusunu internetten yaptırıyormuş. Bu yazıda da web de krediyi görünce hemen tıkladım. Sizin önerebileceğiniz online başvuru yapabileceğimiz bir kredi kampanyası var mıdır? denizbank buna uygun mudur?

DENİZBANK KREDİ KAMPANYASI İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR

Değerli okurlarımız, Şuan sizin sıkıntınızı bir çok vatandaş yaşıyor. Bankalarda bunun farkında olduklarından artık online kredi ve sms kredi başvurusu kampanyaları düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de Denizbank. Bizlerde bu yazıda Denizbank web’de İhtiyaç Kredisi konusuna değineceğiz. Lakin kredi notunuzun iyi olmasına dikkat ediniz. Kredi Notu Nasıl Sorgulanır konulu yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz. Haydi biz yazımıza dönüp detaylandıralım.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız her ne olursa olsun denizbank yanınızda. İster küçük ister büyük ihtiyaçlarınızda başvuru yapabileceğiniz deniz bank ile toplam da 55 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Bir çok banka bu limiti vermiyor dahi. Faiz oranları uygun, kredi vadesi de uzun. Faiz oranı %1,55 ile %1,649 arasında değişiyor. Alacağınız kredinin vadesine göre faiz oranları da şekilleniyor. En fazla yapabileceğiniz kredi vadesi de 48 aydır.

Başvurusu da oldukça basit ve kolay. İnternetten 2 -3 dakikada yapabilirsiniz. Arzu ederseniz bu denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?&fromOutside=1 linki internet tarayıcınıza yapıştırarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ ÖRNEK ÖDEME MALİYETLERİ

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 12 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,55 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 937 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 11.244 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 105 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %26,0130 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 24 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,64 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 527 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 12.648 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 140 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,0399 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 36 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,64 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 394 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 14.184 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 176 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,7356 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,69 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 328 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 15.744 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 215 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,6318 dur.

Kredi tahsis ücretinin aldığınız kredinin limitine göre değiştiğini hemen belirtelim. Kısacası alacağınız kredinin %0,5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz diyebiliriz. 20 bin lira lazımda tahsis ücreti 100 TL olacaktır. Hayat sigortası da yaşa, cinsiyete ve tabi ki de kredi limiti ve vadesine göre şekilleniyor. Yukarıdaki hayat sigortası 35 yaşındaki erkek bir müşteri düşünülerek hesaplanmıştır. Tabi kredi çekmeden önce diğer bankaların kredi kampanyalarını da sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIMIZI FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

Ziraat bankası emekli maaşı promosyon ödemeleri Detayları, Emekli Promosyonu ne kadar, başvurular ne zaman?- Ziraat bankası emeklilerin aylardır beklediği promosyon hakkında gerekli olan açıklamayı yaptı. Biliyorsunuz ki emekliler istedikleri bankadan maaşlarını alabiliyor. Buna göre emekli maaşını taşıdığı bankalar ile sözleşme imzalıyorlar. Bu sözleşme 3 yıllık oluyor. Tabi maaşınızı taşıdığınız için de belirli bir promosyon alacaksınız.

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu- Değerli okurlarımız, son zamanlarda tüm reklamlarda gördüğümüz ve bir çok insanın cüzdanında yer alan bir kredi kartı haberi ile karşınızdayız. Malumunuz kredi kartsız hayat çok zor. hepimiz alıştık. Peynir ekmek gibi kredi kartlarımızı kullanıyoruz. Yalnız bir çok kredi kartının da hiç bir özelliği yok. Fuzuli cebimizde taşıyoruz anlayacağız. İşin

Vakıfbank Kış Kredisi İle Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Vakıfbank kış ihtiyaç kredisi başvurusu ve detayları- Son zamanlarda yıldızı parlayan ve özel bankalar ile yarışan vakıfbank’dan herkesin cebini, tabi ki de içini ısıtacak bir yazı ile karşınızdayız. Kredi SSK’lı çalışanada lazım oluyor, kamu görevlisine de, emeklisine de. İnsanız ve ihtiyaçlarımız da çok fazla oluyor. Kredi çekmek için herkesin kendine göre nedenleri oluyor. Genç kızlar

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri İçin Tıkla

Cardfinans kredi kartı başvurusu, cardfinans kredi kartı özellikleri- Kredi kartım benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Yeni bir kredi kartı istiyorum diyenlere müthiş bir yazı derledik. Belkide bu yazı derdinize derman olabilir. Vatandaşın cbinde bir kaç tane kredi kartı var ama özelliklerine baksan beş para etmeyen ve sadece harcama imkanı tanıyan kartlar olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizde özelliksiz ve bol

About Benjamin