Go to ...
RSS Feed

Denizbank 55.000 TL Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi, Denizbank online kredi başvurusu, kolay ve çabuk kredi- Bankaların türlü türlü ihtiraslarından sıkıldım ve bıktım. Allah aşkına bir kredi içi 2 saat sırada bekleme ne demek ya. Dün bir bankaya daldım inan ki millet bir birinin üstüne yığılacaktır. Sıradakileri görmeniz gerekiyordu. Sıkıldım, bunaldım ve kendimi zor dışarı attım. Tamam kredi hayatımızda çok önemli bir yere sahip ama bu da bir işkence. Kolay kredi başvurusu yapmak istiyoruz.

Yanılmıyorsam artık bazı bankalar kredi başvurusunu internetten yaptırıyormuş. Bu yazıda da web de krediyi görünce hemen tıkladım. Sizin önerebileceğiniz online başvuru yapabileceğimiz bir kredi kampanyası var mıdır? denizbank buna uygun mudur?

DENİZBANK KREDİ KAMPANYASI İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR

Değerli okurlarımız, Şuan sizin sıkıntınızı bir çok vatandaş yaşıyor. Bankalarda bunun farkında olduklarından artık online kredi ve sms kredi başvurusu kampanyaları düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de Denizbank. Bizlerde bu yazıda Denizbank web’de İhtiyaç Kredisi konusuna değineceğiz. Lakin kredi notunuzun iyi olmasına dikkat ediniz. Kredi Notu Nasıl Sorgulanır konulu yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz. Haydi biz yazımıza dönüp detaylandıralım.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız her ne olursa olsun denizbank yanınızda. İster küçük ister büyük ihtiyaçlarınızda başvuru yapabileceğiniz deniz bank ile toplam da 55 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Bir çok banka bu limiti vermiyor dahi. Faiz oranları uygun, kredi vadesi de uzun. Faiz oranı %1,55 ile %1,649 arasında değişiyor. Alacağınız kredinin vadesine göre faiz oranları da şekilleniyor. En fazla yapabileceğiniz kredi vadesi de 48 aydır.

Başvurusu da oldukça basit ve kolay. İnternetten 2 -3 dakikada yapabilirsiniz. Arzu ederseniz bu denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?&fromOutside=1 linki internet tarayıcınıza yapıştırarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ ÖRNEK ÖDEME MALİYETLERİ

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 12 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,55 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 937 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 11.244 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 105 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %26,0130 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 24 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,64 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 527 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 12.648 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 140 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,0399 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 36 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,64 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 394 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 14.184 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 176 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,7356 dur.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay vade ile aldığınız da faiz oranı da otomatikman %1,69 olarak şekilleniyor. Tabi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 328 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğini kredi tutarınız da 15.744 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti de 50 TL olacaktır. Yıllık sigorta ücreti 215 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %27,6318 dur.

Kredi tahsis ücretinin aldığınız kredinin limitine göre değiştiğini hemen belirtelim. Kısacası alacağınız kredinin %0,5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz diyebiliriz. 20 bin lira lazımda tahsis ücreti 100 TL olacaktır. Hayat sigortası da yaşa, cinsiyete ve tabi ki de kredi limiti ve vadesine göre şekilleniyor. Yukarıdaki hayat sigortası 35 yaşındaki erkek bir müşteri düşünülerek hesaplanmıştır. Tabi kredi çekmeden önce diğer bankaların kredi kampanyalarını da sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIMIZI FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar