Go to ...
RSS Feed

Kredi ve Kredi Kartı Borçlarınızı Hemen Odeabank’a Transfer Edin Rahat Edin


Odeabank Borç Transfer Kredisi, Kredi kartı borç transferi, Kredi borç transferi, Borç kapatma kredisi- Sevgili dostlarımız, kredi kartları hayatımızın olmazsa olmazlarında. Çoğu zaman nüfus cüzdanını bile evde unuttuğumda ne olacak ki diyorum. Ama kredi ksrtımı unuttuğumda ve dışarıdaysam, muhakkak ki geri dönüyorum. İhtiyacın ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Ufak ihtiyaçlar için kredi kartı birebir. Bu açıdan da Avrupa’da en fazla kredi kartı kullanan 2. ülkesiyiz. Alım gücümüz yok. Kredi kartlarında da taksit var.

KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇLARI ÇOK AĞIR GELİYOR

Ufak ihtiyaçlarda kredi kartına sarılıyoruz, ama maddi değeri yüksek olan gereksinimlerimiz oluyor. Bu durumda da kredi çekmek zorunda kalıyoruz. Hatta bazı zamanlarda çektiğimiz kredi sayısı 2 veya 3’ü bulabiliyor. Kredi kartı desen onda da 2 -3 tane var. Durum böyle olunca da beraberinde çok büyük riskler ortaya çıkıyor. İşler her zaman iyi gitmiyor. Haliyle bir borcu ödeyelim derken, diğeri geliveriyor, sonra bir diğer. Sağdan soldan bonbardımana tutuluyoruz adeta.

ODEABANK’IN BORÇ TRANSFER KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Borçlar ödenmede zorluk çekilince de akla hemen borç transfer kredisi geliyor. Bu sayede vatandaş daha rahat ödemelerini yapıp, önüne bakabiliyor. Odeabank’da borç transfer kredisi veren banklardan bir tanesi. Bu kredi kampanyasını inceledik ve sizlere sunmaya layık bulduk. Zira borç transfer kredisi yapılmasa ve borçlar 3 ay boyunca ödenmezse kara listeye giriliyor bu defada. Haydi dilerseniz odeabank’ı değerlendirelim ve inceleyelim.

 

ODEABANK’IN BORÇ TRANSFER KREDİSİNİ ÖZELLİKLERİ

Sizin de diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınız ağırlık yapmaya mı başladı? O halde o deabank’ın borç transfer kredisini değerlendirebilirsiniz. Diğer bankalardaki küçük ve büyük tüm kredi kartı ve kredi borçlarınızı buraya transfer edebilirsiniz. Tabi ihtiyaç ve taşıt kredilerinden söz ediyorum. Başvuru yapmak için de size en yakın odeabank şubesine başvurmanız yeterli olacaktır. Borçlarınız alınacak ve toplanılacak. Ardından sizin isteğinize göre tam 4 yıla kadar yeniden taksitlendirilecek.

Bu kampanyanın kredi taksiti oldukça uzundur ve 48 aydır. Buda 4 yıla tekabül etmektedir. Herkes ödeme gücüne ve planına göre vade sayısını belirleyecektir. Toplanan borçlarınız istediğiniz kredi vadesine göre şekillendikten sonra, sizin belirleyeceğiniz tek günde ödeme yapılacaktır. Artık dağınık ödeme günlerinden de kurtuluşa eriyorsunuz. Aylık daha düşük taksitler ile sizlerde kendi planınız çiziyorsunuz. Ayrıca kara listeye düşme derdinden de kurtuluyorsunuz. Odeabank’ın sizlere sunduğu faiz oranının ise %1,55 olduğunu belirterek hesaplamalara geçelim.

ÖRNEK MALİYET VE FAİZ HESAPLAMALARI

20.000 TL borç transfer kredisini 12 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Odeabank faiz oranını sabit tutmuş ve %1,55 olarak uyguluyor. Aylık taksit tutarınıza baktığımızda karşımıza 1.875 TL çıkıyor. Toplam ödeme tutarını hesapladığımızda ise 22.500 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınacak. Aylık maliyet oranı %1,9455 iken, Yıllık maliyet oranı ise %26,0130 dur.

20.000 TL borç transfer kredisini 24 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Odeabank faiz oranını sabit tutmuş ve %1,55 olarak uyguluyor. Aylık taksit tutarınıza baktığımızda karşımıza 1.041 TL çıkıyor. Toplam ödeme tutarını hesapladığımızda ise 24.984 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınacak. Aylık maliyet oranı %1,9062 iken, Yıllık maliyet oranı ise %25,4316 dır.

20.000 TL borç transfer kredisini 36 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Odeabank faiz oranını sabit tutmuş ve %1,55 olarak uyguluyor. Aylık taksit tutarınıza baktığımızda karşımıza 767 TL çıkıyor. Toplam ödeme tutarını hesapladığımızda ise 27.612 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınacak. Aylık maliyet oranı %1,8925 iken, Yıllık maliyet oranı ise %25,2292 dir.

20.000 TL borç transfer kredisini 48 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Odeabank faiz oranını sabit tutmuş ve %1,55 olarak uyguluyor. Aylık taksit tutarınıza baktığımızda karşımıza 634 TL çıkıyor. Toplam ödeme tutarını hesapladığımızda ise 30.432 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınacak. Aylık maliyet oranı %1,8856 iken, Yıllık maliyet oranı ise %25,1271 dir.

 

Tags: , , , , ,

One Response “Kredi ve Kredi Kartı Borçlarınızı Hemen Odeabank’a Transfer Edin Rahat Edin”

  1. Yıldırım nur
    21 Mart 2021 at 03:06

    36000 tl 48 ay vade ile borç transfer kredisi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar