Go to ...

ING Bank Mini Kredi Şubeye Gitmeden Belgesiz Anında 5 Bin Kredi


ing bank mini kredi başvurusu, ing 5.000 TL lira ihtiyaç kredisi, anında, kolay kredi – En doğru kredi nereden bulunur? dendi mi karşınıza 724krediler.com çıkacaktır. Her kesime özel kredi haberleri yapıyoruz. Sizlerde konu başlıklarına göre en avantajlı ve kendinize en yarayan krediyi seçmeniz gerekecektir. Zira kimi insanlar bir kredide sadece faize bakmıyorlar. Aynı zamanda kolay başvuru ve krediye kolay ulaşabilme gibi özelliklerde arıyorlar. Bu açıdan her kesimin isteklerine göre kredi haberlerinin doğru adresi 724krediler.

İNG BANBK’DAN MİNİ BİR KREDİ KAMPANYASI GELDİ

Kimi zaman çok acil kredi ihtiyacı duyarız. Çok büyük meblağlardan söz etmiyorum elbette. Eşiniz doğum yapar, bunu masrafları çıkar, Evde tüplü tv den bıkarsınız ve  3 bin liraya bir LCD TV alırsınız. Yada bilgisayarınız ayvayı yer, haliyle güzel ve kullanışlı bir şey alırsınız. ING Bank’da işte tüm bu mini ihtiyaçlarınız için mini kredi kampanyası başlatmış. Özellikle ing müşterilerinin oldukça fazla tercih ettikleri bir kredi kampanyası. Peki bu kampanya ile ing bizlere ne sunuyor? Bu sorunun cevabını araştırdık ve sonuçları sizler ile paylaşıyoruz.

HIZLI VE KÜÇÜK KREDİ İÇİN ING MİNİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Ing bank, oldukça çekici ve özel bir kredi fırsatı sizlere sunuyor. Bu kredide bankaya kadar yorulma derdi yok. Bırakın zamanınız size kalsın. Diyelim ki eşiniz özel bir hastanede doğum yaptı ve giderler var. O halde bankaya gelip de eşinizi ihmal etmeyin. Oturduğunuz yerden başvuru yapabilme imkanı var. Sizlerde internetten başvuru yapmak isterseniz şu kırmızı ile belirttiğimiz linki; ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu tarayıcınıza yapıştırarak başvuru formuna ulaşın.

Eğer ing bank müşterisi iseniz krediniz onaylandıktan sonra krediniz hemen anında hesabınıza yatıyor. Kesinlikle imza ile de uğraşmıyorsunuz. Eğer ing bank müşterisi değilseniz de üzülmeyin. Zira yine aynı başvuru yolunu takip ediyorsunuz. Krediniz onaylandıktan sonra bankaya sadece kredinizi almaya gidiyorsunuz. Ayrıca öyle belge ve kefil ile de uğraşmıyorsunuz. Hızlı ve kolay bir şekilde kredinize kavuşuyorsunuz.

KREDİ DETAYLARI

Alacağınız kredinin, limitinin olduğunu belirterek yazımızın devam edelim. Bu kampanya ile alabileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi tutarı 5.000 TL dir. Ayrıca maksimum kredi vadesinin 48 ay olduğunu belirtelim. Az vadeden uzun vadeye kadar seçenekleriniz var. Sonuçta herkes kendi bütçesine göre taksit sayısını seçecek. Faiz oranına bakalım şimdide. ing bank kolay kredi fırsatı için %1,81 faiz oranı istiyor. Yüksek mi? Piyasadaki bir çok kredi kampanyasına göre yüksek, ama yukarıda saydığım avantajları var.

Birde bazı küçük kredi kampanyalarında vade sayısı çok az. Bu kampanyada 48 aya kadar uzatabiliyorsunuz. Kolay, hızlı ve çabuk kredinin karşılığı olarak biraz da yüksek faiz var. Banka genel anlamda belge ve kefil istemiyor. Bunu en başta belirtmiştik. Hatta müşteriler direk kredilerine kavuşabiliyorlar. Ama yinede ing bankın kredi değerlendirme hakkının olduğunu unutmayınız. Dolayısıyla dilediği zaman gelir belgesi de isteyebilir, kefilde. Bu ayrıntıları da belirtelim. E hadi şimdide ufak bir hesap yapalım.

5 BİN LİRA KREDİYİ 48 AY VADE İLE ÇEKERSEK?

5.000 TL Krediyi çekeceksiniz. Kendinizce ihtiyaçlarınız söz konusu. Bunu da kimseye minnet etmeden küçük taksitler ile yapmayı düşündüğünüzden geri ödemesini de 48 ay vade ile yapacaksınız. İng bank faiz oranını sabit tuttuğundan %1,81 oranını alacaksınız. Şimdi aylık ne kadar ödersiniz onu hesaplayalım. yaptığımız hesaplama sonucunda aylık taksit tutarınız 169 TL‘ye denk geliyor. Peki 4 yılın sonunda toplam ne kadar kredi ödemiş olacaksınız? şimdide bunu hesaplayalım.

Buna göre toplam geri ödeme tutarınız 8.112 liradır. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 25 liradır. Yıllık maliyet oranı ise %29,7961 dir.

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank’dan Emeklilere Mini Kredi 48 Ay Vade ile 5 Bin Lira

Halkbank Emekli Mini Kredi, Emeklilere Özel Mini İhtiyaç Kredisi- Saygıdeğer büyüklerimiz, emekli okurlarımız. Bu yazıyı sizlere özel olarak derlemek istedik. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz, ama emekliler bir adım önde. Çünkü bizler kendimiz için kredi çekerken, emeklilere sadece kendini düşünmez, torunun ihtiyacına kadar düşünüyorlar. Kimi zamanda ufak ihtiyaçları olabiliyor. Örneğin bir iki eşyasını yenilemek isteyen olabilir.

About Benjamin