Go to ...
RSS Feed

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın


Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet. Artık hepimizin evinde, iş yerinde yada cebinde bir banka var zaten. bankalar telefonlarımıza kadar geldiler. Birde bunun dışında sunula kredi kampanyaları da ilgimizi daha da fazla celbediyor.

ÇOK ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Bu sıralarda sizler için farklı ne sunabilirim diye araştırma yaparken de, ing bank karşıma çıktı. İlginç bir kredi kampanyası başlatmışlar. Daha önce diğer bankalarda görmediğimiz bir kampanyada diyebiliriz. Ben görünce şaşırdım. Sonra tabi derinlemesine bir inceleme süzgecinden geçirdim.İşin açıkçası elde ettiğim verileri de siz değerli okurlarım ile paylaşmak istiyorum. Hani olur da nakit para konusunda, birilerin hesaplı ve özel kredi alabilmesine vesile olursak, kendimizi mutlu sayacağız.

INGBANK 4 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI VE ÖZELLİKLERİ

Her banka müşterilerine özel kredi kampanyaları sunuyor. Ing bankası da kaliteli bir kredi fırsatı hazırlamış. Üstelik kredinin limitleri de hiçte fena değil. Zira bu kampanyadan en az 1.500 lira ve en fazla da 50.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Mükemmel ötesi bence. Kredi vade sayısı da iyi. Aldığınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında taksit yapabiliyorsunuz. Bunu siz seçip tercih ediyorsunuz. Dolayısıyla da aylık gelir dengenizi ve ödeme gücünüzü iyi hesaplamanızı öneririm.

CEBİNİZDEN ÇIKACAK 2 GİDER

Bunun dışında almak istediğiniz kredinin %0,5’i kadar da dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Diyelim ki alacağınız kredinin limiti 15.000 TL. Buna göre ödemeniz gereken dosya masrafınız 75 TL olacaktır. Hayat sigortası da banka tarafından otomatik olarak yaptırılıyor. Herkesin hayat sigortası aynı çıkmayabiliyor. Çünkü kredinin faiz oranı, limiti, vade sayısı, sizin yaşınız ve cinsiyetiniz hayat sigortasının hesaplamasında etkili oluyor.

KREDİ NOTUNA GÖRE VERİLEN FAİZ ORANLARI
  • Findeks kredi notunuz 1600 – 1699 puanlarında ise ve kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,39 olacaktır.
  • Findeks kredi notunuz 1700 – 1649 puanlarında ise ve kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,39 olacaktır.
  • Findeks kredi notunuz 1750 – 1799 puanlarında ise ve kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,39 olacaktır.
  • Findeks kredi notunuz 1800 – 1849 puanlarında ise ve kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır.
  • Findeks kredi notunuz 1850 ve üstünde ise ve kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,19 olacaktır.

 

HERKES KREDİ ALABİLİR AMA UFAK BİR AYRINTI İLE

Bankalar kredi verirken sıkıntısız bir kredi sicilinizin olmasını isterler. Bunun dışında maaş bordronuzu da görmek isterler. Güven için ve kredi limitinin hesaplanması için bu şattır. Birde kredi notunuzun iyi seviyelerde olması gerekiyor. Bu şartları yerine getirenler kredi alabiliyorlar. Lakin bu kampanyanın ufak bir ayrıntısı var. Malumunuz 4 ay ertelemeli kredi dedik. Sizlerde 4 ay vadeli kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun 1850 ve yukarısı olması gerekiyor. Bu sayede kredinizi şimdi alıyorsunuz ve 2018 yılında ödemeye başlıyorsunuz.

KREDİ MALİYET ORANLARINI ÇIKARALIM MI?

Bu konunun iyi anlaşılmasını istiyorum. Hani akıllarda soru işaretleri kalmasın. Bu açıdan genel anlamda vatandaşın başvuru yaptığı 10.000 TL üzerinden hesaplama yapmak istiyorum. 10.000 TL’yi 48 ay vadeli olarak alalım. Kredi notunuzda 1850 veya üstünde olsun. Doğal olarak da paranızı şimdi alıp 4 ay sonra yani 2018 ayında ödemek istiyorsunuz. Bankada en düşük faiz oranı olan %1,19’u sizlere sunuyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 338,62 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL dir. Hayat sigortası için de ortalama bir tutar olan 587,36 TL ödeyeceğinizi belirtelim. Yıllık toplam maliyet oranı da %21,1851 olacaktır.

 

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar