Go to ...

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın


İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek kapışı eski buz dolapları nerede şimdiki modern ve teknolojik dolaplar nerede.

TÜRKİYE İŞ BANKASI BAHAR KREDİSİ KAMPANYASINI DUYDUNUZ MU?

Tüm ihtiyaçlar için kredi çekme yoluna giriyoruz. Üstelik sadece siz değil, sadece günlük binlerce kişi kredi başvurusu yapıyor. Kredi hava gibi, su gibi tükettiğimiz bir ihtiyaç halini aldı. Kredisiz yapamıyoruz. Lakin artık kredi seçerken araştırma yapıyoruz. Hangi krediyi çeksem diye düşünüyoruz. Bizlerde bu yazımızda İş bankası seçeneği de var duydunuz mu? diye sizlere bir başka alternatif sunmak istiyoruz. Belkide aradığınız o özel kredi iş bankasındadır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Sizlerde ihtiyaç ayırımı yapmadan tüm ihtiyaçlarınızda iş bankasını düşünebilir ve değerlendirebilirsiniz. Özellikle de yüksek limiti olan 100 lin lira herkesin iştahını kabartacak gibi. Bu rakamlar gerçekten de tüm gereksinimler giderilebilir. Faiz oranının ise %1,16’dan başlaması ve sunulması mükemmel gibi gözüküyor. zira ben %1,99’dan kredi veren bankalar olduğunu da bildiğimden %1,16 fena bir rakam değil.

Kredi vadesini maksimum 48 ay yapabiliyorken, minimum da 3 ay vade olarak seçebiliyorsunuz. Herkes ödeme gücüne göre en uygun hesaplamayı seçebilir. Ha birde bu kredinin şuan için belirlenen bir başvuru süresi var. En geç 4 Nisan 207 tarihine kadar başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMALARI

10.000 TL Kredi 24 ay vade ile çekmek isteyenlere uygulanan faiz oranı %1,24 dür. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 499 TL olarak hesaplanmıştır. Ayrıca toplamda ödenecek kredi tutarı ise 11.965 TL olacaktır. Yıllık hayat sigortası primi 67 TL ve Tahsis ücreti ise 50 TL dir. Yıllık maliyet oranının da %20,0339 dur.

25.000 TL Kredi 36 ay vade ile çekmek isteyenlere uygulanan faiz oranı %1,16 dür. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 888 TL olarak hesaplanmıştır. Ayrıca toplamda ödenecek kredi tutarı ise 31.955 TL olacaktır. Yıllık hayat sigortası primi 157 TL ve Tahsis ücreti ise 125 TL dir. Yıllık maliyet oranının da %18,4836 dır.

50.000 TL Kredi 48 ay vade ile çekmek isteyenlere uygulanan faiz oranı %1,16 dür. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1.435 TL olarak hesaplanmıştır. Ayrıca toplamda ödenecek kredi tutarı ise 68.885 TL olacaktır. Yıllık hayat sigortası primi 312 TL ve Tahsis ücreti ise 250 TL dir. Yıllık maliyet oranının da %18,3859 dır.

100.000 TL Kredi 48 ay vade ile çekmek isteyenlere uygulanan faiz oranı %1,16 dür. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 2.870 TL olarak hesaplanmıştır. Ayrıca toplamda ödenecek kredi tutarı ise 137.770 TL olacaktır. Yıllık hayat sigortası primi 624 TL ve Tahsis ücreti ise 500 TL dir. Yıllık maliyet oranının da %18,3859 dır.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş bankası şubelerinden, Cep şubeden, internet şubeden, ATM’lerden, 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığından ve tabi ki de SMS ile de kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve ekrana NAKİT yazıp aralarında boşluk olacak şekilde sırasıyla 11 Haneli T.C Kimlik Numaranızı, istediğiniz Kredi Tutarını ve Aylık Gelirinizi yazın. Ardından da 4402’yi tuşlayarak mesajınızı yollayın.

Örnek mesaj metnini de yazalım hemen; NAKİT 33344455566 30000 2750 . 1 SMS ücreti operatörünüzün tarifesine göre tahsil ediliyor. Ayrıca başvuru yolunu ne olursa olsun, kredi cevabınızı anında alabiliyorsunuz.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

3 Dakikada 3.000 TL Bahar Kredisi Qnb Finansbank’ta

Qnb Finansbank Bahar Kredisi, Hesaplı Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi- Zorlu bir kış ayı sonunda geride kalmış oldu. Kış ayı zor ve çetin geçti. Kimi yerlerde seller kalktı, kimi yerlerde karlar yolları kapattı. Şimdilerde ise çiçekler açtı ve sular duruldu. Haliyle tamir tadilat işlerine başlanılacak. Kimisi oturma odasını boyayacak, kimisi iş yerinden ufak tadilatlar yapacak. İstinasız

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın

Garanti Bankası uygun faizli ve hesaplı bahar kredisi özellikleri- Havalar ısınmaya başladı. Her yer cıvıl cıvıl. tabi bizim de kanımız hızlı akmaya başladı. Aylardır tek bir odada kapılı kaldık durduk. Ama artık doğanın bu müthiş getirisinden yararlanmaya çalışacağız. Örneğin kahvaltıcılar iş yerlerini açmaya başladılar bile ama tabiki de maddi sıkıntı içerisindeler. Yada evin badanasından tutunda,

About Benjamin