Go to ...

Maaşım İş Bankası’nda Kredim Hesabımda


İş Bankası maaş müşterilerine ve emekli maaşını alanlara özel ihtiyaç kredisi, uygun faizli ve hesaplı kredi – Arkadaşlar kredi lazım. Kredi çekmem gerekecek.Zira çocuğun eğitim giderleri var. Bunun dışında evdeki eşyalar artık miadını doldurdu. Değiştirip yenileyeceğiz. Arabamı değiştireceğiz ve ufak da bir tatil planı düşünüyoruz. Durumum iyi çok şükür. Bankada param da var ama. Bu paraya dokunmak istemiyorum. Yüksek limitli ve düşük faizli bir kredi kampanyası arıyorum. Bana önerebileceğiniz bir kampanya var mı? Bu arada doğru yönlendirme olması adına maaşımı iş bankasından alıyorum.

İŞ BANKASINDAN YEPYENİ BİR KREDİ KAMPANYASI GELDİ

Sevgili okurumuz ve sizin gibi yüksek kredi limitine ihtiyaç duyan ve maaşını iş bankasından alan okurlarımız, bugün sizlere özel olarak sunulan bir kredi kampanyasından söz etmek istiyoruz. Zira iş bankası maaş müşterilerini mutlu ve memnun etmek adına çok güzel ve uygun faizli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu krediye herkes başvuru yapamıyor. Sadece maaş müşterileri. Bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında doğru kredi seçimi için sitemizde bulunan diğer bankalara ait kredi kampanyalarını da mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

MAAŞIM İŞ BANKASINDA İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

İş bankasından yepyeni bir kredi kampanyası geldi. Çok yeni ve maaş müşterilerini ilgilendiriyor. Uygun faiz oranları, yüksek kredi limiti gibi çok özel seçeneklerde var. Yalnız biraz hızlı hareket etmenizde fayda var. Çünkü bu kredinin son yararlanma tarihi 4 Mayıs 2017 dir. Yeni bir kredi kampanyası ama kısa süreliğine. Faiz oranları kredi limiti ile ters orantılı. Alacağınız kredinin limiti arttığında faiz oranı düşüyor. En düşük faiz oranı %1,19 dur. En yüksek faiz oranına baktığımızda ise %1,21 olduğunu görüyoruz.

KREDİNİN LİMİTİ

4 Mayıs tarihinden sonra iş bankası elbette bu kredi kampanyasını revize edecektir. Bizlerde bu site üzerinden yeni kampanyayı sizler ile paylaşacağız. Piyasa şartlarına göre faiz oranları şekillenebiliyor. Alacağınız kredinin üst limitinin ise 100 bin lira olduğunu belirtelim. Bu oran çok yüksek. Herkes kendi maaşı oranı ile kredi limitini alacak. Bazı bankalarda kredi limiti 30 bin, bazılarında ise 50 bin. Yalnız iş bankası 100 bin lira üst limitli kredi imkanı sunuyor. Bu limit ile de aklınıza gelebilecek bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KREDİNİN VADESİ, HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ

En düşük kredi vadesi 3 aydır. Kısa vade istiyorum diyorsanız 3 ay en düşük taksit sayısı. En yüksek taksit sayısı ise 48 aydır. Bu vade ihtiyaç kredilerinde maksimum süreyi vermektedir. Ödeme de güçlük çekeceğini düşünenler 48 aya kadar bu borcu vadelendirebilirler. Alacağınız kredinin tahsis ücreti vardır. Binde 5 oranındadır. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız istenecektir. Bankalar bu konuda yaş tahtaya basmak istemiyorlar. Bizlerde hesaplamalarımızda 35 yaşındaki bir müşteriye göre hayat sigortasını bulacağız.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Kredi başvurusu için kendinizi çok fazla kasıp, sıkmayın. Bir sürü başvuru adımı var. Örneğin şifrenizi kullanarak internet şubeden veya cep şubeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yada 0850 724 0 724 nolu telefon bankacılığından da başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında banka şubesi ve ATM’ler aracılığı ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuru şekliniz ne olursa olsun cevabınızı anında alabiliyorsunuz. Son olarak SMS yolu ile başvuru yapabileceğinizi de belirtelim.

Bunun için Yapmanız gerekeni ve mesaj metnini hemen söyleyelim. Öncelikle NKIT yazıp bir boşluk TC Numaranızı yazıp bir boşluk İstediğiniz kredi tutarını yazıp bir boşluk ve Aylık gelirinizi yazıp 4402‘ye mesajınızı yolluyorsunuz. Bu kadar işte. Örnek metin: NAKIT 12121212121 30000 3000

724’DEN ÖRNEK HESAPLAMA

100 Bin lira gibi bir nakit lazım. Bunu da iş bankası sizlere sunuyor. 100.000 TL dile kolay. Öyle 24 ay vade ile ödenmez. ya. Doğal olarak 4 yıla yani 48 ay vade ile ödeme seçeneğini seçiyorsunuz. Faiz oranı da %1,19 oluyor. Şimdi 724krediler ekibi olarak gerekli hesaplamaları yaptık ve aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 2.893 TL olduğunu gördük. Ayrıca toplamda geri ödeyeceğiniz tutarın ise 138.842 TL olduğunu belirtelim. Hayat sigortası senelik 624 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 500 liradır.

RİCA ETSEM BU ÖZEL KREDİ KAMPANYASINDAN İŞ BANKASI MAAŞ MÜŞTERİLERİNİN DE HABERDAR OLMASI ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLR MİSİNİZ?

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi – Emekli okurlarımız, bu yazıdaysanız, çok şanslı olduğunuzu içtenlikle söyleyebilirim. Neden mi? Çünkü piyasa yüksek faiz veren bankalar ile doldu taştı. Ben ise sizlere düşük faizli bir kredi haberinden söz edeceğim. Emeklilerimiz, çok fazla kredi kullanan kesimler arasında birinci sırada yer alıyor. hem kendilerine göre bir

Masrafsız Banka Kredi – Fibabanka’dan 30.000 TL PTT İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, Ptt İhtiyaç Kredisi, Emekliler ve Tüm Ptt Müşterilerine Kredi – Değerli dostlarımız, bankaların en yeni ve en güncel kredi haberlerinin en doğru adresi, 724krediler.com olarak, avantajlı kredi alabilmeniz için sabah akşam çalışıyoruz. Sevgili okurlarımız, demin bazı kredi sitelerini dolaştım ve yalan yanlış haberler ile doldurulduğuna şahit oldum. Bizim sitemizde böyle bir durum yok ve

48 Ay Vadeli 50.000 TL Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi, 50 bin lira hesaplı ve düşük faizli emeklilere özel ihtiyaç kredisi- Nakite ihtiyaç duyan ve kredi çekmek isteyen tüm emeklerin bu yazıyı muhakkak ki okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira hayatımız krediler üzerine kurulmuş. Kredisiz yapamıyoruz ve en uygun krediyi bulmak da oldukça fazla önem arz ediyor. Emeklilerimiz de hesaplarını ve kitaplarını

Halkbank’dan Emeklilere Mini Kredi 48 Ay Vade ile 5 Bin Lira

Halkbank Emekli Mini Kredi, Emeklilere Özel Mini İhtiyaç Kredisi- Saygıdeğer büyüklerimiz, emekli okurlarımız. Bu yazıyı sizlere özel olarak derlemek istedik. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz, ama emekliler bir adım önde. Çünkü bizler kendimiz için kredi çekerken, emeklilere sadece kendini düşünmez, torunun ihtiyacına kadar düşünüyorlar. Kimi zamanda ufak ihtiyaçları olabiliyor. Örneğin bir iki eşyasını yenilemek isteyen olabilir.

Emeklilere Müjde Halkbank’tan 450 TL Promosyon Hediye

Halkbank Emekli Maaşı Promosyon Özellikleri, Halkbank Emekli maaşı promosyon ödemeleri- Hep bankalar mı bizden alacak? Birazda biz onalrdan faydalanalım. Bu yaşımıza geldik. Yıllardır çalışıp didindik. Şükür sonunda da emekli olduk. Sakin bir emeklilik hayatı sürüyorum. Kimseye eyvallahımız yok. Haberleri de yakından takip ediyorum. Emekli maaşımızı aldığımız bankanın bizlere promosyon vermesi gerektiğini öğrendim. Halkbank’dan emekli maaşı

About Benjamin