Go to ...

İhtiyaç Krediniz %1,19’dan başlayan faiz oranları ile İş Bankasında


Türkiye iş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, Düşük faizli ve uygun kredi – Arkadaşlar nakit ihtiyacı öyle bir hal aldı ki, adeta bankalara bağımlı hale geldik. Kime soruyorsam, kredi borcu mutlaka oluyor. Bu zamanda borçsuz adam mı olur diyorlar. Haklılık payları da var. Çünkü her şey de bir pahalılık söz konusu. Ben Antalya da yaşıyorum. Sebze meyve şuan buradan yurt dışı dahil gönderiliyor. Ama bugün pazarda gördüğüme inanamadım. 18 lira olmuş. Şaka değil bu. Geçen bir araba baktım. 90 model toyota, sahibi 14 bin lira dedi.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINI DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Arkadaşlar bunlar hayatın gerçekleri. Vatandaşta biz kredi çekmeyelim de kim çeksin diyor. Bu açıdan haklılar. Dünyalar kadar ihtiyaçlarımız var. Bir çoğunun da maddi bir karşılığı yani bedeli var. Kendiliğinden karşılanmadığına göre mecbur krediye yükleniyoruz. Kredi çekerken de en fazla dikkat ettiğimiz konuların başında uygun faizli ve hesaplı olması geliyor. Bu açıdan bizlerde bugün İş Bankası’nın daha yeni hazırladığı bir ihtiyaç kredisi kampanyasından söz edeceğiz. Şartlar kafanıza yatarsa değerlendirebilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ TÜM ÖZELLİKLERİ

Aslında piyasa şartlarına göre güzel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor. Ayrıca avantajları da var. Örneğin yüksek limitten tutunda uzun vadeye ve düşük faize kadar bir çok husus bu kredi kampanyası ile yüzünüzü güldüreceğe benziyor. Bazı bankalar 5 bin lira kredi veriyor, kimisi 10 bin lira. Kulaklarınızı dört açın. Şaka değil ama iş bankası 100 bin lira limitli kredi sunuyor. Tabi kredi limitini belirleyen sizin aylık geliriniz oluyor. Bunu da belirtelim. Ama demem o ki kredinin limiti çok yüksek ve işinize yarayacak düzeyde.

SON BAŞVURU TARİHİNE DİKKAT EDİN

Son başvuru tarihine özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim. Çünkü İş Bankası kredi kampanyalarında sürekli yeniliğe gidiyor. Bunu yaparken de piyasa koşullarını dikkate alıp, faiz oranlarında da güncelleme yapabiliyor. Bu şartlardan yararlanmak istiyorsanız son başvuru tarihi 04.05.2017 tarihidir. Son başvuru tarihine dikkat edin. Ayrıca başvurularınızı telefon bankacılığından, banka şubelerinden, banka ATM’lerinden, internet şubeden veya cep şubeden de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mesaj yolunu kullanarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için NAKIT yazdıktan sonra boşluk bırakıp 11 haneli olan tc kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Sonra tekrardan boşluk bırakarak almak sitediğiniz kredinin limitini ve bir boşluk daha bırakarak aylık gelirinizi yazıyorsunuz. (Örneğin; NAKIT 41144114411 20000 2500) Mesaj metniniz hazırsa bunu 4402’ye SMS olarak gönderiyorsunuz. Sonucunuz da kısacık bir sürede mesaj olarak sizlere bildiriliyor.

KREDİ DETAYLARI

Alacağınız kredinin minimum vade sayısı 3 aydır. Maksimum vade sayısı ise 48 ay dır. 48 ay bir çok kişi için kurtarıcı olmuştur. Sizlerde aldığınız maaşa göre kredi vadenizi belirleyebilirsiniz. Faiz oranı ise alacağınız kredinin limitine göre değişiyor. Yüksek kredi limitine düşük faiz alıyorsunuz. En düşük kredi faiz oranı %1,19 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,27 dir. Hayat sigortası yaptırmanız istenecektir. Bizlerde az sonra aşağıda belirteceğimiz hesaplamalarda 35 yaşındaki bir müşteriyi ele alarak değerlendireceğiz. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz şart.

50.000 TL KREDİ İÇİM ÖDEME PLANI

Bir sürü ihtiyacınız var ve 50 bin lira sizler için çok çok iyi olacak. Bu kredinin limiti yüksek olduğundan 4 yıl vade yani 48 ay ile ödemeyi düşünüyorsunuz. Buda oldukça makul bir istek.Faiz oranı ise %1,19 olarak veriliyor. Aylık taksit miktarınız 1.446 TL dir. Toplamda ödenecek anapara ve faiz tutarı 69.421 TL dir.Yıllık sigorta priminin 312 TL olduğunu da hızlıca belirtelim. (35 yaşında erkek bir müşteri için ortalama sigorta) Kredi tahsis ücreti olarak ise 250 TL ödersiniz.

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin