Go to ...

Fibabanka 10 Numara Ramazan Bayramı Kredisi


Fibabanka Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi, 2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası – Kredinin nabzının anında ölçmeye devam ediyoruz. Bu sıralar ramazan ayındaki masraflarınızı karşılamak adına ve ramazan bayramınızı da gönlünüze göre geçirebilmeniz için, bu aya ve bayramına özel kredi kampanyalarına değinmeye çalışıyoruz. Vatandaşın kendine göre sebeplerden dolayı maddi desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu kaynağı da bankalardan, kredi alarak karşılamaya çalışıyor.

FİBABANKA’DAN RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Şuan için piyasada ramazan bayramı kredisi olarak iki banka ön plana çıkıyor. İlk olarak Garanti Bankası Ramazan Kredisine değinmiştik. Bugün ise yeni sunulan bir kampanya olan Fibabanka On Numara Ramazan Bayramı Kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanya ile ne gibi fırsatlar sunuluyor? Kimler başvuru yapabiliyor? Gelir belgesi şartı var mı? Kredi için şubeye gitmeye gerek var mı? Kredi vadesi ve Faiz oranları neler? gibi bir çok soruyu sizler için cevaplandıracağız. Ayrıca diğer bankaların da ramazan kredi kampanyaları yayınlanır yayınlanmaz bu siteden ulaşabilirsiniz.

2017 FİBABANKA 10 NUMARA RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Fibabanka da ramazan bayramı için elini çabuk tutan bankalardan bir diğeri. Ramazan ayında şehir dışına ailenizi ziyarete mi gideceksiniz? Yoksa bunu fırsat bilip yurt dışına gezi mi düzenleyeceksiniz? Sebebiniz ne olursa olsun fibabanka yanınızda. Sizlerde bayramın keyfini doya doya yaşayın ve ihtiyaçlarınızı da karşılayın diye fibabanka tamı tamına 30 bin liraya kadar kredi alabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca kredi notunu artırmak isteyenler için de en düşük kredi tutarı 1.000 TL olarak belirlenmiş.

FAİZ ORANLARI VE VADE SAYILARI İLE İLİŞKİSİ

Almak istediğiniz kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Ama bu kredi vadesini dilerseniz 48 aya kadar da vade yapabilirsiniz. Burada kredi vadesini sizler ödeme gücünüze göre belirliyorsunuz. Faiz oranları ise %1,33 ile %1,43 arasında değişiyor. Bu oranları da vade sayıları belirliyor. Eğer kredi vadeniz 3 ay ile 36 ay arasında olursa faiz oranı %1,43 oluyor. Eğer aldığınız krediyi 37 ay ile 48 ay arasında yarsanız da faiz oranı %1,33 olarak şekilleniyor.

KREDİNİN BAZI ÖNEMLİ DETAYLARI

Fibabanka bu kredi kampanyası ile sizlerden hayat sigortası yaptırmanızı istiyor. Bu artık bir çok bankanın kırmızı çizgisi gibi bir şey. Bankalar eskisi gibi ıslak tahtaya basıp düşmek istemiyor. İşini şansa da bırakmak istemiyor. Bu açıdan hayat sigortası yaptırmanızı istiyor. Hayat sigortası da kişilik özelliklerinize ve kredi tutar ve limitine göre değişebiliyor. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerektiğini unutmayınız. Almak istediğiniz tutarın %0,5’i oranı kadar ödeme yapıyorsunuz. Tahsis ücreti zaten çok büyük bir tutar değil.

FİBABANKA RAMAZAN BAYRAMI BAŞVURU YOLLARI

Bu kampanyaya öncelikle SMS ile başvuru yapabileceğinizi belirtelim. Bunun için de telefonunuzun mesaj bölümüne Vatandaşlık numaranızı yazıyorsunuz. Sonrasında ise operatöre takılmadan bu mesajı 3422’ye yolluyorsunuz. Bu sayede bankaya gitmeden başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Ama SMS ile başvuru yapanların kredi üst limiti 20.000 TL’den hesaplanıyor. Bunu da belirtelim. Dilerseniz şimdide diğer başvuru yollarını inceleyelim.

Online başvuru yapmak isteyenler bu; https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx linki kullanabilirler. Ayrıca banka şubeleri yakın ise, dilerseniz bankaya da giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak Fibabanka müşterilerinden söz edelim. Müşteriler internet şubeyi kullanarak yada cep şubeyi kullanarak da bu kampanyaya başvurularını gerçekleştirebilirler. Ardından onaylanan tutarın da, bankaya gitmeye gerek kalmadan hesaplarına yatmasını sağlayabilirler.

GÜNDE 10 TL’YE 10.000 TL RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ HESAPLAMA

10.000 TL bayram kredisi alacaksınız ve bunu geri öderken de 48 ay vade imkanından yararlanmak istiyorsunuz. Vade sayısı 48 ay olduğundan faiz oranı da %1,33 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL yapıyor. Bunu da güne vurduğunuzda, günlük 10 TL’ye geliyor. Günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL dir. Ortalama hayat sigortası ise 323 TL dir. Yıllık efektif faiz oranının %21,2814 dür. Bu aşamadan sonra artık ölçüp tartacak olanlar sizlersiniz. Yeni ve özel bayram kredisi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

About Benjamin