Go to ...

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi Kampanyası


2017 Akbank kurban bayramı kredisi, hesaplı ve düşük faizli bayram ihtiyaç kredisi, 3 ay ertelemeli kredi – Kurban bayramı kredi kampanyalarını yayınlamaya son sürat devam ediyoruz. Para herkese lazım. Yaz ayı. Özellikle bu bayram tatile çıkacak olanlarda var. Anlayacağınız tüketiciler harcamaların dibine vuracak. İl dışı akraba ziyaretlerini saymıyorum bile. Vatandaş hem bayram masrafları için hemde diğer ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekecek. Tabi burada hangi banka? sorusu en önemli problemi oluşturuyor.

AKBANK BAYRAM KREDİSİ

Sonuçta böyle şeyler bir defa karar veriliyor ve çekiliyor. Sonrada dönüşü olmuyor. Çoğu zaman şu bankada faiz oranı daha da uygunmuş, neden oradan kredi, çekmedin lafını duyuyoruz. Bunun nedeni de yeterince araştırma yapmadığımızdan kaynaklanıyor. Bankalar bayrama özel kampanyalarını yayınladıkları anda bende sizler ile paylaşacağım. Amacım hesaplı krediyi uğraşmadan bulmanız. Akbank’ta kredi kampanyası yapmış. Ben şöyle bir göz gezdirdim. Dilerseniz detaylarını hep birlikte inceleyelim.

KREDİM AKBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ

Kredim akbank, ihtiyaç kredisi ile yazımıza devam edelim. Bu kampanyanın son yararlanma tarihi 31 Ağustos olarak belirlenmiş. Yani kurban bayramı arefesine kadar başvuru imkanı var. Bunun dışında Faiz oranları %1,29 ile %1,45 aralığında değişiyor. 50.000 TL ve üstündeki tutardaki krediyi %1,29 faiz alabiliyorsunuz. En düşük vade sayısı 1 aydır. En yüksek vade sayısı ise 48 aydır. Taksit sayınızı siz belirliyorsunuz. Rahat bir ödeme planı seçmenizi öneriyorum. Zira piyasa şartları da ortadayken işler bazen kötüleşebiliyor. bari hiç olmazsa kredi taksitleri zorlamasın.

KREDİ LİMİTİ VE BAŞVURU YOLLARI

Kredi için normalde belirlenmiş bir üst limit bulunmuyor. Sizin bankaya sunduğunuz gelire göre üst limit belirleniyor. Dilerseniz aynı evde kalan aile fertlerinin maaş bordrolarını da kendinizinkine ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz. kredi başvurunuzu banka şubelerinden, akbank internet şube yada cep şubeden de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşterileri onaylanan kredileri için de bankaya gitmeye gerek duymaz. İnternet şubeden kredilerini hemen kullanırlar.

DİLERSENİZ 3 AY ERTELEMELİ KREDİ İMKANI

3 Ay ertelemeli olarak da kredi alabilirsiniz. Diyelim ki 48 ay vade ve 3 ay ertelemeli kredi aldınız. O halde klan taksitlerinizi 3 ay sonra 45 ay vade ile ödemeniz gerekir. Birde ilk taksitte bir defaya mahsus gecikme faizi de tahsil edilir. Bu durumlar önemli hususlardır. Ben özellikle yazımda belirtmek istedim ki, yarın neden söylemediniz demeyin. diye. Dilerseniz şimdi bir iki hesaplama yapalım ve konumuza böylece son verelim.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • ALACAĞINIZ KREDİ TUTARI 10.000 TL
 • ÖDEYECEĞİNİZ TAKSİT SAYISI 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,45
 • ÖDEYECEĞİNİZ KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL
 • TAKSİT TUTARINIZ 309,01 TL
 • HAYAT SİGORTASI DAHA SONRA HESAPLANACAK

 

 • ALACAĞINIZ KREDİ TUTARI 50.000 TL
 • ÖDEYECEĞİNİZ TAKSİT SAYISI 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,29
 • ÖDEYECEĞİNİZ KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 250 TL
 • TAKSİT TUTARINIZ 1.483,84 TL
 • HAYAT SİGORTASI DAHA SONRA HESAPLANACAK

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

About Benjamin