Go to ...

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın


Garanti Bankası uygun faizli ve hesaplı bahar kredisi özellikleri- Havalar ısınmaya başladı. Her yer cıvıl cıvıl. tabi bizim de kanımız hızlı akmaya başladı. Aylardır tek bir odada kapılı kaldık durduk. Ama artık doğanın bu müthiş getirisinden yararlanmaya çalışacağız. Örneğin kahvaltıcılar iş yerlerini açmaya başladılar bile ama tabiki de maddi sıkıntı içerisindeler. Yada evin badanasından tutunda, bahçenin düzenlenmesine kadar masraflar bizleri bekliyor olacak.

GARANTİ BANKASININ HAZIRLADIĞI KREDİYİ DUYDUNUZ MU?

Kimisi 2. el bir araba almanın peşinde. Bu sayede ailecek vakit buldukça pikniklere gidebilecekler. Anlayacağınız herkesin kendine göre bir masrafı ve gideri var. Haliyle de gündeme kredi çekme seçeneği geliyor. Garanti bankası da milletin para ihtiyacı olduğunu bildiğinden özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Adını da Bahar Kredisi koymuşlar. Bizlerde bu kredinin tüm ayrıntılarını sizlere sunmayı hedefliyoruz. Hazırsanız kredi kampanyamıza geçebiliriz.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bahar ayı geldi ihtiyaçlarınız arttı ama garanti bankası her zaman yanınızda. Bahar kredisi kredi kampanyası ile herkesin yüzünü güldüreceğe benziyor. Uygun faiz ve ödeme seçenekleri ile göz dolduruyor. En düşük vade sayısı 3 ay ve en yüksek kredi vadesi ise 48 aydır. Maksimum alabileceğiniz kredi limiti ise 75.000 TL olacaktır. En düşük faiz oranı ise %1,16 dır. En yüksek faiz oranı ise %1,36 dır. Faiz oranı kredi limitine göre ve vadesine göre değişebiliyor.

BAHAR KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

25 Bin lira kredi alacağınızı var sayalım. Bunu da 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu durumda da faiz oranı sizin için %1,36 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 755,23 liradır. kredi tahsis ücreti 125 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz ücret 381,25 TL dir. Yıllık maliyet oranı %21,7999 dur. Kredi tahsis ücreti dahil toplam ödenecek kredi tutarı 36.382,12 TL dir.

50 Bin lira kredi alacağınızı var sayalım. Bunu da 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu durumda da faiz oranı sizin için %1,19 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 1.446,27 liradır. kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz ücret 762,50 TL dir. Yıllık maliyet oranı %18,8924 dur. Kredi tahsis ücreti dahil toplam ödenecek kredi tutarı 69.638,71 TL dir.

75 Bin lira kredi alacağınızı var sayalım. Bunu da 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu durumda da faiz oranı sizin için %1,16 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 2.152,66 liradır. kredi tahsis ücreti 375 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz ücret 1.143,75 TL dir. Yıllık maliyet oranı %18,3859 dur. Kredi tahsis ücreti dahil toplam ödenecek kredi tutarı 103.721,41 TL dir.

KREDİ DETAYLARI

Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin %0,5’i oranında dır. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekmektedir. Lakin hayat sigortasının kişiden kişiye göre değişebiliyor. Bu açıdan yukarıdaki sigorta tutarı ortalama bir rakamdır. Hayat sigortası sizin yaşınıza, cinsiyetinize, alacağınız kredi tutarına ve vadesine göre değişebiliyor. Vefat durumu olursa sizin kalan borcunuzu bankaya ödeme görevini üstleniyor.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvurusu çok kolay ve basit. Bu açıdan içiniz rahat olabilir. Eğer garanti bank müşterisi iseniz internet şubesine veya cep şubeye giriş yaparak hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından da onaylanan krediniz hesabınıza geçer. Bankaya gitmenize veya sıraya girmenize gerek olmuyor yani. Cumartesi ve Pazar günü bile başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışında müşteriler başvuru yaparken en fazla onaylanan tutar kadar kredi çekebilirler.

Garanti bank müşterisi değilseniz de başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şu link ; garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID3890dae alın ve internet tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Ardından başvuru sayfasına ulaştıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirin.  Bu arada eğer garanti bank maaş müşterisi değilseniz internetten alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 25.000 TL dir.

Değerli dostlarımız, garanti bankası bahar kredisinin tüm detaylarını sizlere sunmaya çalıştık. Gelir belgesi olan ve sunabilen, ayrıca da kredi notu iyi olan herkes başvuru yapabilir. Emekli müşteriler kredi alırken nüfus cüzdanları ile başvurabilirler. Yeni ve özel ve tabi ki de güncel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN HERKESİN BU HABERİ GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİZ.

Düşük Faizli Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’da Sizleri Bekliyor

Teknosa’dan IngBank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Satışları Başladı

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

3 Dakikada 3.000 TL Bahar Kredisi Qnb Finansbank’ta

Qnb Finansbank Bahar Kredisi, Hesaplı Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi- Zorlu bir kış ayı sonunda geride kalmış oldu. Kış ayı zor ve çetin geçti. Kimi yerlerde seller kalktı, kimi yerlerde karlar yolları kapattı. Şimdilerde ise çiçekler açtı ve sular duruldu. Haliyle tamir tadilat işlerine başlanılacak. Kimisi oturma odasını boyayacak, kimisi iş yerinden ufak tadilatlar yapacak. İstinasız

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

About Benjamin