Go to ...

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun


Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı da çocuğunu özel bir ortamda okutmak isteyenlerin maddi sorunlarına çözüm olmak adına kaleme aldık. Fibabanka eğitim kredisi kampanyası geliştirmiş. İşin aslı bu sıralar eğitim kredilerinde bir artış var ama, Fibabanka dikkatimizi çekti. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaşmak istiyoruz.

FİBABANKA EĞİTİM KREDİSİ DETAYLARI

Okul sezonu başladı. Hem İlk ve Orta dereceli okullar, hemde üniversite kayıtları başladı. Tabi bunların ödemelerinin de yapılması gerekiyor. Fibabanka da eğitim öğretime destek vermek adına okul kredisi, daha doğrusu eğitim kredisi fırsatı sunuyor. Zira faiz oranlarını duyunca şaşkınlığımı gizleyemedim. Fibabanka eğitim kredisi için %1,05 oranını belirlemiş. Zaten diğer bankaların önüne geçiren özelliği de bu oldu. Oldukça düşük bir faiz ile kredi alabiliyorsunuz. Vade sayısı da çok uzun. 96 Aya kadar vade ile bu krediye sahip olabiliyorsunuz. 96 ay mı? dediğinizi duyar gibiyim. Yanlış duymadınız. Hani bu kadar uzun vade zaten kimse yapmaz ama, böylesi bir imkanınız da bulunuyor.

Eğitim kredisi alacak olanların cebinden iki farklı masraf çıkacağını da belirtelim. Bunlardan ilki hayat sigortası. Hayat sigortası muhakkak yaptırılıyor. Alacağınız kredinin tüm özellikleri ile birlikte sizlerin cinsiyetiniz ve yaşınıza göre hesaplanıyor. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beşi oranı kadardır.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

Sevgili okurlarımız, krediye başvuru yapmak isteyenlerin önünde iki  yol bulunuyor. Bunlarda ilki elbetteki fibabanka şubeleri. Buradan hem detaylı bilgi alabilir, hemde başvurunuzu çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnız kredi başvurusu yapacak olanların mutlaka gelir belgesini sunması gerekir. Gelir belgeniz ile birlikte kimliğinizi de yanınıza alınız. SMS ile başvuru yolu da bulunuyor. Göndereceğiniz mesaja OKUL yazıyorsunuz. Ardından bir boşluk bırakarak TC. Numaranızı yazarak bunu 3422′ye gönderiyorsunuz. Sonrasında cevap bekliyorsunuz. Kısa bir süre içerisinde gelen cevap olumlu ise bankaya giderek kredinizi alabiliyorsunuz. Tabi gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz gerekiyor. (örneğin; OKUL 33333344444 )

FİBABANKA EĞİTİM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

20.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu tutarı da 36 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bu şartlarda bankaya başvuru yaptığınızda hemen onay aldığınızı düşünelim. Zaten yukarıda da belirttiğim gibi faiz oranı sizler için %1,05 olacaktır. Gerekli olan hesaplamaları yaptığımızda aylık kredi borcunuz 694,48 TL olarak çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 105 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ortalama sigorta ücretiniz de 498,87 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,6420 dir.

30.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu tutarı da 60 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bu şartlarda bankaya başvuru yaptığınızda hemen onay aldığınızı düşünelim. Zaten yukarıda da belirttiğim gibi faiz oranı sizler için %1,05 olacaktır. Gerekli olan hesaplamaları yaptığımızda aylık kredi borcunuz 715,59 TL olarak çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,50 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ortalama sigorta ücretiniz de 1.318,21 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,4879 dur.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

2017 Kurban Bayramı Krediniz Düşük Faiz İle İş Bankasında

Türkiye iş bankası geleneksel bayram kredisi, en hesaplı kurban bayramı kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi – Yine geldik bir kurban bayramı kredi kampanyasına. Bayram 3 -4 hafta kadar bir süre kaldı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Tatil seyahat programı yapanlarda var. Özellikle bayram tatilinin 9 güne uzama ihtimali de çok yüksek gibi. Büyükler ziyaret edilecek

About Benjamin