Go to ...

48 Ay Vadeli 50.000 TL Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi


Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi, 50 bin lira hesaplı ve düşük faizli emeklilere özel ihtiyaç kredisi- Nakite ihtiyaç duyan ve kredi çekmek isteyen tüm emeklerin bu yazıyı muhakkak ki okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira hayatımız krediler üzerine kurulmuş. Kredisiz yapamıyoruz ve en uygun krediyi bulmak da oldukça fazla önem arz ediyor. Emeklilerimiz de hesaplarını ve kitaplarını çok iyi yapıyorlar. Tabi kimi rmrkli büyüğümüzün de bankaları araştırma şansı olmuyor. Haliyle de yüksek faizli kredi almak durumunda kalıyorlar.

HALKBANK’DAN EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN KREDİ KAMPANYASI

Bankalar emekli müşterileri kapmak için can atıyorlar. Hele birde yüksek faizli krediyi verdiler mi tadından yenmiyor. Ama bu durumda tüm vatandaşlar dertli. Bizlerde bu yazı ile emeklilerimize çok özel bir kredi kampanyasından söz etmek istedik. Halkbank sizler için yüzünüzü güldürecek bir kredi kampanyası hazırlamış. Detayları, faiz oranları, kredi limiti ve alım şartları neler? Bunların hepsine değineceğiz. Ayrıca sitemizde diğer bankaların kredi haberlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bizim de tavsiyemiz en az 3 -5 banka inceleyip, o şekilde karar vermeniz.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Yazımızın başında halkbank’ın siz değerli emeklilere özel bir kredi kampanyası hazırladığından söz etmiştik. Bu yalan ve yanlış sayılmaz. Zira bu kampanyayı biraz ayrıntılı incelediğimizde özelliklerinin iyi olduğunu görebiliyoruz. Örneğin kredi limiti hiçte fena değil. 50 bin lira üst limitli bir kredi kampanyası. Bu tutar ile arsa da alabilirsiniz, eksik olan konut miktarınızı da tamamlayabilirsiniz, arabada alabilirsiniz, eşyalarınızı yenileyip, seyahate de çıkabilirsiniz. Herkesin zaten kendine göre bir harcaması olacaktır.

KREDİNİN VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kreedinin uzun vadeli olduğunu da hemen belirtelim. 4 yıl yani 48 aya kadar vade yapabilir ve küçük taksitler ile kredinizi ödeyebilirsiniz. Bu sayede de zorlanmazsınız. Dilerseniz şimdide faiz oranlarına değinelim. Faiz oranı sizlerin kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre şekilleniyor. Tahsis ücreti ödeyeceğim derseniz faiz oranı %1,13 oluyor. Tahsis ücreti ödemeyeceğim derseniz de faiz oranı sizler için %1,19 oluyor. Gördüğünüz gibi her iki faiz oranı da gayet düşük. Ama tabi ki de %1,13 çok düşük.

KREDİNİN YARARLANMA ŞARTI

Yukarıdaki faiz oranları ile kredi almak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken iki şartın olduğunu da unutmayın. Bunlarda ilki almayı düşündüğünüz kredinin bir taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmanız. Diğer husus ise hayat sigortasıdır. Hayat sigortası yaşınız ve cinsiyetinize göre değişiyor. Ayrıca aldığınız kredinin limitine ve vadesine göre de hesaplanıyor. 50 yaşında erkek bir müşterinin başvuru yaptığını var sayalım. 10 bin lirayı 48 ay vade ile çekeceğini düşünürsek ödeyeceği yıllık hayat sigortası primi 99 TL olacaktır.

Alınan kredinin tahsis ücreti de vardır. Tahsis ücreti de aldığınız kredinin binde 5’i oranındadır. Diyelim ki 10 bin lira kredi aldınız. Bu durumda 50 TL kadar tahsis ücreti de ödemeniz gerekecektir. Dilerseniz şimdide 50 bin lira için hesaplamalara geçelim.

50 BİN LİRA KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

İhtiyaçlarınız çok fazla ve 50 bin lira sizlerin işinize oldukça fazla yarayacak. Ama aynı zamanda aldığınız kredinin ödemesinde zorlanmak istemediğinizden bütçenizi de göz önünde bulundurduğunuzdan 48 ay vade ile kredi istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ettiğinizden faiz oranınız %1,13 olacaktır. Ayrıca tahsis ücretinizde 262,5 TL olacaktır. Sizler için gerekli hesaplamaları yaptık ve taksit tutarınızın 1.424 TL olduğunu gördük. Ayrıca toplamda ödemeniz gereken tutar ise 68.352 TL olacaktır.

Sevgili okurlarımız, halkbank sizlere özel bir kredi imkanı sunuyor demiştik. Onuda açıklamaya çalıştık. Başvurunuzu size en yakın Halkbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın…

 

 

Tags: , , , , , ,

One Response “48 Ay Vadeli 50.000 TL Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi”

  1. Aynur
    12 Kasım 2018 at 14:41

    70binliraliya cekersem nekadar oderim tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin