Go to ...

2017 Kurban Bayramı Krediniz Düşük Faiz İle İş Bankasında


Türkiye iş bankası geleneksel bayram kredisi, en hesaplı kurban bayramı kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi – Yine geldik bir kurban bayramı kredi kampanyasına. Bayram 3 -4 hafta kadar bir süre kaldı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Tatil seyahat programı yapanlarda var. Özellikle bayram tatilinin 9 güne uzama ihtimali de çok yüksek gibi. Büyükler ziyaret edilecek ve şehir dışına çıkılacak. Tabi kurban ibadetimizi de yerine getireceğiz. Herkesin bir gideri olacağa benziyor. Esnafı da normal vatandaşı da maddi desteğe ihtiyaç duyuyor.

BAYRAM GİDERLERİ ÇOK FAZLA

Bende ailem ile birlikte bayram da annemi, ablamı ve abimi ziyarete gideceğim. şehir dışına. Dün uçak biletlerine baktığımda şok olduk. Gidiş geliş tutarı 2.000 TL’ye yakın tutuyor. Artık orada yapacağımız masrafı siz düşünün. İşte tıpkı bunun gibi çeşitli ihtiyaçları ve giderleri olanlar var. Kredi ise vatandaşın çözüm noktası. Kimse kimseye uzun vadeli borç parada vermediğine göre bankalara yöneleceğiz. Ben bu yazımı iş bankasına ayırmak istedim. Zira ilk bayram kredi kampanyasını kendileri yayınladı. Oldukça hesaplı ve uygun bir kampanyaya benziyor. Kredinin detaylarını da aşağıda sizler için bir araya getirdim.

İŞ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Aslında iş bankası çok geniş bir ihtiyaç kredisi kampanyası düşünmüş. Yani sadece kurban bayramı ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz gibi diğer tüm ihtiyaçlarınız için de kredi çekebilirsiniz. Çünkü 3 bin lira ile 100.000 TL arasında bir kredi alabilme şansınız var. Ben bu kampanya için piyasadaki en yüksek kredi limitine sahip diyebilirim. Kredi limiti de hesaplanırken aylık gelirinize bakılıyor. Ona göre de bir hesaplama ile en yüksek kredi limiti belirleniyor. Ama en yüksek limit elbette 100 bin lira.

KREDİNİN VADE SAYILARI VE DİĞER HUSUSLAR

Aldığını krediyi rahat rahat ödeyebilin diye 4 yıla kadar taksit fırsatı da sunuluyor. 3 ay vade ile 48 ay vade aralığında tercihinizi yapabiliyorsunuz. Yüksek limitli kredi alacakların elbetteki uzun vadeden yararlanacaklarını düşünüyorum. Kredinin %0,5 oranında tahsis ücreti olduğunu söyleyelim. Hayat sigortası da yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra, faiz oranı, kredi vadesi ve kredi tutarına göre belirlendiğini belirtelim. Kredi için son başvuru tarihinin de 6 eylül 2017 olduğunu söyleyelim.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI
  • İş bankasından bayram kredisi olarak 3.000 TL ile 24.999 TL arasında bir tutar almayı planlıyorsanız faiz oranı olarak da %1,29’u değerlendirirsiniz.
  • İş bankasından bayram kredisi olarak 25.000 TL ile 49.999 TL arasında bir tutar almayı planlıyorsanız faiz oranı olarak da %1,27’yi değerlendirirsiniz.
  • İş bankasından bayram kredisi olarak 50.000 TL ile 100.000 TL arasında bir tutar almayı planlıyorsanız faiz oranı olarak da %1,25’i değerlendirirsiniz.

 

BAYRAM KREDİSİNE SMS İLE BAŞVURU

Şimdi bayram kredisine oturduğunuz yerden başvuru yapmak istediğinizi düşünelim. O halde SMS’den yararlanabilirsiniz. Bir mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Peki ne yapmamız gerekiyor? Hemen açıklayalım. Telefonunuzun mesaj kısmına aralarında birer boşluk koyarak şunları yazmanız gerekiyor; NAKİT, T.C Kimlik Numarası, Ne kadar Kredi İstiyorsunuz, Aylık Geliriniz Ne Kadar (NAKİT 44444422222 25000 3000) Şimdi sizlerde mesaj metnini kendinize göre hazırlayın ve bunu 4402’ye yollayın.

DİĞER BAŞVURU YOLLARI

08507240724 Numaralı telefon bankacılığını kullanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası Bankmatiklerinden de başvuru yapılabiliyor. Tabi banka şubelerini de es geçmeyelim. Dilerseniz iş tabletten, internet şubeden veya cep şubeden de krediye başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Zaten eğer krediniz onaylanırsa da bankaya kesinlikle uğramadan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL kurban bayramı kredisi, ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde ödemenize yardımcı olacağına inanıyorsunuz. Kendinize göre gelirinizi de düşündüğünüzden vade sayısını 36 ay yapmaya karar verdiniz. Faiz oranınız da demin yukarıda söz ettiğim gibi %1,27 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 125 TL dir. Yıllık ortalama hayat sigortanız da 158 liradır. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız da 907 lira olacaktır. Yıllık maliyet oranı %20,3520 dir.

5.000 TL kurban bayramı kredisi, ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde ödemenize yardımcı olacağına inanıyorsunuz. Kendinize göre gelirinizi de düşündüğünüzden vade sayısını 48 ay yapmaya karar verdiniz. Faiz oranınız da demin yukarıda söz ettiğim gibi %1,29 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 25 TL dir. Yıllık ortalama hayat sigortanız da 31 liradır. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız da 148 lira olacaktır. Yıllık maliyet oranı %20,5953 dür.

 

 

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

About Benjamin