Go to ...

Özel Sektör Çalışanları İçin Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi


Türkiye Halkbankası Özel Sektör Çalışanlarına Kredi, Halkbank İşçilere Özel Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası – Halkbank ile kredi haberlerine devam ediyoruz. Piyasayı takip ediyorsanız yada kredi çekmek için bir kaç bankayı incelediyseniz, faiz oranlarının biraz yüksek olduğunu görebilirsiniz. Hatta şaşırmış bile olabilirsiniz. Bende elimden geldiği kadarıyla sizler için bankaların en hesaplı kampanyalarını sunmaya çalışıyorum. Bu kampanya da sizler için çok çok özel olacak. Ayrıca çok hesaplı bir kampanyada olduğunu söyleyebilirim.

HALKBANK’TAN ÇOK ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Halkbank özel sektör çalışanları için çok güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Hatta şuan piyasadaki özel sektör çalışanları için en hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyası olduğunu da söyleyebilirim. Tabi yine değerlendirecek, ölçüp tartacak olan sizlersiniz. Bunun dışında sizlere tavsiyem vakıfbank ve ziraat bankasını da incelemeniz. Zira devlet bankaları şuan çok hesaplı kredi kampanyaları sunuluyor. Arzu ederseniz biz konumuza dönelim ve Halkbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasını hep beraberce inceleyelim.

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili işçi kardeşlerim, Sizler için halkbak düşük faizli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre iki farklı faiz oranı sizlere sunuluyor. Sunulan faiz oranlarından ilki %1,13 ve ikincisi ise %1,19 dur. Eğer piyasa araştırması yaptıysanız, bu oranların çok düşük olduğunu görebilirsiniz. Peki bu oranlar neye göre belirleniyor? Kredi tahsis ücretine göre. Ben tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorum diyorsanız daha da düşük olan %1,13 faiz oranını alabiliyorsunuz. Tahsis ücretini de gözünüzde büyütmeyin. 10 bin lira da bile ödeyeceğiniz tutar 50 TL olacaktır.

KREDİ LİMİTİ VE VADE SAYILARI

Kredinin en yüksek limiti 50 Bin liradır. Bu tutara kadar kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız krediyi 48 aya kadar da bölebilirsiniz. Bu sayı taksit için en yüksek vadedir. Elbetteki herkesin ödeme gücü aynı olmadığından, kredi vadesini her müşteri kendisi seçip belirleyecektir. Bunun dışında hayat sigortası yapıldığını belirtelim. Hayat sigortası kredinin özelliklerinin yanı sıra yaş ve cinsiyetiniz de de hesaba katılarak belirleniyor.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Krediye başvuru yapmak isteyenlerin bankaya gelir belgesini sunması gerekiyor. Zaten işçilere özel bir kredi kampanyası olduğundan gelir belgeniz de yani maaş bordronuz da sizin çalıştığınızın bir ispatı sayılıyor. Başvuru Halkbank şubelerinden gerçekleştiriliyor. Kimliğinizde mutlaka yanınızda olmalı. Dilerseniz şimdide kredi için örnek hesaplamalara geçelim.

HALKBANK ÇALIŞANLARA ÖZEL KREDİ İÇİN HESAPLAMA

En yüksek olan 50.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediniz. Kredi tahsis ücreti de öderim dediğinizden banka sizlere faiz oranı olarak %1,13 sunuldu. Buna göre her ay ödeyeceğiniz borç tutarı 1.424 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti de 262,50 TL dir 35 yaşında bir erkek için hayat sigortası tutarı ise yıllık 155 TL dir.

En yüksek olan 50.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediniz. Kredi tahsis ücreti de ödemem dediğinizden banka sizlere faiz oranı olarak %1,19 sunuldu. Buna göre her ay ödeyeceğiniz borç tutarı 1.446 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti de 0 TL dir 35 yaşında bir erkek için hayat sigortası tutarı ise yıllık 155 TL dir.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin