Go to ...
RSS Feed

Özel Sektör Çalışanları İçin Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi


Türkiye Halkbankası Özel Sektör Çalışanlarına Kredi, Halkbank İşçilere Özel Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası – Halkbank ile kredi haberlerine devam ediyoruz. Piyasayı takip ediyorsanız yada kredi çekmek için bir kaç bankayı incelediyseniz, faiz oranlarının biraz yüksek olduğunu görebilirsiniz. Hatta şaşırmış bile olabilirsiniz. Bende elimden geldiği kadarıyla sizler için bankaların en hesaplı kampanyalarını sunmaya çalışıyorum. Bu kampanya da sizler için çok çok özel olacak. Ayrıca çok hesaplı bir kampanyada olduğunu söyleyebilirim.

HALKBANK’TAN ÇOK ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Halkbank özel sektör çalışanları için çok güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Hatta şuan piyasadaki özel sektör çalışanları için en hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyası olduğunu da söyleyebilirim. Tabi yine değerlendirecek, ölçüp tartacak olan sizlersiniz. Bunun dışında sizlere tavsiyem vakıfbank ve ziraat bankasını da incelemeniz. Zira devlet bankaları şuan çok hesaplı kredi kampanyaları sunuluyor. Arzu ederseniz biz konumuza dönelim ve Halkbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasını hep beraberce inceleyelim.

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili işçi kardeşlerim, Sizler için halkbak düşük faizli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre iki farklı faiz oranı sizlere sunuluyor. Sunulan faiz oranlarından ilki %1,13 ve ikincisi ise %1,19 dur. Eğer piyasa araştırması yaptıysanız, bu oranların çok düşük olduğunu görebilirsiniz. Peki bu oranlar neye göre belirleniyor? Kredi tahsis ücretine göre. Ben tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorum diyorsanız daha da düşük olan %1,13 faiz oranını alabiliyorsunuz. Tahsis ücretini de gözünüzde büyütmeyin. 10 bin lira da bile ödeyeceğiniz tutar 50 TL olacaktır.

KREDİ LİMİTİ VE VADE SAYILARI

Kredinin en yüksek limiti 50 Bin liradır. Bu tutara kadar kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız krediyi 48 aya kadar da bölebilirsiniz. Bu sayı taksit için en yüksek vadedir. Elbetteki herkesin ödeme gücü aynı olmadığından, kredi vadesini her müşteri kendisi seçip belirleyecektir. Bunun dışında hayat sigortası yapıldığını belirtelim. Hayat sigortası kredinin özelliklerinin yanı sıra yaş ve cinsiyetiniz de de hesaba katılarak belirleniyor.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Krediye başvuru yapmak isteyenlerin bankaya gelir belgesini sunması gerekiyor. Zaten işçilere özel bir kredi kampanyası olduğundan gelir belgeniz de yani maaş bordronuz da sizin çalıştığınızın bir ispatı sayılıyor. Başvuru Halkbank şubelerinden gerçekleştiriliyor. Kimliğinizde mutlaka yanınızda olmalı. Dilerseniz şimdide kredi için örnek hesaplamalara geçelim.

HALKBANK ÇALIŞANLARA ÖZEL KREDİ İÇİN HESAPLAMA

En yüksek olan 50.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediniz. Kredi tahsis ücreti de öderim dediğinizden banka sizlere faiz oranı olarak %1,13 sunuldu. Buna göre her ay ödeyeceğiniz borç tutarı 1.424 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti de 262,50 TL dir 35 yaşında bir erkek için hayat sigortası tutarı ise yıllık 155 TL dir.

En yüksek olan 50.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediniz. Kredi tahsis ücreti de ödemem dediğinizden banka sizlere faiz oranı olarak %1,19 sunuldu. Buna göre her ay ödeyeceğiniz borç tutarı 1.446 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti de 0 TL dir 35 yaşında bir erkek için hayat sigortası tutarı ise yıllık 155 TL dir.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar