Go to ...

Halkbank’dan Emeklilere Mini Kredi 48 Ay Vade ile 5 Bin Lira


Halkbank Emekli Mini Kredi, Emeklilere Özel Mini İhtiyaç Kredisi- Saygıdeğer büyüklerimiz, emekli okurlarımız. Bu yazıyı sizlere özel olarak derlemek istedik. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz, ama emekliler bir adım önde. Çünkü bizler kendimiz için kredi çekerken, emeklilere sadece kendini düşünmez, torunun ihtiyacına kadar düşünüyorlar. Kimi zamanda ufak ihtiyaçları olabiliyor. Örneğin bir iki eşyasını yenilemek isteyen olabilir.

HALKBANK EMEKLİ MİNİ KREDİ KAMPANYASI HAZIRLAMIŞ

Tıpkı bunun gibi, bir anda veremeyeceği ama uzun taksitler ile ödeyebileceği maddi kaynak arayışı içerisindeler. Bir çok bankada emekli kredisi adı altında, yüksek faizi çakıp duruyor. Haliyle emekliler düşük faizli ve hesaplı kredi istiyorlar. Bizlerde bu yazı ile sizlere aradığınız o özel kredi kampanyasını sunmaya çalışacağız. Zira Halkbank Emeklilere Mini Kredi Kampanyası hazırlamış. Dilerseniz şimdide bu özel kredinin detaylarını inceleyelim.

HALKBANK EMEKLİ KREDİ MİNİ DETAYLARI

Halkbank düşük limitli ihtiyaçlarınızda anında kredi alabilmenize imkan tanıyor. Sizlerde bütçenize göre ve aylık ödeme gücünüze göre bu kredileri alıp vadelendirebilirsiniz. En uzun 48 aya kadar taksit ile kredi alabilme imkanınız oluyor. Bunun dışında faiz oranı da gerçekten düşük. Çünkü %1,12 bu kredi kampanyası için mükemmel. Bazı kredi kampanyaları var kimisi vadeyi 12 ay yapmış. Kimisi yüksek limitli kredilerde faiz oranını düşürmüş. Ama bu kampanyada %1,12 iyi anlayacağınız.

Alacağınız kredinin üst limiti 5.000 TL dir. Hani ufak ihtiyaçlarınızda değerlendirebilirsiniz. Örneğin torununuza güzel bir yatak odası armağan edebilirsiniz. Krediyi bu faiz oranı ile almak istiyorsanız hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir. Hayat sigortası da yaşınıza, cinsiyetinize göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca aldığınız kredinin limiti ve vadesi de hayat sigortasını etkiliyor. Kredi tahsis ücreti olarak da aldığınız kredinin %0,5 oranında tahsis ücreti alınıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Başvuru yapacak emeklilerin, bankaya kadar yorulmaması adına, Bir SMS ile başvuru imkanı getirilmiş. Bunun için yapmanız gereken elinize telefonunuzu almak ve mesaj bölümünü açmak. Şimdi ekrana MINI yazıyorsunuz bir boşluk bırakıyorsunuz ve 11 haneli kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Dana sonra bir boşluk daha bıraktıktan sonra Aylık gelir bilgisi ve Talep ettiğini tutarı da yazmanız gerekiyor. Bundan sonrada 3453’ye mesaj atıyorsunuz. Örnek mesaj metni: MINI 32112311111 2250 5000

5 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

5.000 TL alacaksınız. İşin açıkçası ödeme yaparken de kendinizi yormak istemiyorsunuz ve ufak taksitler ile ödemek istiyorsunuz. 48 ay vade siler için mükemmel olacak. Halkbank faiz olarak sizlere %1,12 faiz oranı imkanı sunuluyor. bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksidiniz 142,03 TL dir. Toplam ödemenizi ise hesapladığımızda karşımıza 6.817,44 TL çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 26,2t TL dir. Yıllık Maliyet oranı ise %17,71 dir.

Saygıdeğer emekli okurlarımız, uygun faiz oranı ve küçük kredi limiti arayışında iseniz, bu kredi kampanyasını düşünebilir ve değerlendirebilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, bizimle kalın.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye Finans 48 Ay Vade ve %1,11 Kar Oranı ile Bahar Dönemi Taşıt Kampanyası

Türkiye Finans Bahar Dönemi Taşıt Finansmanı, Avantajlı Taşıt Finansmanı – Ülkemizde faizsiz bankacılık ile ilgilenen ve çalışan çok fazla insan var. sonuç itibariyle nüfusunun neredeyse %99’u Müslüman olan bir ülkedeyiz ve insanların yerine getirmesi gereken vecibeleri vardır. Bu açıdan da insan faize bulaşmak istemeyebilir. Bu onun en doğal hakkı ve dini bir gereklilik. İşte burada da

About Benjamin