Go to ...

2017’de En Uygun ve En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar


En hesaplı en uygun en hesaplı kredi veren bankalar, hani bankadan kredi alınır? – 724krediler.com ailesi olarak amacımız sizi güncel ve kaliteli banka, kredi ve ekonomi haberleri ile buluşturarak, en hesaplı krediyi almanız. Ben zamanında çok yüksek faizli kredi çekmek durumunda kaldım. Tabi o zamanlar kimse de demedi ki, yahu şurada daha uygun faiz ile kredi veren bankalar var diye. Benim sütten dilim çok yandı. Ek işe gittim. Fazla mesaiye bile kaldım. Evin ihtiyaçlarından bile kestim. Dolayısıyla sizlerinde yüksek faizli kredi almasını istemiyorum.

2017 EN DÜŞÜK KREDİ FAİZİ ALAN BANKALAR ( hesaplı Krediler )

Aylık fazladan verilecek 50 TL bile bir çok insan için bir haftalık pazar parası demek. Daha uygunu varken neden gidip de paramızı kaptıralım ki. Para kazanmak kolay değil. Peki ben bu yazıda sizlere ne sunacağım? Şimdi buna açıklık getireyim. Yazımızın devamında Ağustos (ve büyük ihtimalle Eylül ayı için de geçerli olacak) ayında en hesaplı kredi veren bankaları bir araya getireceğim. Bu sayede sizlerde uygun yollu borç para alabileceksiniz.

HESAPLI KREDİ DÜŞÜK FAİZ İÇİN (DEVLET BANKALARI)

Sevgili okurlarım, şunu da hemen belirtmek istiyorum ki, bizim hiç bir banka ile bağımız yok. Yazımızın temelini devlet bankaları oluşturacak. Zira devlet politikası gereği şu sıralar devlet bankalarında faiz oranları çok düşük ve çok hesaplı. Özel bankaların çoğunda ise faiz oranları epey yüksek. Bu açıdan özel bankalara çok yer vermeyeceğiz. Çünkü dediğim gibi oranlar şuan bize uygun değil gibi. Ama yine de son değerlendirmeyi siz yapacaksınız. Zira diğer bankaların  da güncel kampanyaları sitemizde yer alıyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ( En uygun düşük Faizli Kredi )

Vakıfbank genelde memurların ciddi manada tercih ettiği bir banka. Ama yaptığı kampanyalar herkesi kapsıyor. Daha doğrusu aylık geliri olan ve bunu belgeleyebilen emekli, memur, çiftçi, esnaf, ve işçi kısacası herkes başvuru yapabiliyor. Bu kampanyada sizlere sunulan özellikleri de hemen açıklayalım. 1.000 TL ile 90.000 TL arasında kredi alabiliyorsunuz. Bu tutarlar ast ve üst limitlerdir. Aylık gelirinize göre limitiniz hesaplanıyor. Kredi vadenizi 3 ay ile 48 ay aralıklarında yapabilirsiniz. Faiz oranları da %1,14 ile %1,25 aralıklarında değişiyor. Tahsis ücreti öderim derseniz düşük faizden de yararlanıyorsunuz.

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR VE KAMU ÇALIŞANLARINA KREDİ

Demin yukarıda devlet politikası gereği, devlet bankalarında düşük faizli kredi verildiğinden söz etmiştim. Ben bu oranlara özel bankaların çok fazla direneceğine inanmıyorum. Halkbank da çok özel bir kampanya hazırlamış. İster işçi olun, ister memur bu kampanyaya başvuru  yapabilirsiniz. Faiz oranları da %1,13 ile %1,19 olarak sunulmaktadır. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler %1,13 faiz oranından yararlanabiliyor. 10 bin lira da ödenen tahsis ücreti 50 TL kadardır. Kredinin en yüksek limiti 50.000 TL dir ve 48 aya kadar da vade yapabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat bankası da, düşük faizli kredi veren bir diğer devlet bankası. Kredi vadenizi 1 ay ile 48 ay arasında tercih edebilirsiniz. En düşük kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti belirlenmemiştir. Sizin bankaya sunacağınız gelir durumuna göre, sizler için bir üst limit oluşturulmaktadır. Faiz oranı da %1,19 olarak belirlenmiş. Bu oran sabittir. Kredi tahsis  ücreti bulunmaktadır. Tüm bankalarda hayat sigortası da yaptırılmaktadır.

ICBC TURKEY HESAPLI EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Son tanıtımını yapacağımız banka, Dünyanın en büyük bankası. Çin’in ise devlet bankası. Ülkemizde de yeni yeni açılmaya çalışıyor. Doğal olarak da faiz oranını çok makul seviyelerde tutmuş. Emekliler %1,11 faiz ile 100.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. Diğer çalışanlar ise %1,16 faiz oranı ile kredi alabilirler. Kredi vadesini 2 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Banka şubelerinden yada ICBC Turkey’in resmi web sitesinden online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

About Benjamin