Go to ...
RSS Feed

Uygun Faizli Qnb Finansbank Standart Taşıt Kredisi


Qnb Finansbank Standart Taşıt Kredisi Başvurusu- Cebinde parası olan herkesin ev almadan bile öncelikli olarak yaptığı şey araba almak oluyor. Çünkü araba hayatımızda çok önemli bir fonksiyon ede ediyor. Soğuk kış günlerinde işe gidip gelmek zorunda kalanlar ne demek istediğimi çok iyi bilirler. Gecenin bir teki çocuğu rahatsızlanan ve acil hastaneye götürmek zorunda kalanlar ne demek istediğimi çok çok iyi bilir. Baba eve tıkındık kaldık haydi pikniğe gidelim sözünü duyan kaç kişi var?

HAVA, SU, YEMEK VE ARABA

Araba olmadan artık neredeyse hayatımız dönmeyecek. Nasıl ki yemek, hava ve su yaşamamız için önemli ise, arabada öyle bir konuma sahip hale geldi. Bu açıdan durmadan araba alıp satıyoruz. Artık konforumuza da düşkün olduğumuzda modelli araba tercih eder hale geldik. Artık bende bir araba istiyorum diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Ama ceplerinde yeteri kadar paraları olmuyor. Bundan dolayı da bankalar taşıt kredisi kampanyaları düzenliyorlar.

Bizlerde en doğru taşıt kredisini bulabilmeniz için bu site üzerinden taşıt kredisi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bugünde Qnb Finansbank Standart Taşıt Kredisi kampanyasından söz edeceğiz. Bu vesileyle sizlerde özel bir kredi kampanyasından haberdar olacaksınız.

QNB FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank oldukça özel bir kredi kampanyası hazırlamış. 0 Kilometre ile 5 Yaşına kadar olan arabaları 4 yıl yani 48 aya kadar taksit yapma imkanı sunuyor. bunun dışında ise 6 ile 8 yaş aralığındaki araçları ise almak isterseniz bunu da tamı tamına 10 yıla kadar taksitle ödeyebilme imkanı sunuluyor. Bir çok bankada böyle bir imkan yok. en fazla 5 yaşına kadar taşıt kredisi sağlanıyor. Üstelik 10 yıla kadar ödeme planını da çok fazla görmedim.

Alacağınız kredinin para birimi Lira yani TL dir. Hafif ticari araçlarda ve binek araçlarda tercih edebilirsiniz. Alacağınız araç sıfır kilometreyse ve fiyatı 50 bin liraya kadarsa bunun %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Fiyatı 50 bin liranın üzerindeyse üstü içinde ekstradan %50’sine kadar kredi alabiliyorsunuz. 6 ile 8 aya kadar olan araçları alırken, arabanın yaşı ile vadesinin toplamı 10 yılı geçemiyor. Teminat olarak da ekstradan bir şey göstermenize gerek yok. Arabanın kendisi teminat yerine geçiyor zaten.

QNB FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

Kredi masrafları da olacak. Ama bu masraflarını da vadelendirebilme şansınız oluyor. Ödeme planınızı da sabit, esnek veya anapara ertelemeli olarak alabiliyorsunuz. Başvuru yaparken de 0 kilometre araç alacaksanız faturasını sunmanız gerekiyor. ikinci el arabalarda ise ruhsatın fotokopisi sunulması gerekiyor. İkametgah belgenizi yada son 3 ay içerisinde düzenlenmiş bir faturanızı da bankaya getirmelisiniz.

Tabi ki de olmazsa olmaz olan nüfus cüzdanınızı ve maaş bordronuzu da yanınızda götürmeniz gerekiyor. Başvurunuzu online yapmak isterseniz bu qnbfinansbank.com/krediler/tasit/tasit-kredi-basvurusu.aspx linki kullanabilirsiniz. Bu linki internet tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırmanız ve arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz şimdide örnek ödeme planlarını inceleyelim.

QNB FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • Taşıt Kredisi Tutarı: 20.000 TL
 • Taşıt Kredisi Vadesi: 48
 • Taşıt Kredisi Faiz Oranı: %1,19
 • Aylık Taksit Tutarı: 578,51 TL 
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 27.768,48 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 100 TL

 

 • Taşıt Kredisi Tutarı: 50.000 TL
 • Taşıt Kredisi Vadesi: 48
 • Taşıt Kredisi Faiz Oranı: %1,19
 • Aylık Taksit Tutarı: 1.446,27 TL 
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 69.420,96 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 100 TL

 

Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin %0,5’i kadardır. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Örneğin 47 yaşındaki erkek bir müşteri için hayat sigortası 236 TL dir. Bunu dışında Kasko ve Zorunlu trafik sigortası da bankadan yaptırabiliyorsunuz. Lakin bunların hesaplanması, arabanın modeline, fiyatına göre değişiyor. Detaylı bilgiye Qnb Finansbank şubelerinden alabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Özel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi Kolay Kredi İmkanı

 

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar