Go to ...

Türkiye Finans ile Faizsiz ve Hesaplı Evlilik Finansmanı İmkanı


Türkiye Finans Evlilik Finansmanı, Kar Payı Oranı ile Düğün Finansmanı, Faizsiz Kredi – Düğün yaklaştı ve erkek babası olarak sizi de bir heyecan almaya başladı. Çocuğunuz dünya evine girecek, girmesine amma masraflarda sizin üstünüze kaldı. Tabi sizi; berber tıraşından tutun da, kuaför masraflarına, beyaz eşyalardan tutunda arabanın önünü kesip para isteyenlere kadar gidecek masraflar düşündürmeye başladı. Bunları emekli maaşınız ile ve biriktirdikleriniz ile karşılamanız pekte kolay gözükmüyor.

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI DERDİNİZE DERMAN OLABİLİR

Haliyle de kredi çekmek, sizler için en doğru yol gibi gözüküyor. Kimseye de minnet etmeden, bankadan kredi çekip, bu borcu kapatmak niyetindesiniz. Lakin faize bulaşmak istemiyorsunuz. Bizlerde bu sıralar düğün kredisi haberleri yaptığımızdan, sizin durumunuzda olanları da dikkate aldık. Bu yazımızda Türkiye Finans’ın Evlilik Finansmanından söz etmeyi planlıyoruz. Dediğiniz gibi faiz ödemek durumunda değilsiniz. Kar payı oranı ile ihtiyaç duyduğunuz paraya kavuşabileceksiniz. Dilerseniz konumuza geçiş yapalım.

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI

Sevgili okurlarımız, sizlerde dini kurallara uyarak yaşamak istiyorsunuz. Doğal olarak da bankacılık maddi sıkıntılarınızı katılım bankaları ile çözüme kavuşturmak istiyorsunuz. Türkiye Finans’ı da bir katılım bankası olmasından dolayı tercih ettim. Evleneceklerin eksik kalan ihtiyaçlarını tamamlayabilmeleri için, evlilik finansmanı kampanyası hazırlamışlar. Bu finansmana göre; borcunuzu tamı tamına 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Özellikle de ödemelerinde zorluk çekmek istemeyenler 48 ay taksit seçeneğini düşünebilirler.

KAR ORANLARI VE DİĞER ÖZELLİKLER

Bunun dışında bu kampanya ile kar payı oranlarına de değinelim. Türkiye Finans tüm vadeler için ve tutarlar için kar oranını %1,39 olarak belirlemiş. Bunun dışında limit için öyle bir sınırlama yok. Bankaya sunacağınız gelir belgesine göre maksimum finansman limiti belirlenecek. Cebinizden ekstra iki farklı gider çıkacak. Bunlardan ilki Tahsis ücretidir. Tahsis ücreti finansman tutarının %0,5’i kadardır. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gereken bir diğer husustur. Hayat sigortası müşterilerin yaş ve cinsiyetine göre belirleniyor ve tabi ki de kredinin limiti ve vadesine göre.

EVLİLİK FİNANSMANINA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Evlilik finansmanına başvuru yapmak isteyenlerin yapması gereken şey, en yakın Türkiye Finans şubesine uğramaktır. Başvurular banka şubelerinden gerçekleştiriliyor. Yalnız bankaya giderken yanınıza bir kaç belge de almanız şart. Gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı, adres teyidi için bir belgeyi ve finansmanın kullanılacağı proforma faturasını da mutlaka ama mutlaka bankaya sunmalısınız. Bu şekilde kredi alabilirsiniz. Lakin banka kredi üzerinde etkili ve yetkili olduğundan başvurularınızı dilediği gibi değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir.

EVLİLİK FİNANSMANI İÇİN ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMALARI

5.000 TL evlilik finansmanı alıyorsunuz. Ben bu borcu 24 ay vade ile ödeyeceğim dediğinizden hesaplamalarımızı da ona göre yapacağız. Ayrıca finansman için belirlenen kar oranının ise %1,39 olduğunu belirtelim. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 254,52 TL olacaktır. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 6.108,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ödemelisiniz. Hayat sigortası ise sonra hesaplanacaktır.

10.000 TL evlilik finansmanı alıyorsunuz. Ben bu borcu 36 ay vade ile ödeyeceğim dediğinizden hesaplamalarımızı da ona göre yapacağız. Ayrıca finansman için belirlenen kar oranının ise %1,39 olduğunu belirtelim. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 376,13 TL olacaktır. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 13.540,68 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL ödemelisiniz. Hayat sigortası ise sonra hesaplanacaktır.

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Düğün Yapacaklara Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası Düğün Kredisi, Yapı kredi Bankası Evlilik Kredisi, Bireysel ihtiyaç kredisi, SMS ve TC ile başvuru – Evlenmeyi planlayan sevgili okurlarımız, çok özel bir yazı ile sizlerin karşısındayız. Artık düğünlere start verildi. Gençler bir an önce evlenmek istiyorlar ama, çok önemli bir sorun var. O da maddi sıkıntı. Eskiden başlık parası veremeyen gençler

About Benjamin