Go to ...

Kredi ile yatırım yapmak mümkün mü? Nasıl para kazanabilirim?


Kredi ile yapılacak yatırım fikirleri, kredi çekerek yatırım yapmak- Para bir zenginlik ve güç sembolüdür. Bundan dolayı da kendimizce yatırım yaparız. Bir nevi geleceğimizi garanti almaya çalışırız. Gençlik çalışma ve artırma çağıdır. Bundan dolayı da düğünden, anneden babadan gelen paraları da kendi birikimlerine ekleyerek farklı farklı yollar ile değerlendirerek kar elde etmeye çalışırlar. Yani değerlendirirler. Bu sayede de para daha da büyür ve çoluk çocuğa da güzel bir gelecek kalır.

PARASI OLMAYAN NASIL YATIRIM YAPSIN Kİ?

Her şey iyi güzel ama param yok nasıl yatırım yapabilirim ki? diye soru sorabilirsiniz. Bizlerde son zamanlarda revaçta olan ve yıldızı hiç parlamadığı kadar parlayan bankaları önersek. Evet yanlış duymadınız. İş kurmak istediğimizde bankalar kredi veriyor. Düğün yaptığımızda da bankalar kredi veriyor. Ne zaman ihtiyacımız olsa bankalar yanımızda anlayacağınız. İşte bundan dolayı olmayanların nasıl yatırım yapacaklarının cevabı BANKALAR olarak karşımıza çıkıyor.

YATIRIMIN YENİ ALTERNATİFİ KREDİ ÇEKMEK

Bu sıralar kolay yoldan para kazanmanın yolu olarak kredi ile yatırım yapma fikri çok fazla tutuluyor. Bir birikim yok. E anne babada zengin değildi. Bir ev kaldı ama 5 kardeşe bölündü. Gelen para cebe girmeden borçlara gitti. Anlayacağınız elde avuçta bir şey yok. İşte bu durumda banka kredileri devreye giriyor. Evet yanlış duymadınız. Bankadan kredi çekerek çok güzel yatırım yapılıyor ve çok güzel paralar kazanılabiliyor.

Peki kredi çekilerek yapılabilecek yatırım fikirleri nelerdir? Nelere yatırım yapmalıyım? Tarzında sorular aklınızda yer edinmeye başladı. Yazımızın devamında yatırım yaparak nasıl para kazanabileceğiniz maddeler halinde sunacağız. Sizlerde kendinize en yakın maddeyi seçerek yatırımlarınıza başlayabilirsiniz.

KREDİ ÇEKEREK DOLAR VEYA EUROYA YATIRIM YAPMAK

Arkadaşlar ülkemiz bu yolla para kazanma olarak oldukça elverişli. Bu işin aslı döviz düştüğü zaman hemen yüklü miktarda satın almaktır. Daha sonra döviz arttığında bu aldığınız dövizi TL’ye döndürürsünüz. Yüz bin dolarınız varsa ve 10 kuruşluk bir artış olduğunda 10 bin lirayı anında cebinize indirebiliyorsunuz. Ardından dolar düştüğünde 110 – 120 bin dolar alıyorsunuz. Arttığında kazancınız bu defada 15 bin lira oluyor. Aynı bu şekilde al sat, al sat yaparak müthiş para kazanılıyor.

Dolar ve Euroda sürekli inip çıkabiliyor. Anlayacağınız güzel bir yatırım fikri. Ama bu işe girmeden önce bir veya 2 ay inceleyeceksiniz. Dövizi artıran etmenler nelerdir? Hangi finans kuruluşlarının tahmini birebir örtüşüyor. İnceleyin. sürekli dolar veya euro haberlerini izleyin. Ardından da 100 bin lira hayali para ile kendinizce alıp satım yaptığınızda ne kazanıyorsunuz inceleyin. Baktınız kar elde ediyorsunuz, e değerlendirin o zaman.

KREDİ ÇEKEREK ALTINA YATIRIM YAPMAK

Arkadaşlar her ne kadar Altın desem de Gümüşe de yatırım yaparak para kazananlar var. Ama Altın her zaman daha fazla kar getirir. Bu sistemde döviz ile yatırım yapma yoluna çok fazla benzer. Herhangi bir bankaya gidersiniz ve Altın Hesabı açtırırsınız. Belirli bir büyüklükte altın alırsınız. Sonra bunun fiyatı arttığında satarsınız. Altın fiyatları düştüğünde tekrardan altın alıyorsunuz. Al sat, al sat derken bankadan çektiğiniz kredinin misliyle kazanıyorsunuz.

Ama sizlerde bu yolu düşünüyorsanız muhakkak bir kaç ay piyasayı inceleyin ve ilk etapta hayali bu işe girin. Bir ayda ne kadar para kazanıyorsunuz görün. Bunun ardından para kazanıyorsanız bankadan kredi çekerek yatırım yapın. Unutmayın ilk etapta kredi taksidini çıkarabilmeniz önemli.

KREDİ ÇEKEREK TİCARET YAPMAK

Bu yol da güzel para kazandırır. Unutmayın ki rızkın 10’da 9’u ticarettir. Bölgenizde veya yörenize özel bir ürün olabilir. Sizlerde bunu pazarlayabilirsiniz. Bu sayede de kısa zamanda kar elde edersiniz. Ucuza ürünü elde edersiniz ve kar koyarak paraya para demezsiniz. Doğru ve mantıklı ticari fikir ile ve doğru adımlar ile para kazanabilirsiniz. Ha ben ticaretten anlamam diyorsanız bir sonraki maddeye geçelim.

KREDİ ÇEKEREK BORSAYA VEYA FOREXE YATIRIM YAPMAK

Arkadaşlar bu işe daha önce bulaşmayanların yine bulaşmalarını ve diğer seçenekleri denemelerini tavsiye ederim. Çünkü borsa işi biraz risk işidir. Her istediğinizde kazanamazsınız. Ama kazandığınızda da götürürsünüz parayı. Lakin bununla beraber battığınız zamanda tam batarsınız. Bu açıdan borsa yada foreksi sadece bu işe yıllarını vermiş ve piyasayı çok iyi takip edenlere tavsiye edebiliriz. Sonuçta kredi çekiyorsunuz. Bunu da hisse alıp satarken kaybetmenizi istemeyiz.

KREDİ ÇEKEREK ARABA ALIM SATIMI YAPARAK YATIRIM YAPMAK

Arabadan anlayanların bu yolu tercih etmelerinde yarar var. Dolardan anlamam, borsadan hiç anlamam diyorsanız ve arabalar ise sizlerin hayatınızı oluşturuyorsa o halde bu işten para kazanmaya ne dersiniz? 2. el araba alım satımında çok mükemmel para var. Çok güzel para kazanıyor insanlar. Ayrıca ister işçi olun, isterseniz de memur herkes bu yoldan para kazanabilir. Şimdi burada her türlü ikinci el arabayı düşünebilirsiniz ama yüksek fiyatlı araçlardan daha fazla kar elde edersiniz.

100 Bin liralık bir arabayı herkes satın alamaz. Bu açıdan satan adam bunu mecburen 90 bine hatta daha da düşük bir rakama bırakmak zorunda kalır. Acil paraya sıkışmıştır. Sizlerde tak alırsınız bu arabayı ve bir ay içerisinde satarsınız. 10 bin lira kar elde edersiniz. Düşünün şahin doğan arabalarda bile en az 1.500 TL kazanırsınız. Bunun için araba satış platformlarını çok iyi takip edersiniz. Fiyatı düşük orjinal araba gördünüz mü? hemen satın alırsınız.

KREDİ ÇEKEREK ARSA VE EV ALARAK YATIRIM YAPMAK

Arkadaşlar bu işten hemen bir kaç ayda para kazanmazsınız. Ama bir kaç yıl bekledikten sonra paraya para demezsiniz. Burada emlakçı arkadaş edinmeniz gerekiyor. Ayrıca Belediyenin imar bölümünden muhakkak arkadaşlık kurun. Şehir ne tarafa doğru gelişecek? Nerelere imar verilecek yada imar verilmesi düşünülen yerler neresi bunu öğrenirsiniz. Sonrada 10 liraya aldığınız arsayı, imar geçtikten sonra 100 liraya satarsınız. Bu şekilde para kazananlar var.

Yine aynı yöntem ev için de geçerli. Bir bakıyorsun etrafında ev dahi olmayan yerlerde yalnız başına apartmanlar var. Ev fiyatı ise 200 bin lirayken 100 bin liraya veriyorlar. Ardından şehir o tarafa doğru gelişiyor ve 2 yıl geçmeden eviniz 2 katı değerleniyor. Bu yöntemi uygulayan bir kaç kişi tanıdım. adamlar çok güzel para kazandılar. Sizlerde böyle emlak işlerinden hoşlanıyorsanız bu işi değerlendirin.

Değerli dostlarımız, yapabileceğiniz hemen hemen tüm yatırım kalemlerini belirttiğimize inanıyorum. Bu maddeler dışında sizlerin daha da farklı yatırım teknikleriniz varsa ve bizler ile yorum bırakarak paylaşırsanız çok makbule geçer. Okurlarımız bu sayede daha da fazla bilgiye ulaşmış olur. Doğru ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Yeni kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle hoşça kalın…

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIYI TÜM ARKADAŞLARINIZIN GÖRE BİLMESİ ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENE BİLİR MİSİNİZ?

Babam Vefat Etti Banka Borcu Silinir Mi? Acil Cevap Lütfen!

acil para lazım ssk’lı değilim kredi çekebiliyor muyum

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Findeks Kredi Notuma İtiraz Etmek İstiyorum Nasıl ?

Findeks kredi notuna nasıl itiraz yapılır? Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu İtirazı, Risk Raporu İtiraz Sorgulama – Kredi notu bir çok kimsenin hayatını çekilmez hale getirebiliyor. Özellikle de dünyamızda bir çok dengenin altında para yatıyor. Maddi güç ile iş ve işlemlerimizi rayına sokuyoruz. Para çok önemli. Yalnız vatandaşta yok. Herkesin yaptığı gibi en ufak

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin