Go to ...

Ziraat Bankası Taşıt Borç Transfer Kredisi ile Rahat Bir Nefes Alın


Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Kampanyası, Araba Borç Transfer Kredisi, Düşük Faizli borç transferi – Hepimizin yeri geldiğinde borçların altına giriyoruz. Borçsuz devran dönmüyor. Tabi borç almanın da bir sınırının olması gerekiyor. Sözüm meclisten dışarı ama, kimileri borç alma işini gerçekten abartıyor. Borç derken de bu zamanda akraba yada arkadaşlar borç vermediğine göre, bankalar ve kredilerinden söz ediyorum. Bir kredisi bitmeden ötekini çekiyor. Bir de kredi kartlarına da yükleniyor.

ARABAYA ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEREN BANKA DUYDUNUZ MU?

En sonunda da kara listeye girmemek için borç transfer kredisine başvuru yapıyorlar. Bankaların çoğu genelde İhtiyaç Kredilerine ve Kredi Kartlarına özel Borç transfer kredisi yapıyor. Bizlerde daha önceden En Uygun Borç Kapatma İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar konulu bir yazı yazmıştık. Binlerce insan da istifade etmişti. Hatta konut kredisi borç transferi yapan bir iki bankadan da söz etmiştik. Lakin taşıt kredisine özel olarak transfer kredisi yapan ve derleyen bankayı duymamıştı. Genelde ihtiyaç kredisi ile yüksek faiz ile çekiliyordu.

ZİRAAT BANKASI TRANSFER TAŞIT KREDİSİ FIRSATI

Yalnız geçenlerde araştırma yaparken bir bankanın arabaya özel olarak borç transfer kampanyasına şahit oldum. Bu bankanın Ziraat olduğunu da belirteyim. Transfer Taşıt Kredisi adı altında kampanya başlatmış ve şartlar çok çok özel. Sıkıntılı olan ve bu haberi duyan herkesin bu kampanyadan yararlanacağını düşünüyorum. Diğer bankalardaki taşıt kredisi borçlarınızı Ziraat bankası bünyesinde toplayabilir ve birleştirebilirsiniz. Bu sayede dağınık özeme günlerinden ve kabarık taksitlerden de kurtulursunuz.

VADE SAYISI VE DİĞER ÖZELLİKLER

Çünkü transferini gerçekleştirdiğiniz aracınızın yada araçlarınızın borcunu 48 aya kadar tekrardan vade yapabilirsiniz. Borçlar toplanır ve 4 yıla kadar sizin seçeceğiniz taksit sayısına göre yeni faiz oranı ile bölünür. Sizde aylık daha ufak ve tek taksit ile bu borcunuzu ödemede rahat bir nefes alırsınız. Bu kampanya da vade yılı kadar hem kasko hemde hayat sigortası yaptırmanız gerekecektir. Bu kredi kampanyasının tek şartıdır diyebiliriz. İster 0 km ve isterseniz de 5 yaşına kadar 2. el araçların kredi borçlarını transfer edebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI

Arkadaşlar taşıt kredi borcunu transfer etmek isteyenlerin bankaya araç ruhsatı, gelir belgesi ve nüfus cüzdanını sunması gerekiyor. Bu ufak ayrıntıyı da belirtmek istedim. Şimdi faiz oranına da değinelim. Zira merak ettiğinizi tahmin edebiliyorum. Bu kampanyada mükemmel bir faiz oranı karşılıyor. Ziraat bankası tüm vade ve limitlerde %1,19 faiz oranını belirlenmiş.Bu oran gerçekten çok düşük. Tabi şuan piyasa şartlarına göre konuşuyorum. Aksi takdirde diğer bir çok bankadan ihtiyaç kredisi borç transferi yapacaksınız ve bu da size en %1,50 faiz oranlarına patlayacak. Dolayısıyla ziraat bankasının verdiği %1,19 çok iyi.

20.000 TL TAŞIT TRANSFER KREDİSİ HESAPLAMASI

Örneğin başka bir bankada 20.000 TL taşıt kredisi borcunuz var. Aylık 2.000 TL ödemeniz var ve bu tutar sizi zorluyor. Sizde ziraat bankasına başvuru yaptınız ve 20.000 TL’yi 48 ay vade yapmak istediniz. Bankada faiz oranı olarak sizlere %1,19’u verdi. Artık sizin aylık taksit tutarınız 578,51 TL olacaktır. 35 yaşında birisi için yıllık hayat sigortası prim tutarı 21,64 TL dir. Ortalama kasko poliçesi 1.235 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz ise 100 TL kadardır.

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması

Aracımı satmak istiyorum ama kredisi devam ediyo ne yapmalıyım ?

Kredisi devam eden araç satılır mı? Kredisi devam eden aracın satışı, Kredisi devam eden araç araba nasıl satılır?- Çok fazla merak edilen ve internet aramalarında üst sıralarda yer alan bir konuya açıklık getirebilmek adına sizlerleyiz. Yüz yılların icadı olan otomobiller insanoğlunun en çok ihtiyaç duyduğu bir araç haline gelmiştir. Gerçi eski çağlarda bile tekerleğin icadı

About Benjamin