Go to ...

Ayda 151 TL’ye 5.000 TL kredi enpra.com’da


Masrafsız kredi, enpara.com, sigortasız kredi, en uygun kredi- 724krediler.com‘un şanslı okurları, mükemmel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Çekirdeksiz üzüm diye niteleyebileceğimiz bir krediden söz edeceğiz. Çıtır çıtır 5 bin liracık. Kim istemez ki? Zengini de ister, alt gelirli vatandaşta ister. Ufak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebileceğiniz bir limit. Tüm bankalarda bu krediyi veriyor. Bizlerde bu krediyi en uygun şekilde alabilmeniz için tüm bankaların kredi kampanyalarını açıklamaya çalışıyoruz.

ENPARA.COM İLE KREDİ FIRSATI

Tarafsızlığımız gereği bankaların paylaştığı haberlere ekstra bir şey katmadan sade ve yalın bir anlatım ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede de yazılarımız çok fazla beğenilip, tercih ediliyor. Bugünde elinizin altında bir seçeneğinizin olması adına enpara.com’un kredi haberinden söz edeceğiz. Sizlerde kolay başvuru ve kolay kredi alma imkanına kavuşabileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan enpara.com’a dair tüm merak edilenleri açıklamaya çalışalım.

ENPARA.COM BİR BANKA MIDIR? TAM OLARAK NE ANLAM TAŞIYOR?

Değerli dostlarımız, enpara.com bir dijital bankacılık sistemidir. Hatta Türkiye’nin ilk dijital bankacılık sistemidir desek yalan olmaz herhalde. QNB Finansbank’a aittir. Yalnız bu sistemde bankada ve banka şubelerinde ne yapabiliyorsanız, aynı şeyleri bankaya gitmeden internet aracılığı ile 2 dakikada halledebiliyorsunuz. Ayrıca bu sistemde havale ve eft işlemleri de sonsuza kadar sınırsız ve ücretsiz bir şekilde yapılabiliyor. Yüz binlerce kişi bu sistemi tercih ediyor.

İşin açıkçası bende bu bankadan bir hesap aldım. Çok fazla çarşıya uğrayamıyorum. Dolayısıyla bankasal işlerimi enpara.com ile yapmaya başladım. Ayrıca ayın en paralısı olursanız ekstradan fırsatlar yakalayabiliyorsunuz.

ENPARA.COM DA NE DOSYA MASRAFI NE DE SİGORTA MASRAFI VAR

Evet yanlış duymadınız. Benim en nefret ettiğim şey kredi tahsis ücreti veya dosya masrafıdır. Ayrıca kredi tahsis ücretine de hiç bir şekilde anlam veremem. Neyin tahsisini yapıyorsun. Sonuçtaki bankadaki paradan bana istediğim krediyi faizi ile veriyorsun birde ekstra masraf çıkınca insan bir adım geri atıyor. enpara.com’da ekstradan eleman çalışmaz. Çay masrafı, temizlik masrafı, kira gideri vs. olmadığından, bu krediye de yansır.

Sonuçta banka verdiği krediden kendi masraflarını da çıkarmaya çalışır. Ama ekstradan gideri olmadığı zaman sizlere de kredi sunulduğu zaman; hem düşük faiz imkanı sunulur, hemde ek giderler alınmaz. Bu işin aslı budur. enpara.com’un ne olduğunu daha da iyi kavramış oldunuz. Hadi bakalım şimdide kredi özelliklerini inceleyelim.

ENPARA.COM KREDİ ÖZELLİKLERİ

Değerli dostlarımız, enpara.com kredi verdiği zaman 48 aya kadar vadelendirebiliyor. Ayrıca en düşük kredi limiti 1.000 TL iken, en yüksek kredi tutarı ise 30.000 TL dir. Yani bankaya gitmeden 30 bin lirayı anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Demin yukarıda da belirttiğim gibi bir kuruş ekstra masrafınız olmuyor. Sigorta yaptırma derdiniz de olmuyor. Faiz oranı %1,29 ile %1,35 arasında değişiyor. Kredi vadesi arttıkça faiz oranı da artıyor.

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA ORANLARI

5.000 TL İhtiyaç Kredisini 12 ay vade ve %1,29 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödeme tutarınız 459,77 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da tek kuruş ödemiyorsunuz. Ayrıca sigortaya da para ödemiyorsunuz. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 5.517,29 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2428 dir.

5.000 TL İhtiyaç Kredisini 24 ay vade ve %1,29 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödeme tutarınız 252,06 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da tek kuruş ödemiyorsunuz. Ayrıca sigortaya da para ödemiyorsunuz. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 6.049,55 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,7552 dir.

5.000 TL İhtiyaç Kredisini 36 ay vade ve %1,34 faiz oranı ile aldığınızda aylık ödeme tutarınız 150,66 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da tek kuruş ödemiyorsunuz. Ayrıca sigortaya da para ödemiyorsunuz. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 7.232,01 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,2700 dir.

ENPARA.COM’A NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Değerli okurlarımız, enpara.com müşterileri 5 dakika içerisinde kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar. Ama müşteri olmayanlarda kesinlikle banka şubesine uğramıyorlar. enpara.com sitesine ulaşmak için qnbfinansbank.enpara.com/ bu linki kullanabilirsiniz. Buradan kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle sizleri enpra.com müşterisi yapıyorlar. Ardından da 10 gün içerisinde sizi evinizde ziyaret ediyorlar. İmzanızı alıyorlar.

Bundan sonrada her türlü işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Herhalde olan biten tüm durumu sizlere izah ettik ve eksik bir yan kalmadı. Sizlerde banka şubeleri ile uğraşmak istemiyorsanız, dijital bankacılık sistemi olan enpara.com’u ve kredilerini düşünebilirsiniz. Sıra bekleme, belge sunma vs. gibi hiç bir derdiniz olmuyor. Yeni bir kredi haberinde buluşuncaya dek hoşça kalın. Görüşmek dileğiyle…

LÜTFEN 5.000 TL’YE İHTİYAÇ DUYAN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

48 Ay vadeli Acil 10 bin lira kredi için hangi bankaya gitmeliyim?

 

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank’tan Çıtır 5.000 TL Kredimini İnanılmaz Derecede Düşük Faizli

Halkbank Kredi mini, düşük faizli, büyük avantajlı halkbank ihtiyaç kredisi- Düşük limitli nakit ihtiyaçlarınız için çok özel ve çok güzel bir kredi kampanyası haberi hazırladık. Hepimizin kendimize göre bir giderleri oluyor. Örneğin çamaşır makinemiz bozulabiliyor ve yenisine ihtiyaç duyabiliyoruz. Yada kasko yaptırmamız gerekebiliyor. Yani bunun gibi ufak ihtiyaçlarımız oluyor ama gel gör ki bu ihtiyaçlar

About Benjamin