Go to ...

Akbank Axess Kredi Kartı İle Ekstra 400 TL Cip Para Kazanın


İlk Defa Axess Kredi Karı Alanlara 400 TL Ekstra Cip Para, Akbank Dirakt İle Axess Kredi Kartı Başvurusu – Sevgili okurlarım. Bu gün bankaların en yeni haberlerini gözden geçirdim. Sonra bir haber ile karşılaştım. Hemen bu haberi sizler ile buluşturmak istedim. Haberimizin temelini ülkemizde çok fazla kullanılan bir bankanın, çok fazla kullanılan bir kredi kartı haberi oluşturacak. Biliyorsunuz ki büyük ihtiyaçlarımız da krediler en büyük çözüm yolumuz. Ufak tutarlardaki ihtiyaçlarımız da ise kredi kartları hemen yardımımıza koşar.

AKBANK’DAN AXESS İLE BEDAVA ALIŞVERİŞ FIRSATI

Kredi kartlar en büyük yardımcımız. Ufak tutarlarda ki ihtiyaçlarımız da kimseye minnet etmeden ve ettirmeden, kolayca bu ihtiyacımıza ulaşabilmemize olanak tanır. Ayrıca kredi kartları bizlere bedava alışveriş yapabilmenin imkanını da tanır. Yazımızda bedava alışveriş üzerine kuruluyor. Akbank Axess kredi kartı ile sizlere ekstradan cip paralar kazanabilmenize olanak tanıyor. Hemde öyle böyle bir alışveriş değil. Kampanya çok güzel. Müsadeniz ile şimdide bu kampanyanın özelliklerini, sizlere aktarmak istiyorum. haydi o zaman. başlayalım.

İLK DEFA AXESS’Lİ OLANLARA 400 TL CHIP-PARA FIRSATI

Akbank müşterileri için bence çok güzel bir kampanya hazırlamış. Özellikle çok fazla alışveriş yapanların bu kampanyayı incelemesini ve değerlendirmesini öneriyorum. neden mi? haydi o zaman açıklayalım. Sizlerde akbank direkti kullanarak ilk defa axess kredi kartı başvurusu yaparsanız tamı tamına ekstradan 400 liraya kadar chip para kazanabilme fırsatı sunuluyor. Bu kampanya mayıs ve haziran ayında geçerlidir. Sizlerin de 30 haziran 2017 tarihine kadar ilk defa axess kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

KAZANDIĞINIZ CHIP PARALAR EKSTRADIR

Bu sayede de her ay yapacağınız ilk üç alışverişten yüzde on kadar bir cip para kazanırsınız. Bir anda en fazla ekstra 50 TL cip para kazanırsınız. Yıl sonunda ise en fazla 400 TL ekstra cip para kazanabiliyorsunuz. Bakın özellikle ekstra deyip duruyorum. Zira axess kredi kartınız ise diğer kampanyalardan cip para kazanmaya devam edersiniz. Ayrıca üye iş yerlerinden de cip para kazanırsınız. Bu kampanya ise sizlere toplamda 400 lira Ekstra cip para kazandırabilecektir. Zaten çekici yanı da burada.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR? ÖNEMLİ HATIRLATMA

Başvurunuzu akbank direkt ile gerçekleştirebilirsiniz. Akbank direkt için de müşteri numaranızı yada tc kimlik numaranızı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Kartınız geldikten sonra, hemen bu kampanyadan yararlanamazsınız. Bu açıdan da önemli bir hatırlatmadan bulunmak istedim. Katılım sağlamak isteyenlerin yapması gereken çok ufak bir iş var. O da; SMS atmak. Telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz ve ekrana ILK yazıyorsunuz. Ardından bu mesajınızı 0,65 TL karşılığında 4566’ya yolluyorsunuz.

Mesajınız bankaya ulaşıyor. Ardından da bankadan kaydınızın alındığına dair bir mesaj geliyor ve böylece kampanyaya dahil edilmiş oluyorsunuz. Bu sayede de alışverişlerinizi yaparak ekstradan puanlar kazanıyorsunuz.

KAMPANYA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kampanya hakkında bilmeniz gereken bir iki durum var. Öncelikle kazandığınız chip paraların 2 gün içerisinde kartınıza yükleneceğini unutmayınız. Bunun dışında kartınıza yüklenen chip paraları ise 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. 7 günü kaçırmadan bedava alışverişin tadını çıkarmanızı tavsiye ederim. Ayrıca alışverişinizi iptal ettiğinizde, bu alışverişten kazanmış olduğunuz chip paraların da iptal edileceğini unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin