Go to ...
RSS Feed

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu


Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç bir özelliği yok. Sadece bankanın belirlediği limiti kullanabiliyorsunuz. Ben ise diyorum ki, Öyle bir kredi kartı kullanın ki, başkasına ihtiyaç duymayın.

HALKBANK PARAF PLATİNUM KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Evet yanlış duymadınız. Sadece bir kredi kartımızın olması gerekiyor. Aylık limiti de bizim ödeyebilme gücümüze göre belirlenmesi gerekiyor. Ayrıca bir kredi kartı da özellikleri ile sizlerin işinizi kolaylaştırarak en büyük yardımcınız olmalı. Aslın da ülkemizde bu tip kartlar var. Bu kartlardan birisini de Halkbank sunuyor. Yazımızda Halkbank’ın Paraf Platinum Kredi Kartından söz edeceğiz.

SONRADAN TAKSİT YAPMA ÖZELLİKLERİ

Kredi kartlarının en önemli özellikleri arasında yer alıyor, taksit yapma özelliği. Peki peşin olarak yaptığınız alış verişi sonradan taksitlendirmek isterseniz? İşte bu özellik bazı kredi kartlarında yok. Paraf Platinum’da ise mevcut bir özellik. Sizlerde Halkbank internet şubesi aracılığı ile yada 08502220400 numaralı halkbank dialog hizmeti aracılığı ile peşin alışverişlerinizi sonradan 12 aya varan taksitler yapabilirsiniz. Taksit yapabileceğiniz en az tutar 50 TL dir. En üst tutar ise dir.

HGS VE FATURA ÖDEME TALİMATI

Sizlerde şehirler arası yolculuk yapıyorsanız, Paraf kartınıza otomatik HGS ödeme talimatı verebilirsiniz. Paraf kartınızdan HGS Harcamalarınız için ödeme talimatı verirsiniz ve ekstre zamanında ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Bunun dışınd aotomatik fatura ödeme talimatı da verebiliyorsunuz. Üstelik bu işlemler için de herhangi bir ücret yada komisyon alınmıyor. Elektrik, su, doğalgaz, Telekom, GSM ve televizyon gibi, aylık ödemelerinizi, paraf kredi kartınız ile artık ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

KİRA, EĞİTİM VE AİDAT TALİMATI

Aslında paraf ihtiyaç duyacağınız tüm hususlar için özellikler geliştirmiş. Örneğin bireysel kredi kartınız ile Kira ödemenizi, eğitim ücretlerinizi yada aidatınızı otomatik ödemeye bağlayabilirsiniz. Bu işlem için de %1 yani en az 5 TL işlem ücreti ödersiniz. Ama kira gibi önemli olan ödemeleriniz gecikmeden günü gününe ev sahibinizin, yada dükkan sahibinizin hesabına kolaylıkla yatar. Ödemelerinizi de 12 aya varan taksit seçenekleri ile gerçekleştirebilme imkanı sunulmaktadır. Bu arada bir karta en fazla 5 adet talimat verebiliyorsunuz.

PARAF GÜNÜ AYRICALIĞI

Burada kampanyanızı ve zamanını siz belirliyorsunuz. Parafta gerçekleştiriyor. Burada ayda bir defaya mahsus olmak üzere Ya %5 indirim, ya 2 ay erteleme, ya +4 ay taksit, yada 5 kat paraf para kazanma şansınız bulunuyor. Bu mükemmel bir fırsat. Ayrıca da her ay aynı gün yararlanabilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bilgiye parafcard.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER

Arkadaşlar paraf’ın özellikleri gerçekten de saymakla bitmiyor. Herhalde Paraf Platinum’un özelliklerini tek tek açıklamaya kalksak 2- 3 sayfa yazı yazmış olacağız. Ben kalan özelliklerin bazılarını da hızlıca buradan saymak istiyorum.Bunlar;

 • ATATÜRK HAVA LİMANI LOUNGE
 • ESENBOĞA HAVA LİMANI LOUNGE
 • VALE PARK İNDİRİMİ
 • ARTAN PARAF PARA
 • CUMARTESİ RESTORAN İNDİRİMİ
 • YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI
 • BİRİKİMLİ ALTIN MEVDUAT HESABI
 • TEMASSIZ ÖDEME ÖZELLİĞİ
 • 3D SECURE GÜVENLİK ÖZELLİĞİ
 • PARAF ÜSTÜ
 • SANAL KART
 • NAKİT AVANS
 • BİRİKİMLİ MEVDUAT TALİMATI
 • YABANCI PARA (YP) USD EKSTRE
 • BKM EKSPRESS
 • E-EKSTRE

 

HALKBANK PARAF PLATİNUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Arkadaşlar başvuru için bankaya uğramanıza ve zaman kaybına gerek yok. Bunun için online yolları kullanabilirsiniz. Dilerseniz şu linki parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru kullanarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Basit bir iki bilgi girişi yapıldıktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış olur. Paraf Platinum Kredi Kartınız da adresinize kadar kurye aracılığı ile gelir. Ayrıca SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Mesaj metnine PARAF yazıp bir boşluk bırakıp T.C: Kimlik Numaranızı yazarsınız. Sonrasında ise 3452’ye bu mesajınızı yollarsınız.

 

Tags: , , , , , ,

One Response “Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu”

 1. abdurrahman sarıcerci
  13 Kasım 2017 at 22:18

  bende banka İhtiyaç Kredisi vermiyorum çünkü kredi isterim lazım bende sağır dilsiz ve konuşma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar