Go to ...
RSS Feed

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu


Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu- Değerli okurlarımız, son zamanlarda tüm reklamlarda gördüğümüz ve bir çok insanın cüzdanında yer alan bir kredi kartı haberi ile karşınızdayız. Malumunuz kredi kartsız hayat çok zor. hepimiz alıştık. Peynir ekmek gibi kredi kartlarımızı kullanıyoruz. Yalnız bir çok kredi kartının da hiç bir özelliği yok. Fuzuli cebimizde taşıyoruz anlayacağız. İşin aslı bir çokları özelliksiz kredi kartlarından rahatsız ve şikayetçi.

ÖZELLİKSİZ KREDİ KARTLARI KREDİ NOTUNUN DÜŞMESİNE SEBEP

Ülkemizde çok kaliteli kredi kartları var. Bu durumu en başta itiraf etmek gerekiyor. bunun dışında birde ne olduğu belli olmayan kredi kartları var. Tek özelliği var oda harcama yapmak. Tabi hesap kitap yapmayınca da borçlar birikiyor. Ödenemeyen borçlarda kredi notumuzu düşürüyor hemde kara listeye girmemize sebebiyet veriyor. Ayrıca cebimizde 3-4 tane kredi kartı taşıdığımız da 30 – 40 bin liralık da bir risk taşıyoruz. Bundan dolayı da kredi notu düşük oluyor.

MÜMKÜNSE TEK KREDİ KARTI KULLANIN

Fazla kredi kartı gerçekten de başa bela. Bilinçsizce harcamaların yapılmasına sebebiyet veriliyor. Malum nefsimiz hiç durmuyor. Durmadan yeni yeni şeyler istiyor. İstedikçe en sonunda kredi sicilinin bozulması ile sonuçlanıyor. Aslında bunun yerine tek ve doğru kredi kartını seçmek gerekiyor. Bol özellikleri, avantajları ve fırsatları olan. Ayrıca da kredi kartı limitinizi de siz belirlerseniz bu sizin yararınıza olacaktır. Peki hangi kredi kartını seçmek gerekiyor?

İşin aslı bu site aracılığı ile en özel kredi kartlarına dair haberleri yapıyoruz. Ama kesinlikle yönlendirme yapmıyoruz. Zira bizlerin hiç bir finans kuruluşu yada bankalar ile bağlantımız olmadığından tarafsızlığımızı koruyarak, seçimi sizlerin yapmanızı istiyoruz. Bugün sizler için CEPTETEB Kredi kartı özelliklerinden söz edeceğiz. Bu sayede sizlerde özel bir kredi kartının varlığından haberdar olacaksınız.

CEPTETEB KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Bu kart kişiye özel oluyor. Kartınızda hangi özelliklerin olmasını istiyorsanız yine siz belirliyorsunuz. Kendi avantajlarınızı ve fırsatlarınızı yine kendiniz belirliyorsunuz.Bazı paketleri oluyor. Bu paketlere az sonra değineceğiz. Ama bu paketleri seçmeden bile çok avantajlı özellikleri elde edebiliyorsunuz. Dilerseniz bazılarını kısaca hemen sayalım. En büyük özelliği alışverişlerinizden bonus kazanmanız. Ayrıca alışveriş yaptığınız yer üye iş yeriyse ekstradan daha da fazla bonus kazanırsınız.

İLK 50.000 KİŞİ’DEN HİÇ BİR ZAMAN KART AİDATI ALINMAYACAK

Bonus üye iş yerlerinden alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Üstelik vade farksız. kazandığınız bonusları da gönül rahatlığı ile harcayabilirsiniz. Bunun dışında kredi kartına başvuru yapacak ilk 50 bin kurucu üye den kart aidatı alınmayacak. Şuan için bu limit dolmuş değil. 50 bin kişiye ulaştığı  anda cepteteb’in web sitesinden görebilirsiniz. Bu fırsattan yararlananların hiç bir zaman kart aidatı ödemeyeceklerini belirtelim.

Kartınıza tanımlama yaparken de CEPTETEB internet şubesinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz özellikleri kartınıza entegre edebiliyorsunuz. Gereksiz ve işinize yaramayacak özellikler ile uğraşmazsınız. Nokta atış anlayacağınız. Ayrıca bir de paket seçenekleri var. Bunlardan da yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi de bunları teker teker inceleyelim.

HAFTA SONU PAKETİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde karı koca çalışıyor ce sadece hafta sonları ailecek bir şeyler yapabiliyorsanız bu paketi düşünebilirsiniz. Çünkü bu paket sayesinde restoran ve sinema alışverişleriniz de çok güzel ve çok özel alışveriş imkanından yararlanırsınız. Hafta sonu restoran harcamalarınızı cepteteb kredi kartınız ile yaparsanız ve bu tutar 100 lira ve üstündeyse size %10 oranında bonus olarak geri döner. Restoran harcamalarınızdan bir ay da toplam kazanacağınız en fazla bonus 75 TL olacaktır.

Bunun dışında sinema harcamalarınızdan ise %50 indirim kazanırsınız. Bir ayda ise toplamda kazanabileceğiniz indirim tutarı 75 liradır. kazandığınız ve yüklenen bonusları bir ay içerisinde kullanmazsanız Hafta sonu paketinin bir yıllık ücreti 200 liradır. Bunu bir yıl boyunca kullanabilir ve faydalanabilirsiniz.

SHES PAKETİ ÖZELLİKLERİ

Bu paket özelliği sayesinde kredi kartınız ile 100 lira ve üstü yapacağınız giyim, çocuk giyim, kozmetik harcamalarında %5 Bonus kazanıyorsunuz. Her ay toplamda 50 liraya kadar bonus kazanabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise kuaför, sağlık kuruluşu, masaj  ve cilt bakımı harcamalarında da 3 taksit yapabilirsiniz. Harcama yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde bonuslar kartınıza eklenecektir. Kartınıza yüklenen bonusları bir ay içerisinde harcamanız gerekiyor.

She paket yıllık ücreti 69 TL’ dir. Bu paketi alırsanız bir yıl boyunca yararlanabiliyorsunuz. Cilt bakımı, masaj, kuaför için BAKIM, sağlık kuruluşu harcamalarında ise SAĞLIK yazıyorsunuz sonra da bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son dört hanesini yazıyorsunuz. Ardından da 4616 tuşlarını tıklayarak mesaj atıyorsunuz böylece taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz.

MARKET PAKETİ ÖZELLİKLERİ

Market paketini alırsanız, kredi kartınız ile yapacağınız yüz lira ve üstü alışverişlerinizde %5 indirim kazanırsınız. market paketinden aylık en fazla 50 lira kazanırsınız. Kazandığınız bonuslar kartınıza yüklendikten sonra bir ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Market paketinden yıllık yararlanırsınız. Yıllık ücretinin ise 150 lira olduğunu hemen belirtelim. Başvuru için bu;

cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Basvurusu&KuponNo=Kredi_Brand_Search_CEPTETEB#Step1 linkten yararlanabilirsiniz. Böylece ilgili sayfaya ulaşır ve gerekli bölümleri doldurarak kredi kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, özel bir kredi kartının detaylarından sizlere bahsetmeye çalıştık. Umarım ki sizler için de faydalı ve istifadeli bir yazı olmuştur. Yeni bir banka, kredi ve kredi haberinde buluşmak dileğiyle. O zamana kadar hoş kalın, hoşça kalın…

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri İçin Tıkla

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Kredi Kartı