Go to ...

Türkiye’nin En Bonkör Kartı, Yapı Kredi Worldcard


Yapı kredi Bankası WorldCard Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Sevgili dostlarımız, bugün sizler için çok özel bir kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Lakin tüm uzmanların tavsiye ettikleri bir durum var. O da Tek kredi kartı kullanma. Ayrıca kredi kartlarının da limitini yine bizlerin belirlenmesi. Birden fazla kredi kartı kullanma her zaman için, bizler için çok büyük riskler oluşturmaktadır.

KREDİ KARTI SEÇME ÖZELLİKLERİ VE ÇOK GÜZEL BİR TAVSİYE

Bu risklerin en önemlisi de Kara Listedir. Kredi kartı olmadan yaşamımızı sürdüremiyoruz. Peki hangi kredi kartını seçmeliyiz? sorusu ister istemez ortaya çıkıyor. Sonuç itibariyle ülkemizde onlarca kredi kartı var. Bu kartlardan birisini tercih edeceksek, hangi yolu izlemeliyiz? Tabi bu soruya genel anlamda cevap vermem mümkün. Zira bir kredi kartı seçilirken evvela taksit yapıp yapmadığına bakmak gerekiyor. Taksit özelliği kredi kartlarının asıl kullanma nedenidir.

Bunun dışında kampanyalar ve harcama fırsatları da sunması gerekiyor. Birde bir AVM’ye girdiğiniz de o kredi kartınızı taşıdığınız üye iş yerlerinin fazlaca olması gerekmektedir. Bu sayede de kampanyalara kolay ulaşabilirsiniz. Birde size bedava alışveriş yapabilme imkanı da sunmalıdır. İşte bugün sizler için söz edeceğimiz kredi kartı saydığımız özelliklerin fazlasını taşıyor. Yapı Kredi Worldcard’ın özelliklerini merak ediyorsanız yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI WORLDCARD KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Yapı kredi Bankası Wordcard ülkemizde çok fazla üye iş yerine sahi olan ve çok fazla kazandıran, çok özel bir kredi kartıdır. Zaten sizler için en önemli koşul üye iş yerinin fazla olmasıdır. Ayrıca Financal Times’in Prestijli dergisi The Banker tarafından da seçilen 10 kredi kartı arasına giren tek Türk kredi kartıdır. Sizlerde üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde taksitli alışveriş yapabilme imkanına sahip olursunuz. Bunun dışında bol bol bedava alışverişin de tadını çıkarırsınız.

Zira yaptığınız alışverişlerde Worldpuan kazanırsınız. Ayrıca sizlere özel kampanyalar ve fırsatlarda sunulmaktadır. Bu sayede de alışverişten tat aldığınız gibi, işleriniz de çok çok kolaylaşır. Kazandığınız worldpuanlar ile de özgürce alışveriş yaparsınız. Ha bir de kazandığınız worldpuanlar ile Turkcell Dakika veya TL de alabilirsiniz. Bir de hızlı cep özelliği sayesinde de istediğiniz anda Turkcell TL paketi satın alabilirsiniz.

Taksitli avans alabilme imkanınız da bulunmaktadır. Acil durumlarda, herkesin acil nakite ihtiyacı olabilir. Diğer kredi kartlarının çoğunda aldığınız nakit avansı 1 ay da geri ödersiniz. Ama Yapı kredi bankası 5 ay ile 12 arasın da vade yapabilme şansı sizlere sunuyor. Sizlerde acil ihtiyacınızı giderip, ufak taksitler ile borcunuzu ödüyorsunuz.

YAPI KREDİ WORLDCARD KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Başvurunuzu yapı kredi internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lakin sizlere kolaylık olsun diye online başvuru yapabileceğiniz linki de belirtelim. Dilerseniz bu linki; yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu kullanabilirsiniz. T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu numaranızı girdikten sonra 5 adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, bugün sizler için yapı kredi bankası worldcard hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Tabi karar verme noktasında özgürsünüz. Diğer bankaların kredi kartı özelliklerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Böylece yazımızın sonuna gelmiş olduk. Yeni bir haberde buluşuncaya kadar hoşçakalın…

SİZLERDEN RİCAM ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Akbank Axess Taksitli Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Kartı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin