Go to ...
RSS Feed

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Ekstra ChipPara


Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, Axess 50 TL Esktra Chip-para Fırsatı – Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir konuma yükselmiştir. Adeta günlük ilişkilerimizi düzenleyen bir harcama aracıdır. Hatta öyle bir sayıya ulaştı ki, akıllara durgunluk verecek düzeyde. Avrupa ülkeleri arasında en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülkesiyiz. Kartsız yapamıyoruz. Vatandaşın aldığı maaş borçlara gidiyor zaten. Suyunu hemen çekiyor. Doğal olarak da hayatı devam ettirebilmek için kredi kartı almak durumunda kalıyorlar.

ÖZELLİKLERİ OLAN KREDİ KARTLARINI TERCİH EDİN

Kredi kartı tercihi de oldukça fazla önem arz ediyor. Bazı bankaların öyle kartları var ki, inanın ki hiç bir işe yaramıyor ve hiç bir özelliği yok. Banka bir limit belirlemiş ve siz onu harcıyorsunuz. Bu kredi kartının tabiatına aykırı bir durum. Kredi kartı aldığınızda özellikleri ile sizlerin ihtiyacınızı gidermeli. Örneğin bir çok yerde geçmeli. Yani üye iş yeri sayısı fazla olmalı. Size bol bol bedava harcamalar kazandırmalı ve en önemlisi de taksit imkanı sunarak alamadığınız ürünleri temin edebilmenize olanak tanınmalı.

BUGÜN AKBANK AXESS KREDİ KARTINDAN SÖZ EDECEĞİZ

Her şey iyi tamam ama, özellikleri olan, herkesçe tercih edilen, o özel kredi kartı nereden ve nasıl bulunur? sorusunu soracaksınız. Aslında ülkemizde çok güzel kredi kartı markaları var. Bu site üzerinden de bu kartlara yer verdik. Bu yazı ile de yine çok fazla tercih edilen ve üye iş yerlerinin çokluğu ile işinize yarayacak bir kredi kartı kampanyasında söz edeceğiz. Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası ile 50 TL çip para veriyor. Haydi şimdi de dilerseniz bu kampanyanın detaylarını hızlıca değinelim.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Sizlerde özel bir kredi kartı arıyorsanız akbank axess kredi kartı sizleri bekliyor. Üstelik Akbank direktten başvuru yapacaklara 50 TL cippara fırsatı da tanınıyor. Axess kredi kartı ile bol bol bedava alışveriş imkanı yakalayacaksınız. Yüz binlerce üye iş yerinden de taksit imkanı elde edebilirsiniz. Mil puan bile kazanarak bedava uçak bileti elde edersiniz. Acil nakit ihtiyacınızda sizlere 9 taksitli hızlı para imkanı sunuyor. Hesabınızda para yoksabile kartınızdan eft ve havale yapabilirsiniz.

Bir SMS atarak anında kartınıza 500 lira tanımlatabilirsiniz. ve dilediğinizde çekebilirsiniz. Aldığınız ürünü daha sonra ödemek için erteleme özelliği de vardır. Ayrıca aldığınız bir ürünü taksitlendirebilirsiniz. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı da bu karta 9 ay taksit ile transfer edebilirsiniz.Özellikler saymakla bitmiyor. Başvuru yapacaklar dilerse bu webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx linki kullanabilirler.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI KAMPANYASI DETAYLARI

Kampanya nisan ayı içerisinde Axsess asıl kredi kartı alacak müşteriler için geçerlidir. 1 Nisan tarihinden önce Axess kredi kartı olan yada, 1 nisan tarihinden önce axess kredi kartı alanlar dahil değildir. 30 Nisan tarihine kadar İlk defa Axess kredi kartı sahibi olanlara 50 TL chip-para kazanma şansı doğuyor. Sizlerde kartınızı aldıktan sonra 31 mayıs tarihine kadar ilk alışverişinizden sonra, bir iş günü içerisinde 50 lira cipparanız hesabınıza yatıyor. Bu arada bu kampanyada sadece bir defa yararlanabilirsiniz.

Akbank şubelerinden, telefon bankacılığından, akbank ATM’lerinden, akbank direkt, akbank.com, axsess.com.tr ve facebook ve sms ile yapılan başvurular kampanyaya dahildir. Başvuru yaparken axess’i seçmeyi unutmayınız. Çünkü free, wingus, ek kart, ticari kart ve sanal kart başvuruları kampanya dahilinde değildir. Kazandığınız chip paranın kullanım süresi 7 gündür. bunu sakın unutmayın. Tabi 50 lira sadece ek chip paradır. Bunun dışında üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden de chip para kazanırsınız.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar