Go to ...
RSS Feed

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri İçin Tıkla


Cardfinans kredi kartı başvurusu, cardfinans kredi kartı özellikleri- Kredi kartım benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Yeni bir kredi kartı istiyorum diyenlere müthiş bir yazı derledik. Belkide bu yazı derdinize derman olabilir. Vatandaşın cbinde bir kaç tane kredi kartı var ama özelliklerine baksan beş para etmeyen ve sadece harcama imkanı tanıyan kartlar olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizde özelliksiz ve bol özelliklere sahip kredi kartları var. Bizim de özelliksiz kart ile işimiz yok.

DOĞRU KREDİ KARTI TERCİHİ

Buradan özellikleri olmayan ve kedi kartı tanıtımı yaparak sizlerin vaktini çalmayacağız. Ülkemizde çok güzel kullanımı özellikleri olan kredi kartları var. Bizlerde bu site aracılığı ile işinize yarayabilecek kredi kartlarının tanıtımını yapmaya çalışıyoruz. Çünkü kredi kartı olmadan hayatımızı çeviremez hale geldik. Kredi kartları en az kimliğimiz kadar önemli. Lakin maden bu kadar önemli o halde doğru kredi kartı taşıdığınıza emin misiniz? Doğru kredi kartı tercihi ekonomik rahatlama anlamına gelmektedir.

CARDFİNANS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Deminde söz ettiğim gibi ülkemizde çok kaliteli kredi kartları var. Bu kredi kartlarından bir tanesi de Qnb Finansbank’a ait olan CardFinans. Yüz binlerce kişi bu özel kredi kartını kullanıyor. Tabi bunda müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı özellikleri de etkili oluyor. Peki bu özellikler neler ve başvurusu nasıl yapılır? Bu sorularının cevabı da yazımızın devamında. Madde madde en önemli özellikleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Dilerseniz ilk önemli özellik ile yazımıza devam edelim.

HEDİYE PARA ÖZELLİĞİ

Arkadaşlar 400 ile 500 liraya kadar para puan vereni duymuştum ama 1.500 Liraya kadar hediye para veren kredi artını ilk defa duyuyorum. Card Finansınız ile 150 liralık alışveriş yaptıktan sonra POS cihazından çıkan slipi atmayınız. Zira burada bir teklif yazıyor olacak. Bu teklife göre harcama sözü verirseniz karşılığında da hediye para puanlar sizi bekliyor. 150 lira ile 1.500 lira arasında bir hediye para puan kazanabilirsiniz. Tabi bu limiti banka belirliyor.

Kullanılabilir hediye paranızı öğrenmek isterseniz HEDİYE yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz. Ardından da kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 2273’e mesaj atıyorsunuz. Dilerseniz şimdide diğer özelliğine geçelim.

ÜCRETSİZ ANINDA KREDİ ÖZELLİĞİ

İnsanız ve acil nakit para ihtiyacımız olabiliyor. Bu durumda da 250 lira ile 20 bin lira arasında kefilsiz ve formalitesiz hızlı bir şekilde nakite kavuşabiliyorsunuz. Geri ödemelerinizi de 12 aya kadar vadelendirebili ve eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. 5.000 TL para aldığınızı varsayalım. Bu durumda aylık taksit tutarınız 478,95 TL olacaktır. İşlem ücreti alınmayacaktır. Toplam masraf ise 746,3 TL olacaktır. İşinizi görmesi ve hızlıca alabilmeniz açısından oldukça güzle bir özellik.

ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS ÖZELLİĞİ

Burada sizlere sunulan nakit avans özelliğinde taksit olması dikkatleri üzerine topluyor. Hani normalde olsa en fazla 60 aya kadar nakit avans alırsınız ve yüksek faiz oranları ödersiniz. Lakin burada cumartesi pazar günleri de dahil olmak üzere, günün istediğiniz saatinde taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Tabi belirli bir limit çerçevesinde. En az 300 TL ve en fazla da 4.000 TL çekebilirsiniz. 12 aya kadarda taksit yapabilme şansınız oluyor.

4 bin nakit avansı 12 ay taksit ile çekerseniz aylık ödeme tutarınız 383,16 TL olacaktır. İşlem ücreti de alınmıyor. Toplam masraf ise 597,04 TL olacaktır. Bu arada uygulanan faiz oranı %1,84 dür.

TAKSİT KOLAY ÖZELLİĞİ

Bir mağazaya girdiniz ve satılan ürünlerde taksit olmadığını öğrendiniz. Peşin alacak durumunuz da yok. Sonuçta  çocukların eğitim giderleri ve ev masrafları var. Ama almasanız da çok fazla içinizde kalacak. Bu durumda cardfinans mükemmel bir hizmet sizlere sunuyor. Beğendiğiniz ürünü peşin aldıktan sonra taksit yapıveriyor. Dilerseniz taksidinizi 3 ay, dilerseniz de 12 aya kadar belirleyebiliyorsunuz. 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizi, ekstreye yansımadan taksitlendirebilirsiniz.

EKSTRE TAKSİTLENDİRME

Bir baktınız bu ay çok fazla ödemeniz var ve kredi kartının biriken borcunu ödeyebilme imkanınız veye ihtimaliniz yok. Yada kredi kartı borcunuzu öderseniz maddi olarak bir kaç ay sıkıntıya düşeceksiniz. İşte bu durumda size yardımcı olabilmek adına Cardfinans ekstre taksitlendirme özelliğini geliştirmiş. Kredi kartınızın asgari ücretini ödüyorsunuz. Ardından kalan kısmının borcunu da 12 aya kadar taksitlendirerek ödeyebiliyorsunuz.

FATURA ÖDEME ÖZELLİĞİ

Her ay fatura takip etmekten bıktınız. Bu durumda cardfinansınıza otomatik fatura ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Bazende hesapta para olamayabiliyor. Elektrik faturası, doğalgaz faturası, telefon faturası derken birikiyor. İşte Cardfinans hesabınızda para olmasa bile faturalarınızı ödeyebiliyor. Başıma gelmez demeyin. Para bu. Bir anda biti veriyor ve bir anda ihtiyaç oluyor. Mühim olan ihtiyaç olduğunda çözüme kavuşturabilmek de.

MARKET VE BENZİN PROGRAMI

Sizlerde bu programa dahil olabilirsiniz. Bu sayede 50 lira ve üstü alışverişlerinizde %5’de indirim kazanabilirsiniz. Her ay 300 lira harcayacağınızı belirtirseniz 30 TL de indirim elde edersiniz. Dilerseniz ayda 500 liralık paketi de tercih edebilirsiniz. Hani çok fazla market ve akaryakıt alışverişi yapıyorsanız 500 liralık paketten 50 lira indirim kazanıyorsunuz. Sizlerde bu pakete katılmak istiyorsanız BM yazarak 2273 mesaj atmalısınız. Banka yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.

HARCAMA ÖTELEME

Sonunda o çok istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünü buldunuz. Fiyatı da biraz kabarık ve mağazada da sadece bir kaç tane kalmış. Sizlerde bunu almak istiyorsunuz ama bu ay ekstrenize yansırsa bu sizin evinizin ekonomisini çok derinden etkileyecektir. Hani bir ay beklesem deseniz yoğun ilgi olduğundan gelecek ay kalmayabilir. İşte burada da CardFinans imdadınıza yetişiyor. Yaptığınız harcamayı bir ay sonraki ekstrenize öteleyebiliyorsunuz.

CARDFİNANS KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ya avantajları çok iyi ben de bu kredi kartına başvurmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Zira çok kolay bir başvurusu var. Öncelikle bu cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_CardFinans link ile hızlı başvuru adımına ulaşabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı ve kimlik numaranızı girerek hemen başvuru işleminizi başlatın.

Sevgili okurlarımız, daha fazla özellik sizler ile paylaşmak isterdik ama, yazımızın da bir sonu var. Bu açıdan en fazla ön plana çıkan özellikleri bir araya getirmeye çalıştık. Bu özellikler dışında onlarca özellik ve hizmet daha da var. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle.

SİZDEN RİCAM BİZLERE DESTEK OLABİLMEK ADINA BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ? 

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Başvurusu

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Kredi Kartı