Go to ...

Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Başvurusu


Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Başvurusu- Özel bir kredi kartının tanıtımı ile karşınızdayız. Herkes kredi kartı taşıyor. Ama bir çok kimse kartının ne özelliklere yaradığını bilmiyor. Zaten piyasadaki bir çok kredi kartının da harcama yapma özelliğinin dışında hiç bir özelliği yok. Sadece belirli bir limit var ve siz bu limit dahilinde harcama yapıp ödemelerinizi aylık yapmaya çalışıyorsunuz. Ama kredi kartlarının kullanım amacı bu değil olamazda zaten.

KREDİ KARTLARININ KULLANIM AMACI

Kredi kartının asıl yayılmasının amacı taksit yapabilme özelliğinin olmasıdır. Çünkü evde buzdolabı, çamaşır makinesi veya TV bozuluverir. Mecburen almanız gerekir ama ülkemizdeki kaç kişi cebinden 2 -3 bin lira birden çıkarıp verebilir ki. Asgari ücret belli. Çalışanların yarısından fazlası da asgari ücret ile hayatını çevirmeye çalışıyor. Dolayısıyla kredi kartlarının taksit özelliği asıl amacıdır. E bir bakıyorsun adamın 5 bin lira limitli kartı var ama daha taksit bile yapamıyor.

KREDİ KARTLARININ TERCİH EDİLME NEDENLERİ?

Sevgili okurlarımız, deminde belirttiğimiz gibi kredi kartlarının ilk tercih edilme nedeni taksit yapabilmesidir. Bunun dışında size kampanyalar sunması gerekir. Örneğin memursunuz ve iş başı yapacaksınız. Kıyafet almanız gerekiyor. Kıyafet mağazası da diyor ki şu kart sahiplerine hem %20 indirim hemde 9 taksit. Bu kaçırılmaz bir fırsat. Bunun gibi binlerce kampanya var. Ayrıca avantajları da cabası. Birde bir kredi kartı size bedava alış veriş yapma keyfini ve zevkini tattırmalı.

Ülkemizde başvuru yapabileceğiniz çok güzel ve özel kredi kartları bulunuyor. Bugünde sizler için son derece özel bir kredi kartının tanıtımını yapmaya çalışacağız. Garanti Bankası Bonus American Express kredi kartı nedir ne değildir tüm ayrıntıları yazımızın devamında bulabileceksiniz. Dilerseniz bir an önce bu özel konunun ayrıntılarına inelim.

GARANTİ BANKASI BONUS AMERİCAN EXPRESS KREDİ KARTI AYRINTILARI

Sizlerde çok fazla günlük alışveriş yapıyorsanız ve kredi kartı kullanıyorsanız bu kart tamda size göre. Zira akaryakıt, restoran ve market harcamalarınızda ekstradan 420 lira bir yılda bonus kazanabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. Peki nasıl oluyor bu durum onuda hemen açıklayalım. Garanti bankası American Express kredi kartınız ile market, akaryakıt ve restoran alışverişlerinizde eksrtradan da %1 bonus kazanıyorsunuz. Bir ayda ise toplam 25 TL bonus kazanıyorsunuz.

AYLIK BONUSUNUZU 35 TL’YE ÇIKARABİLİRSİNİZ

Aylık 25 TL bonus kazanma şansınızı 35 lira kazanma fırsatına çevirebilirsiniz. Bunun için de ayda 10 defa 25 liralık ve üstü market, restoran ve akaryakıt alışverişi yaparsanız 10 liradan da ekstradan bonus kazanıyorsunuz. Bu da bir ayda 35 TL bonus yapıyor. Aynı gün aynı yerden alışveriş yaparsanız yalnızca ilki geçerli olacaktır. İnternetten yaptığınız alışverişleriniz de kampanya dahilindedir. Temassız ödemeleriniz ve mail order işlemleriniz de kampanya kapsamında.

YILLIK KART AİDATI NE KADAR?

Kazandığınız bonuslar, harcamanızı yaptığınız bir sonraki ay kartınıza yansıtılacaktır. Kazandığınız bonusları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Lakin bonuslar ile yaptığınız harcamalar bu kampanyaya dahil edilmiyor. Şimdi oldukça fazla merak edilen aidat konusuna değinelim. Garanti Bonus  American Express kredi kartından yıllık aidat bedeli alınıyor. Yıllık aidat olarak ödemeniz gereken tutar 117,5 TL dir. Ayrıca ek kartınız da varsa bunun için de 58,5 TL ödeme yapmanız gerekir.

AMERİCAN EXPRESS’İN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ HANGİSİ
  • Karttan Havale ve Eft: Hesabınızda para yok ama para transferi gerçekleştirmeniz ve ödeme yapmanız gerekiyor. O halde daha fazla merak etmeyin. Çünkü American Express kartı sizin yerinize bu işleminizi gerçekleştirir.
  • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans: Nakit ihtiyacınız olabilir. Bu durumda da kefile ve imzaya gerek duymadan belirli bir limitte para alabilir ve bunu da aylık taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.
  • Ekstre Atlat: Bu özellik sayesinde de nakite sıkıştığınız bir ay için ekstrenizi bir ay kadar erteleyebiliyorsunuz. Ne olur ne olmaz. Bu durumda düşünülmüş anlayacağınız.
  • İşlem Ertele: Yaptığınız alışverişleri dilerseniz bir sonraki ay ödeyebilirsiniz. Çünkü işlem erteleme özelliği de vardır.
  • İşlem Taksitlendir: Alışveriş yaptınız. Bunu da mecburen peşin yapmak zorunda kaldınız. Lakin sonradan bu işleminizi taksitlendirebiliyorsunuz.
  • Taksit Para: Acil Para ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bir diğer özelliktir.

 

BONUS KAZANMA REHBERİ
  • Restoran, akaryakıt ve market alışverişlerinizde 420 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz.
  • Ayda 500 lira harcayarak yılda 55 lira bonus kazanabilirsiniz.
  • Ekstrenizi e-mail olarak alırsanız 5 TL bonus kazanabilirsiniz.
  • Yıl içerisinde sunulan kampanyalardan 2 tanesine katılabilir ve buradan da 100 TL kazanabilirsiniz.

 

GARANTİ BANKASI BONUS AMERİCAN EXPRESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Esasen bu kredi kartına sahip olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken bonus.com.tr/bonus-american-express-hemen-basvur?SourceCode=5C060030 bu linki tarayıcınıza yapıştırmak. Ardından da başvuru sayfasına ulaşmak. Basit bazı bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında da kredi kartınız sizin belirteceğiniz adresinize kadar gelecektir.

Değerli dostlarımız, özel bir kredi kartının tanıtımının sonuna gelmiş olduk. Bu sayede sizlerde özel bir karttan haberdar oldunuz. artık tercih edip, etmeme işi de sizlere kalıyor. Özel bankacılık haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. SİZLERDEN RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank Bonus Kredi Kartlarından 190 TL Hediye

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Kartı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Paraf’tan Kurban Bayramı Hediyesi 100 TL ParafPara Kampanyası Halkbank

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı Kampanyası, 2017 Halkbank Kurban Bayramı ParafPara Hediyesi, 100 TL Paraf Para – Benim de kurban bayramı harcamalarım çok olacak diyorsanız sizler için özel bir kredi kartı kampanyası haberi hazırladık. Kurban bayramına 1 ay var. Herkesi bir telaş sarmaya başladı. Kimimiz şehir dışına çıksak mı diye düşüyoruz? Kimimiz gelen misafirler

CardFinans Ramazana Özel 100 TL Para Puan Hediyesi 2017

Qnb Finansbank Ramazan Ayı Boyunca Market Alışverişlerinde 100 TL ParaPuan, Cardfinans Kredi Kartı Ramazan Kampanyası – İşinize yarayabilecek en özel ve en güzel banka haberlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Malumunuz ramazan ayına yeni girmiş bulunuyoruz. Haliyle de bu ay içerisinde alışverişlerimizde bir artış söz konusu olacak. Yapılan araştırmalara göre ramazan ayı içerisinde yapılan alışverişlerimiz, normal

Akbank Axess Kredi Kartı İle Ekstra 400 TL Cip Para Kazanın

İlk Defa Axess Kredi Karı Alanlara 400 TL Ekstra Cip Para, Akbank Dirakt İle Axess Kredi Kartı Başvurusu – Sevgili okurlarım. Bu gün bankaların en yeni haberlerini gözden geçirdim. Sonra bir haber ile karşılaştım. Hemen bu haberi sizler ile buluşturmak istedim. Haberimizin temelini ülkemizde çok fazla kullanılan bir bankanın, çok fazla kullanılan bir kredi kartı

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Ekstra ChipPara

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, Axess 50 TL Esktra Chip-para Fırsatı – Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir konuma yükselmiştir. Adeta günlük ilişkilerimizi düzenleyen bir harcama aracıdır. Hatta öyle bir sayıya ulaştı ki, akıllara durgunluk verecek düzeyde. Avrupa ülkeleri arasında en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülkesiyiz. Kartsız yapamıyoruz. Vatandaşın aldığı maaş borçlara gidiyor zaten.

About Benjamin