Go to ...
RSS Feed

Paraf’tan Kurban Bayramı Hediyesi 100 TL ParafPara Kampanyası Halkbank


Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı Kampanyası, 2017 Halkbank Kurban Bayramı ParafPara Hediyesi, 100 TL Paraf Para – Benim de kurban bayramı harcamalarım çok olacak diyorsanız sizler için özel bir kredi kartı kampanyası haberi hazırladık. Kurban bayramına 1 ay var. Herkesi bir telaş sarmaya başladı. Kimimiz şehir dışına çıksak mı diye düşüyoruz? Kimimiz gelen misafirler için hazırlık yapmak istiyor. Kimimiz kurbanlıkları şimdiden belirledik. Kimisi aile fertlerini sevindirmek için hediye seçimlerini yaptı.

BAYRAM MASRAFLARI VE HARCAMALARIMIZ ÇOK FAZLA

Kurban bayramı da tıpkı Ramazan bayramı gibi yaz ayına denk geldiğinden ve tatil gün sayısının da 9 güne çıkarılacağından, bir çok kimse de tatil programları yapmaya başladı. Harcamalar çok fazla. Bankalar kredi kartlarına yükleneceğimizi bildiğinden hemen kampanyalar yapmaya başladılar. Bankalar müşteri kampa yarışında da diyebiliriz. Esnaflar kazanacak, bankalarda. Peki biz tüketiciler. Hiç olmazda kredi kartı kampanyaları ile birazda bizim yüzümüz gülsün. Halkbank Kurban Bayramına Özel ParafPara Kampanyası yapmış. Bende yazımızda bu kampanyaya değineceğim.

HALKBANK KURBAN BAYRAMI 100 TL PARAFPARA HEDİYESİ

Halkbankası bir çok bankadan aceleci davranmış ve Kurban Bayramı münasebetiyle güzel bir kredi kartı kampanyası hazırlamış. Sizlerde benim masrafım çok olacak diyorsanız ve paraf kredi kartı taşıyorsanız, o halde değerlendirmeniz gereken bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Bu kampanyaya göre farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üstündeki market ve akar yakıt haricindeki alışverişlerinizden 10 TL ParafPara kazanıyorsunuz. Toplam da ise en fazla kazanabileceğiniz ParafPara ise 100 TL olacaktır.

KAMPANYA YARARLANMA TARİHLERİ VE BAŞVURU SÜRECİ

Kampanyaya katılım tarihleri 5 Ağustos 2017 ile 4 Eylül 2017 tarihleri arasında olacaktır. Asıl ve ek kartlarını ile kampanyaya katılabiliyorsunuz. Yalnız her halükarda kazanabileceğiniz en yüksek paraf paranız 100 TL olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, alışveriş yapmadan önce bir SMS atmaları gerekiyor. Mesaj metnine de KAMPANYA yazıyorsunuz ve sistemde kayıtlı olan telefon numaranızdan 3404′e mesajınızı yolluyorsunuz. Ardından bankadan size katıldığınıza dair bir mesaj geliyor ve bu şekilde harcamalarınıza başlıyorsunuz

KAMPANYAYA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Değerli okurlarımız, kampanyaya katılım için atacağınız SMS’lerin ücretsiz olduğunun altını çizmek istiyorum. Birde kampanyaya Turkcell, Türk Telekom ve Vodofone den katılım sağlanabiliyor. Kampanyaya Paraf ve Parafly kredi kartları dahil oluyor. Ama Ticari kartlar, Business kartlar ve HalkCardlar kampanya kapsamında ve dahilinde olmuyor. Ha birde kimisi paraf para kullanarak alışveriş yapıyor. Paraf Paralar ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında olmuyor. İptal ve iade işlemleri de kampanyaya dahil değildir.

Aidat, kira, eğitim ödemeleri ile otomatik ödeme talimatları da kampanya kapsamına girmiyor. Bu noktalara dikkat etmenizi öneriyorum. Paraf Para transfer işlemleri de kullanım olarak sayılmadığından kampanyaya dahil değildir.

PARAFPARA KULLANIM TARİHLERİ

Paraf kartınız ile yapacağınız alışverişlerde POS cihazı ayırımı yapılmıyor. Tüm banka pos cihazları kullanılabilir. Bunun dışında alışveriş yaptıktan sonra iş yeri pos cihazından gün sonu işlemi yapacaktır. Bununla birlikte halkbank sistemine harcamanız gözükecek bir bir sonraki gün para puanınız yüklenecektir. Son kullanım tarihi 14.09.2017 dir. Bu tarihe kadar eğer paraf paranızı harcamazsanız 15.09.2017 tarihinde paraf puanınız geri alınacaktır. Lütfen bu hususa da dikkat ediniz.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar