Go to ...
RSS Feed

Denizbank Bonus Kredi Kartlarından 190 TL Hediye


Denizbank 190 TL’ye varan bonus fırsatı, Denizbank bonus kredi karı başvurusu-  Değerli dostlarımız, sizler için en özel banka haberlerini derleyerek sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızın temelini bir kredi kartı oluşturacak. Biliyorsunuz ki kredi kartları hayatımızın en özel parçalarından bir tanesi. Cebinde kredi kartı taşımayan kimsecikler yok. Kredi kartsız yapamıyoruz. Para her an lazım olabiliyor. E cepte de para bitebiliyor. Hayatımıza kaldığımız yerden devam edebilmek için kredi kartlarına yöneliyoruz.

DOĞRU SEÇİM VE TEK KREDİ KARTI

Kredi kartlarını çok fazla kullanıyoruz. Hayatımızın gerçekleri arasında. Yalnız bazen doğru kredi kartını kullanıyor muyuz? sorusunu da sormadan edemiyoruz. Benim şahsi görüşüm 3 -4 tane kredi kartı taşımanıza gerek yok. Doğru kredi  kartı ile yolunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca limitinizi de siz belirleyiniz. Zira kredi kartı borcunu ödeyemediğinden dolayı yüz binlerce insan kara listeye girmiş durumda. Evet kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran birer harcama araçları ama doğru kullanıldığında.

Bir kredi kartı kampanyaları ile ve anatajları ile sizlerin yardımcısı olmalı. Bunun yanı sıra birde bedava alışveriş ve bonus paralarıyla da gönlünüzde taht kurmalı. Ülkemizde bu tür kredi kartları var. Bizlerde bugün binlerce insanın tercih ettiği Denizbank Bonus Kredi kartından ve özel kampanyasından söz edeceğiz.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSUNA 190 TL BONUS HEDİYE

Bu kampanya esasen uzun zamandan beri devam ediyor. Beğenildiğinden sürekli yenileniyor. Denizbank bonus kredi kartına başvuruyorsunuz ve ilk yaptığınız alış verişinizde 40 TL kazanıyorsunuz. Ardından ise harcama sözü verirseniz 150 TL daha bonus kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyanın son başvuru tarihi 28 şubattır. Hani bu tarihten sonra yazımızı okuyorsanız yinede denizbank sitesini kontrol edin. Uzatılabilir yani. Sizlerde bu tarihe kadar başvurunuzu yaptıysanız şanslısınız demektir.

Çünkü 20 mart 2017 tarihin kadar denizbank bonus kredi kartınız ile en az 100 liralık alışverişinizde 40 lirada bonus kazanıyorsunuz. Harcama yaptıkça da kazanmaya devam ediyorsunuz. Sözüne bonus başvurusu yapmak isteyenlerin daha önceden kredi kartlarını zamanında ödemiş olmaları gerekiyor. 12 ay boyunca her ay belirli limitlerde harcama sözü verenler 150 lira daha ekstradan bonus kazanabiliyorlar. Ayrıca harcadıkça diğer bonuslarınızı da kazanmaya devam edersiniz.

HARCAMA SÖZÜ VERİLEN KREDİ KARTI TUTARLARI
  • Her ay 500 TL harcamayı taahhüt ederseniz ekstradan 30 TL kazanırsınız.
  • Her ay 750 TL harcamayı taahhüt ederseniz ekstradan 40 TL kazanırsınız.
  • Her ay 1.000 TL harcamayı taahhüt ederseniz ekstradan 60 TL kazanırsınız.
  • Her ay 1.500 TL harcamayı taahhüt ederseniz ekstradan 100 TL kazanırsınız.
  • Her ay 2.000 TL harcamayı taahhüt ederseniz ekstradan 150 TL kazanırsınız.

 

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI AYRINTILARI

Olur da kartınızı öncesinden kapatırsanız, yada banka kartınızı istenmedik davranışlarınızdan dolayı iptal ederse kazandığınız bonusları geri ödemeniz gerekmektedir. Ek kartlar kampanyaya dahil değildir. Asıl kartlar kampanya dahilindedir. Aylık harcama sözü verirken kredi kartı limitinizi de düşünerek gerçekleştirmelisiniz. Her bir kredi kartı için sadece bir defa yararlanabilme imkanı vardır. Ticari kartlar bu kampanyanın dışındadır.

Kazandığınız bonuslar 31 mart 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Bunun dışında kazandığınız bonusları eğer kullanmazsanız 10 nisan 2017 tarihinde maalesef ki geri alınacaktır. Müşteriler her yıl, yılda bir defa yararlanabiliyor. Kampanyada yapacağınız alışverişler ve fatura ödemeleri de dahil edilmektedir. Denizbank da kampanyada değişiklik yapmak hakkını da her zaman saklı tutar.

Değerli okurlarımız böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde bol avantajlı, kampanyalı ve ekstradan 190 TL bonus kazanmak isterseniz Denizbank Bonus Kredi kartını düşünüp değerlendirebilirsiniz. Bizden şimdilik bu kadar. Özel kredi ve kredi kartı haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Dolandırıcılık Arttı Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar