Go to ...

CardFinans Ramazana Özel 100 TL Para Puan Hediyesi 2017


Qnb Finansbank Ramazan Ayı Boyunca Market Alışverişlerinde 100 TL ParaPuan, Cardfinans Kredi Kartı Ramazan Kampanyası – İşinize yarayabilecek en özel ve en güzel banka haberlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Malumunuz ramazan ayına yeni girmiş bulunuyoruz. Haliyle de bu ay içerisinde alışverişlerimizde bir artış söz konusu olacak. Yapılan araştırmalara göre ramazan ayı içerisinde yapılan alışverişlerimiz, normal harcamalarımızın en az 2 -3 katı kadar oluyor. Bunun maddi karşılığı da yüksek oluyor.

CARDFİNANS İLE RAMAZAN ALIŞVERİŞİNİZİ AVANTAJA ÇEVİRİN

Ramazan ayında harcamalarımız fazla. Peki bu durumu avantaja çevirebilme şansımız var mı? Yada harcamalarımızı nasıl daha uygun hale getirebiliriz? Sormamız gereken soruların bu olması gerekiyor. İşte burada kredi kartları devreye giriyor. Bankalar şuan tatlı bir rekabete girişmiş durumdalar. Haliyle de bu durumun biz tüketicilere yaraması gerekiyor. Özellikle cebinde bir kaç kredi kartı taşıyanların işi daha da kolay. Tüm bankalar ramazan market alışverişinizi bizimle yapın diyor. Qnb Finansbank CardFinans’da bunlar arasında. Peki cardfinans ile avantaj elde edeceğiz.? kampanyanın şartları neler? haydi inceleyelim.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS RAMAZAN AYI KAMPANYASI 100 TL PARA PUAN

Sizlerde ramazan ayı süresince market alışverişlerinizi qnb finansbank ile yani cardfinans ile yaparsanız çok güzel parapuanlar sizleri bekliyor olacak. Bu kampanyaya göre tek seferde yapacağınız 100 lira ve üstündeki her market alışverişlerinizde 10 TL’de para puan kazanıyorsunuz. Toplam da ise kazandığınız para puan 100 lira olabiliyor. Buda süper bir şey. Ben özellikle geniş ailelerin ve market alışverişini çok yapan ailelerin değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira verilen para puan gerçekten de iyi.

KAMPANYA KATILIM TARİHLERİ VE BAŞVURUSU

Kampanyaya katılım için bir ay kadar bir süreniz oluyor. Bu da fazlasıyla yetiyor zaten. Cardfinans ramazan kampanyasının geçerlilik tarihleri 26 mayıs 2017 ile 24 haziran 2017 arasındadır. Anlayacağınız ramazan ayı süresince geçerli. Sizlerde kampanyaya katılma niyetindeyseniz, bunun için öncelikle bir mesaj atmanız gerekiyor. Ama mesajı qnb finansbank sistemindeki kayıtlı olan telefonunuzdan atıyorsunuz. Bunu unutmayın. Peki nasıl oluyor. Hemen telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapın.

Ekrana büyük harfler ile olacak şekilde RAMAZAN yazıyorsunuz. Ardından da bu mesajınızı 2273‘e gönderiyorsunuz. Bu sayede de kampanyaya katılımınızı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Mesaj ücretini de her operatör kendi tarifesine göre alıyor.

KAZANILAN PARA PUANLAR

Ramazan kampanyasından kazandığınız parapuanlarınız, harcama yaptığınız kredi kartınıza harcamanız ile anında yükleniyor. Daha sonra da sizler bu puanları 31 temmuz 2017 tarihine kadar harcayıp bitiriyorsunuz. Siz siz olun ama bu tarihi geçirmeyin ve aşmayın. yoksa para puanlarınız yanacaktır. Müşteriler qnb finansbank’ın farklı bireysel kartlarını kullanarak yararlanabilirler. Ama bu kartlarınızın toplamında kazanacağınız en yüksek para puan 100 lira değerindedir. Ek kartınız ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız puanlar, kartınıza yüklenecektir.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Arkadaşlar, şimdi önemli bir hususun altını çizmek istiyorum. Aynı gün, aynı iş yerinden yapacağınız 100 lira ve üstündeki bir den fazla alışverişlerinizden sadece ilki sizlere para puan kazandıracaktır. Bu açıdan da, eğer aynı yerden yani marketten alışveriş yapacak iseniz bunu mutlaka aralarına en az birer gün koyarak yapmanız sizlerin yararına olacaktır. Bir müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyor. Eğer, aldığınız ürünleri iade ederseniz, bu harcamanızdan elde ettiğiniz para puanlarda sizlerden geri alınıyor.

İptalden kazandığınız para puanı eğer harcamışsanız da, bu tutar cardfinans kartınıza borç para puan olarak yazılıyor. Toptan satış ve ticari kullanımlı harcamalarınız kampanya dahilinde değildir. Ayrıca para puan ile yapacağınız harcamalar da kampanya dahilinde olmuyor.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

About Benjamin