Go to ...

Kredi kartı başvuru sonucunu nasıl mı öğrenilir buyurun bankalar burada


Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Sorgulama- Kredi kartı herkese lazım. Bu açıdan cebinde kredi kartı taşımayan kimse yoktur herhalde. Kredi kartı sayısı noktasında biraz daha çabalarsak Fransayı da geçerek Avrupa da birinci sırada yer alacağız. Şaka değil arkadaşlar ülkemizde kullanılan kredi kartı sayısı neredeyse 58 milyona dayandı. Kredi kartı ihtiyacı olduğundan başvurularda en üst seviyede oluyor. Bankalar para basar gibi kredi kartı basıp duruyorlar.

KREDİ KARTLARININ GEREKLİLİĞİ

Aslında kredi kartları artık bir gereklilik arz etmeye başladı. Çünkü evde çamaşır makinesi bozuluyor. Yenisini soruyorsun 2.500 TL fiyat biçiyorlar. Bunu almak gerçekten de çok zor. Hani ülkenin geneli için konuşuyorum. Kimse tutup da cebinden birden bu kadar para çıkaramıyor. Dolayısıyla herkes kredi kartlarının taksit özelliğine sığınıyor. Aynı şekilde cepteki para 15 – 20 gün geçmeden tükeniyor. Eve gıda götürmek gerekiyor. Aracın akaryakıtı bir yandan.

KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Kişisel harcamalarda cabası. Kredi kartı çok fazla ihtiyaç. Bu açıdan taksit yapan, bol bol bedava alışveriş imkanı tanıyan, fırsatları ve avantajları ile cebimize yarayan harcama kartları. Sizlerde bu saydığım nedenlerden dolayı kredi kartı başvurunuzu yaptınız. Lakin kredi başvuru sonucunuzun olumlu mu? Değil mi? hangi aşamada olduğunu mera ta etmiyor değilsiniz? İşte yazımızın temelini de bu oluşturacak.

Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusu ile bir çok bankanın, kredi kartı takip sistemine ulaşabilecek ve sorgulamanızı da rahatlıkla yapabileceksiniz. Hazırsanız ilk bankanın kredi kartı ile yazımıza devam edelim.

VAKIFBANK WORLD CARD KREDİ KARTI BAŞVURU SORGULAMA

İlk banka olarak; Vakıfbank’ı tercih ettik. Zira devlet bankası olmasına rağmen yaptığı kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine topluyor. Bunun dışında memur kesimi de genelde maaşlarını vakıfbank’tan aldıklarından kredi ve kredi kartı başvurularını bu yönde gerçekleştiriyorlar. Vakıfbank ülkemizde çok fazla kullanılan world kredi kartını müşterilerine sunuyor. Bu kredi akrtını bazı büyük özel bankalarda müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Sizlerde başvurunuzu sorgulamak isterseniz bu webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx linki kullanabilirsiniz. Karşınıza başvuru yap ve başvuru sorgula bölümleri açılacak. Başvuruyu sorgulayı tıkladıktan sonra tc numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazıyorsunuz.

AKBANK AXESS FREE WİNGS KREDİ KARTI BAŞVURU SORGULAMA

Değerli dostlarımız, akbank ülkemizde çok fazla kullanılan ve tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Bundan dolayı da kredi kartları hem bol bol chip para dağıtıyor hemde yüz binlerce üye iş yerin kampanya ve fırsatlar sunuyor. Bunun dışında Akbank müşterileri çok özel ayrıcalıklı fırsatlarda sunuyor. Sizer de başvurum nerede diyenlerdenseniz bu akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx link ile başvuru sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

BURGANBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SORGULAMA

Burganbank son zamanlarda yıldızı parlamış özel bir banka. Gerek hizmetleri ile gerekse de kredi kampanyaları ile bir çok kişi tarafından tercih edilen bir banka. Sizlerde Burganbank bonus kredi kartına başvurdunuz. Şimdide başvuru takibinizi yapmak istiyorsunuz. Bunun için ya Burganbank şubelerini deneyebilir yada Burganbank müşteri hizmetlerine ait 0850 222 8 222 nolu numarayı tuşlayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SORGULAMA

QNB Finansbank CardFinans kredi kartları ile bir çok kişinin cebinde yer alıyor zaten. Ayrıcalıkları çık fazla. Kampanyalarının da ardı arkası kesilmiyor. Sizlerde başvuru yaptınız ve şimdi merakla bunun sonucunu merak ediyorsunuz. Bizlerde bu merakınızı dindirebilme adına qnb finansbank’ın başvuru sayfasını sizlere sunuyoruz. Kırmızı ile reklendirdiğimiz şu cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx linki tarayıcınıza yapıştırarak ilgili sayfaya ulaşabilirsniz.

QNB GARANTİ BANKASI KREDİ KARTLARI BAŞVURU SORGULAMA

Garanti bankası da ülkemizde en fazla tercih edilen bonus ailesine ait kartları sizlerin hizmetine sunuyor. Çok fazla anlatmaya yada tanıtımını yapmaya gerek olmuyor zaten. Durmadan reklamlarda kampanyaları ve bonusları ile dikkatleri üzerine topluyor zaten. Dilerseniz bu garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID41652ec link aracılığı ile garanti bankasının kredi kartı başvuru sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KREDİ KARTLARI BAŞVURU SORGULAMA

Türkiye iş bankası da köklü ve eski bankalardan bir tanesi. Maximum kredi kartı fırsatlarını sizlerin ayaklarına kadar sunuyor. Özellikle üye iş yerlerin de yapılan alışverişlerde çok güzel imkanlar sunuluyor. Birde Maxipuan da cabası. Sizlerde başvurunuzu yaptınız ve şimdi sorgulamak istiyorsunuz. O halde daha fazla meraklanmayın. İlgili sorgulama sayfasına şu isbank.com.tr/TR/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx bağlantı linki ile ulaşabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTLARI BAŞVURU SORGULAMA

Malumunuz yapı kredi bankası müşterilerine world kredi kartı kullandıran bir diğer banka olma özelliğini taşıyor. Ayrıca ülkemizde ciddi bir müşteri potansiyeline sahip KOÇ bünyesinde olan bir banka. Çok fazla üye iş yerine sahip. Çok güzel ve özel ayrıcalıklar sizlere sunuyor. Bu özel kartı cüzdanınızda taşımak için başvuruda bulundunuz. Lakin kartınızda gelmek bilmiyor. Sonucu merak ediyorsunuz. Daha doğrusu kartınızın akıbetiniz.

Yapı kredi bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması için bu yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama linki kullanabilir ve kart sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTLARI BAŞVURU SORGULAMA

Ziraat bankası Maximum kredi kartı veren bir diğer banka. Maximum’un özel dünyası ile tanışmak isteyenler başvurularını gerçekleştirdiler ama kredi kartı takibini nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Başvuru için bir sorgulama sayfası yok. Ama dilerseniz Ziraat bankası şubelerinden başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Yada Ziraat bankası müşteri hizmetlerine ait olan 444 00 00 nolu telefondan da başvuru takibinizi yapabilirsiniz.

TEB KREDİ KARTLARI BAŞVURU SORGULAMA

Hiç şüphe yok ki ceptetep uygulaması ile Türk Ekonomi Bankası bir çok kişinin gönlünde taht kurmuş durumda. Kampanyaları ayrı güzel. Kredi kartı özellikleri de apayrı güzel. Bonus kredi kartı imkanı sunuluyor. Çok özel fırsatları sizlere sunduğundan sizlerde TEB kredi kartlarından birini tercih ettiniz. Şimdi sıra başvurum nerede sorusunu sormaya geliyor. Arzu ederseniz bu teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 link ile başvuru sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Özel ve güzel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizler için ülkemizde en fazla tercih edilen bankaların kredi kartı başvuru sonucu sorgulama linklerini paylaşmaya çalıştık. Bu açıdan çok değerli bir yazı oldu. Sizlerde muhakkak bu bankalardan birisinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmişsinizdir. Şimdilik bizlerden bu kadar. Doğru, güncel ve tarafsız kredi ve banka haberleri için bizleri takip etmeye devam edin. Şimdilik hoşça kalın.

SİZLERDEN BU YAZIYI FACEBOKK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM ADRESLERİNİZDEN BU YAZIYI BEĞENMENİZİ RİCA EDEBİLİR MİYİM? BU SAYEDE İNSANLARIN MERAKINI GİDERMİŞ OLACAKSINIZ.

Kredi ile yatırım yapmak mümkün mü? Nasıl para kazanabilirim?

İlk kez kredi çekeceğim diyenlere işte özel tavsiyeler

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank

Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır.

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber- Milyonları ilgilendiren özel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Malumunuz bir kaç hafta önce Meclisten Sicil Affı Çıkmıştı. Ardından da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN‘da bu maddeyi onaylamıştı. 27 Ocak 2017 tarihinde de resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti. Tabi bu karar milyonlarca sicili bozuk vatandaşı havalara uçurdu. Özellikle de esnaf kesimi

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Kredi borcumu ödemezsem ne olur? Kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur?- Kredi akrtı borcumu ödeyemezsem veye kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur tarzında çok fazla sorular geliyor. Google de de çok fazla arama konusu oluyor. Bizlerde bu yazımızı, bu sorunun cevabı üzerine şekillendireceğiniz. Herkes kabul edecek ki gerek kredi kartları ile gereksede krediler ile adeta

About Benjamin