Go to ...

Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi Kolay Kredi İmkanı


Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri- İşe girmiş ve maaşı olan herkes bir şekilde bankaya uğramak durumunda kalıyor. Tüm arkadaşlarında kredi kartları var ve hepsi inanılmaz avantajlar elde edebiliyorken, sizin almama ihtimaliniz yok. Ayrıca kredi kartları bol bol bedava alışveriş imkanı da sunuyor. Birde taksit yapabilme imkanı da sunuyor. Kampanyaları ve fırsatları da cabası. Birde maaş ay başı gelmeden bittiğinden, mecburen kredi kartlarına sarılıyor insan.

KREDİ VE KREDİ KARTINA BAĞIMLI BİR YAŞAM SÜRÜLÜYOR

Tıpkı kredi kartları kadar önemli olan bir diğer bankacılık ürünü krediler. Hayat çok zor ve bankacılık ürünleri olmadan ayakta kalmamız gerçekten de kolay değil. Kredi çekmeden yapamıyoruz. Evde çocuklar araba al artık deyip duruyorlar. Kimisi ev kredisi borcu ödüyor, kimisi iş yeri ile alakalı kredi. Anlayacağınız herkes kredi ve kredi kartına bağımlı olarak yaşıyor. Cebimizde para bittiğinde, çocuklara defter kalem ihtiyacı olduğunda kırtasiyeci borca yazdırmıyor.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ ZORUNLULUĞU?

Tabi yapılan kredi kartı harcamaların çoğu bilinçsizce yapılıyor. Her önümüze gelen şeyi kredi kartlarından geçirip duruyoruz. Bir kart doluyor, derken ötekine geçiyoruz. Çekilen kredilerde de plansızlık söz konusu. İhtiyaç kredisi çekiyoruz ve daha onun borcu bitmeden bu defada taşıt kredisine yöneliyoruz. Derken bu borçlar birike birike, Ağrı Dağı gibi oluyor 🙂 Sonunda da altından kalkılamıyor. Kara Listeye girmemek için de son çare olarak borç transfer kredisi düşünülüyor.

Bizlerde sizlere bir alternatif sunabilmek adına Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi özellikleri ve detaylarını sunmak istedik. Dilerseniz bu özel yazının detaylarına hep beraber değinelim.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerinde banka borcunuz aldı başını gidiyor. Bir ödemeyi yetiştireyim derken, bir bakıyorsunuz diğer ödeme geliveriyor. Kredi kartını mı ödesek, kredi borcunu mu? diyorsanız QNB Finansbank sizi rahatlatacak ve rahat bir nefes alabilmenize imkan tanıyacak bir kredi imkanı sunuyor. Borç transfer kredisi ile 48 ay vade ile diğer bankalardaki borçlarınızı Qnb Finansbank’a taşıyabiliyorsunuz. Üstelik özel faiz oranları ile krediyi alabilme şansınızda oluyor.

Faiz oranları belirlenirken kredi notu etkili oluyor. Kredi skorunuz yüksek ise düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. Kredi skorunuz düşük ise de biraz daha yüksek faizli kredi alabiliyorsunuz. Özellikle de kredi notuna güvenenlerin bu krediyi kaçırmamaları gerektiğini düşünüyorum. Sizlerde borcunuzu tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Tüm borçlarınız tek bir bankada toplanır. Borçlarınız toplanır ve uzun vadeye bölünür. Sizlerde Bunu tek bir günde öder geçersiniz.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ DETAYLARI

En düşük faiz oranı %1,17’den başlıyor. Sizlerde diğer bankalardaki taşıt kredisi, kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Lakin Qnb Finansbank’daki borçlarınızı transfer edemezsiniz. Ayrıca Konut kredisi ve Ek hesap borçlarınızı da transfer edemiyorsunuz. Diğer bankalardaki kredilerinizin tüm tutarını transfer edebiliyorsunuz. Yani 10 bin lira borcunuz varsa 8 bin lirasını sadece transfer edeceğim derseniz olmuyor. 10 bin liranın tümünü transfer etmeniz gerekiyor.

Zaten bunun için sistemde yani ekranda borcunuz gözüküyor. Bu rakamın tümünü transfer ediyorsunuz. Yalnız bununla zıt olarak kredi kartı borcunuzun da istediğiniz kadarını transfer edebiliyorsunuz. Böylede bir imkanınız var. Bu krediden yararlanırsanız EFT işlemleriniz ücretsizdir. Yapılan EFT’ler bir gün sonra diğer bankaya ulaşıyor. Qnb Finansbank’a başvuru yapmanız gerekiyor. Ama yine de ne olur, ne olmaz eski banka şubenize de haber vermeyi unutmayınız.

PEKİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU NASIL?
  • 10.000 TL Borç transfer kredisini 48 ay vade ile kredi notunuz da iyi yani yüksekse %1,17 faiz oranı ile çekebiliyorsunuz.  Bu şartlarda kredi aylık ödeme tutarınız 288 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarı ise 351,55 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,5544
  • 10.000 TL Borç transfer kredisini 48 ay vade ile kredi notunuz düşükse %1,61 faiz oranı ile çekebiliyorsunuz.  Bu şartlarda kredi aylık ödeme tutarınız 322 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarı ise 363,37 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %26,1948

 

BAŞVURU SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Başvurunuzu öncelikle tüm QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yada Cep telefonunuzun mesaj bölümüne T.C. Kimlik numaranızı yazarak operatörünüz ne olursa 5030’a mesaj atarak da ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj ücreti ise 0,65 liradır. Başvuru sonucunuz zaten size mesaj ile geri bildirilecek. Eğer olumlu cevap gelirse kesin işlemleriniz için Qnb Finansbank Şubelerine uğramanız gerekiyor.

Bunun dışında başvurunuzda nüfus cüzdanınızı almanız gerekiyor. İkametgah belgenizi veya son üç ay içerisinde düzenlenen bir faturanızı sunmanız gerekiyor. Elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturalarından birini sunabilirsiniz. Tabi önemli olan gelir belgenizi de yanınıza almayı unutmayınız. Bu belgeleri sunmazsanız ön onayı alsanız bile kesin onayı alamazsınız.

Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Özellikle kara listeye girmemek için ve ödemeleri rahatlatmak için düşünülen Borç Transfer Kredisi için bir alternatif sunmuş olduk. Qnb Finansbank’ın koşulları bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz.

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bankalar kredi vermiyor kredi kartı alamıyorum ne yapabilirim ?

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Ziraat Bankası Taşıt Borç Transfer Kredisi ile Rahat Bir Nefes Alın

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi Kampanyası, Araba Borç Transfer Kredisi, Düşük Faizli borç transferi – Hepimizin yeri geldiğinde borçların altına giriyoruz. Borçsuz devran dönmüyor. Tabi borç almanın da bir sınırının olması gerekiyor. Sözüm meclisten dışarı ama, kimileri borç alma işini gerçekten abartıyor. Borç derken de bu zamanda akraba yada arkadaşlar borç vermediğine göre, bankalar ve

Masrafsız Konut Transfer Kredisi Halkbank’da Dost Konut Kredisi

Halkbank Konut borç transfer kredisi, Halkbank borç taşıma kredisi hesaplaması ve faiz oranları- 7 gün 24 saat güncel kredi haberlerini bulabileceğiniz en özel bilgilendirici kredi sitesindesiniz. Toplumun genel ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını düşünerek, ona göre kredi haberleri yapıyoruz. Bu konuda da oldukça fazla takip ediliyoruz. Genel anlamda sıkıntılarımızdan bir tanesi çok fazla borcumuzun olması. Esnaf, memur, çiftçi,

Kredi ve Kredi Kartı Borçlarınızı Hemen Odeabank’a Transfer Edin Rahat Edin

Odeabank Borç Transfer Kredisi, Kredi kartı borç transferi, Kredi borç transferi, Borç kapatma kredisi- Sevgili dostlarımız, kredi kartları hayatımızın olmazsa olmazlarında. Çoğu zaman nüfus cüzdanını bile evde unuttuğumda ne olacak ki diyorum. Ama kredi ksrtımı unuttuğumda ve dışarıdaysam, muhakkak ki geri dönüyorum. İhtiyacın ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Ufak ihtiyaçlar için kredi kartı birebir. Bu

Çok Fazla Borcum Var Çözüm Önerileriniz Nelerdir?

Borçlardan Kurtulmak İçin Ne yapmalı? Borçlardan Nasıl Kurtulurum?- Bu devirde borçsuz kimse kaldı mı? diye sormadan edemiyorum. Hepimizin bir şekilde borcu var. Borca girmeden iş güç sahibi olamıyoruz. Mal mülk sahibi olmak ise hak getire. Tüm bunlar için mecburen borç alıyor ve hayallerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sistem bu şekilde işler. Bu zamanda böyle ama geçmişte de

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Kredi borcumu ödemezsem ne olur? Kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur?- Kredi akrtı borcumu ödeyemezsem veye kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur tarzında çok fazla sorular geliyor. Google de de çok fazla arama konusu oluyor. Bizlerde bu yazımızı, bu sorunun cevabı üzerine şekillendireceğiniz. Herkes kabul edecek ki gerek kredi kartları ile gereksede krediler ile adeta

About Benjamin